The site is in test mode

Information and statistical base of UAF

Чемпіонат Дніпропетровської області з футболу 2010 р.

  • Round Tour Date Home team Goals Guest
    Round 1 
     Tour 1 
      01-05-2010 
       ФК Петриківка Петриківка4:0Титан Вільногірськ
       ФК Скорук Томаківка0:1ФК Побєда Дніпропетровськ
       Авангард Покров0:3Штурм Партизанське
      05-05-2010 
       Колос Никопольский р-н5:1Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
      01-05-2010 
       Шахтар МарганецьМіттал Кривий Ріг
      05-05-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ1:2Камелот с.Піщанка
      01-05-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -4:0Авангард Жовті Води
       ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськвыходной -
     Tour 11 
      08-05-2010 
       Авангард Жовті Води0:3ФК Скорук Томаківка
       Міттал Кривий Ріг1:2ФК Побєда Дніпропетровськ
       Дніпро-2-юн Дніпропетровськ0:0Штурм Партизанське
      12-05-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:1Титан Вільногірськ
       ФК Нікополь-Днепряне -2:2Шахтар Марганець
       ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ0:2Колос Никопольский р-н
       выходной -Авангард Покров
       Камелот с.Піщанка1:2ФК Петриківка Петриківка
     Tour 3 
      15-05-2010 
       ФК Скорук Томаківка2:2Титан Вільногірськ
      19-05-2010 
       Авангард Покров1:1ФК Петриківка Петриківка
      15-05-2010 
       Колос Никопольский р-н2:1ФК Побєда Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець1:2Штурм Партизанське
      19-05-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ1:1Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
      15-05-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -1:0Міттал Кривий Ріг
      19-05-2010 
       ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ2:3Камелот с.Піщанка
      15-05-2010 
       выходной -Авангард Жовті Води
     Tour 4 
      22-05-2010 
       Титан Вільногірськ2:1Авангард Жовті Води
       Камелот с.Піщанкавыходной -
      26-05-2010 
       Міттал Кривий Ріг0:1ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      22-05-2010 
       Дніпро-2-юн Дніпропетровськ0:2ФК Нікополь-Днепряне -
      26-05-2010 
       Штурм Партизанське0:0Сталь-2 Дніпродзержинськ
      22-05-2010 
       ФК Побєда Дніпропетровськ1:3Шахтар Марганець
       ФК Петриківка Петриківка0:1Колос Никопольский р-н
       ФК Скорук Томаківка2:1Авангард Покров
     Tour 5 
      29-05-2010 
       Авангард Покров0:2Титан Вільногірськ
       Колос Никопольский р-н5:1ФК Скорук Томаківка
       Шахтар Марганець0:3ФК Петриківка Петриківка
      02-06-2010 
       Сталь-2 Дніпродзержинськ0:0ФК Побєда Дніпропетровськ
      29-05-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -0:2Штурм Партизанське
      02-06-2010 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
      29-05-2010 
       выходной -0:0Міттал Кривий Ріг
       Авангард Жовті Води0:7Камелот с.Піщанка
     Tour 6 
      05-06-2010 
       Титан ВільногірськКамелот с.Піщанка
       Міттал Кривий РігАвангард Жовті Води
       Дніпро-2-юн Дніпропетровськвыходной -
      09-06-2010 
       Штурм ПартизанськеІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      05-06-2010 
       ФК Побєда ДніпропетровськФК Нікополь-Днепряне -
       ФК Петриківка ПетриківкаСталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Скорук ТомаківкаШахтар Марганець
       Авангард ПокровКолос Никопольский р-н
     Tour 7 
      12-06-2010 
       Колос Никопольский р-нТитан Вільногірськ
       Шахтар МарганецьАвангард Покров
      09-06-2010 
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Скорук Томаківка
      12-06-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -ФК Петриківка Петриківка
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Побєда Дніпропетровськ
       выходной -Штурм Партизанське
      09-06-2010 
       Авангард Жовті ВодиДніпро-2-юн Дніпропетровськ
      12-06-2010 
       Камелот с.ПіщанкаМіттал Кривий Ріг
     Tour 8 
      19-06-2010 
       Титан ВільногірськМіттал Кривий Ріг
      16-06-2010 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськКамелот с.Піщанка
      19-06-2010 
       Штурм ПартизанськеАвангард Жовті Води
       ФК Побєда Дніпропетровськвыходной -
       ФК Петриківка ПетриківкаІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаФК Нікополь-Днепряне -
       Авангард ПокровСталь-2 Дніпродзержинськ
       Колос Никопольский р-нШахтар Марганець
     Tour 9 
      26-06-2010 
       Шахтар МарганецьТитан Вільногірськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськКолос Никопольский р-н
       ФК Нікополь-Днепряне -Авангард Покров
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       выходной -ФК Петриківка Петриківка
       Авангард Жовті ВодиФК Побєда Дніпропетровськ
       Камелот с.ПіщанкаШтурм Партизанське
      30-06-2010 
       Міттал Кривий РігДніпро-2-юн Дніпропетровськ
     Tour 10 
      03-07-2010 
       Титан ВільногірськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Штурм ПартизанськеМіттал Кривий Ріг
       ФК Побєда ДніпропетровськКамелот с.Піщанка
       ФК Петриківка ПетриківкаАвангард Жовті Води
       ФК Скорук Томаківкавыходной -
      16-06-2010 
       Авангард ПокровІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      03-07-2010 
       Колос Никопольский р-нФК Нікополь-Днепряне -
       Шахтар МарганецьСталь-2 Дніпродзержинськ
     Tour 2 
      10-07-2010 
       Титан Вільногірськвыходной -
       Камелот с.ПіщанкаФК Нікополь-Днепряне -
       Міттал Кривий РігСталь-2 Дніпродзержинськ
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськШахтар Марганець
       Штурм ПартизанськеКолос Никопольский р-н
       ФК Побєда ДніпропетровськАвангард Покров
       ФК Петриківка ПетриківкаФК Скорук Томаківка
      23-06-2010 
       Авангард Жовті ВодиІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
     Tour 12 
      17-07-2010 
       Титан ВільногірськШтурм Партизанське
       ФК Побєда ДніпропетровськДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ФК Петриківка ПетриківкаМіттал Кривий Ріг
       ФК Скорук ТомаківкаКамелот с.Піщанка
       Авангард ПокровАвангард Жовті Води
       Колос Никопольский р-нвыходной -
      14-07-2010 
       Шахтар МарганецьІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
      17-07-2010 
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Нікополь-Днепряне -
     Tour 13 
      24-07-2010 
       ФК Нікополь-Днепряне -Титан Вільногірськ
      21-07-2010 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
      24-07-2010 
       выходной -Шахтар Марганець
       Авангард Жовті ВодиКолос Никопольский р-н
       Камелот с.ПіщанкаАвангард Покров
       Міттал Кривий РігФК Скорук Томаківка
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Петриківка Петриківка
       Штурм ПартизанськеФК Побєда Дніпропетровськ
     Tour 14 
      31-07-2010 
       Титан ВільногірськФК Побєда Дніпропетровськ
       ФК Петриківка ПетриківкаШтурм Партизанське
       ФК Скорук ТомаківкаДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Авангард ПокровМіттал Кривий Ріг
       Колос Никопольский р-нКамелот с.Піщанка
       Шахтар МарганецьАвангард Жовті Води
       Сталь-2 Дніпродзержинськвыходной -
       ФК Нікополь-Днепряне -ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
     Tour 15 
      04-08-2010 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськТитан Вільногірськ
      07-08-2010 
       выходной -ФК Нікополь-Днепряне -
       Авангард Жовті ВодиСталь-2 Дніпродзержинськ
       Камелот с.ПіщанкаШахтар Марганець
       Міттал Кривий РігКолос Никопольский р-н
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськАвангард Покров
       Штурм ПартизанськеФК Скорук Томаківка
       ФК Побєда ДніпропетровськФК Петриківка Петриківка
    Round 2 
     Tour 16 
      24-08-2019 
       ФК Петриківка ПетриківкаФК Побєда Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаШтурм Партизанське
       Авангард ПокровДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Колос Никопольский р-нМіттал Кривий Ріг
       Шахтар МарганецьКамелот с.Піщанка
       Сталь-2 ДніпродзержинськАвангард Жовті Води
       ФК Нікополь-Днепряне -выходной -
       Титан ВільногірськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
     Tour 17 
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Нікополь-Днепряне -
       выходной -Сталь-2 Дніпродзержинськ
       Авангард Жовті ВодиШахтар Марганець
       Камелот с.ПіщанкаКолос Никопольский р-н
       Міттал Кривий РігАвангард Покров
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Штурм ПартизанськеФК Петриківка Петриківка
       ФК Побєда ДніпропетровськТитан Вільногірськ
     Tour 18 
       ФК Побєда ДніпропетровськШтурм Партизанське
       ФК Петриківка ПетриківкаДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ФК Скорук ТомаківкаМіттал Кривий Ріг
       Авангард ПокровКамелот с.Піщанка
       Колос Никопольский р-нАвангард Жовті Води
       Шахтар Марганецьвыходной -
       Сталь-2 ДніпродзержинськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Титан ВільногірськФК Нікополь-Днепряне -
     Tour 19 
       ФК Нікополь-Днепряне -Сталь-2 Дніпродзержинськ
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськШахтар Марганець
       выходной -Колос Никопольский р-н
       Авангард Жовті ВодиАвангард Покров
       Камелот с.ПіщанкаФК Скорук Томаківка
       Міттал Кривий РігФК Петриківка Петриківка
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськФК Побєда Дніпропетровськ
       Штурм ПартизанськеТитан Вільногірськ
     Tour 20 
       Штурм ПартизанськеДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ФК Побєда ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       ФК Петриківка ПетриківкаКамелот с.Піщанка
       ФК Скорук ТомаківкаАвангард Жовті Води
       Авангард Покроввыходной -
       Колос Никопольский р-нІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Шахтар МарганецьФК Нікополь-Днепряне -
       Титан ВільногірськСталь-2 Дніпродзержинськ
     Tour 21 
       Сталь-2 ДніпродзержинськШахтар Марганець
       ФК Нікополь-Днепряне -Колос Никопольский р-н
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськАвангард Покров
       выходной -ФК Скорук Томаківка
       Авангард Жовті ВодиФК Петриківка Петриківка
       Камелот с.ПіщанкаФК Побєда Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігШтурм Партизанське
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськТитан Вільногірськ
     Tour 22 
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       Штурм ПартизанськеКамелот с.Піщанка
       ФК Побєда ДніпропетровськАвангард Жовті Води
       ФК Петриківка Петриківкавыходной -
       ФК Скорук ТомаківкаІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Авангард ПокровФК Нікополь-Днепряне -
       Колос Никопольский р-нСталь-2 Дніпродзержинськ
       Титан ВільногірськШахтар Марганець
     Tour 23 
       Шахтар МарганецьКолос Никопольский р-н
       Сталь-2 ДніпродзержинськАвангард Покров
       ФК Нікополь-Днепряне -ФК Скорук Томаківка
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськФК Петриківка Петриківка
       выходной -ФК Побєда Дніпропетровськ
       Авангард Жовті ВодиШтурм Партизанське
       Камелот с.ПіщанкаДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігТитан Вільногірськ
     Tour 24 
       Міттал Кривий РігКамелот с.Піщанка
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськАвангард Жовті Води
       Штурм Партизанськевыходной -
       ФК Побєда ДніпропетровськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       ФК Петриківка ПетриківкаФК Нікополь-Днепряне -
       ФК Скорук ТомаківкаСталь-2 Дніпродзержинськ
       Авангард ПокровШахтар Марганець
       Титан ВільногірськКолос Никопольский р-н
     Tour 25 
       Колос Никопольский р-нАвангард Покров
       Шахтар МарганецьФК Скорук Томаківка
       Сталь-2 ДніпродзержинськФК Петриківка Петриківка
       ФК Нікополь-Днепряне -ФК Побєда Дніпропетровськ
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськШтурм Партизанське
       выходной -Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Авангард Жовті ВодиМіттал Кривий Ріг
       Камелот с.ПіщанкаТитан Вільногірськ
     Tour 26 
       Камелот с.ПіщанкаАвангард Жовті Води
       Міттал Кривий Рігвыходной -
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Штурм ПартизанськеФК Нікополь-Днепряне -
       ФК Побєда ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       ФК Петриківка ПетриківкаШахтар Марганець
       ФК Скорук ТомаківкаКолос Никопольский р-н
       Титан ВільногірськАвангард Покров
     Tour 27 
       Авангард ПокровФК Скорук Томаківка
       Колос Никопольский р-нФК Петриківка Петриківка
       Шахтар МарганецьФК Побєда Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськШтурм Партизанське
       ФК Нікополь-Днепряне -Дніпро-2-юн Дніпропетровськ
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськМіттал Кривий Ріг
       выходной -Камелот с.Піщанка
       Авангард Жовті ВодиТитан Вільногірськ
     Tour 28 
       Авангард Жовті Водивыходной -
       Камелот с.ПіщанкаІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Міттал Кривий РігФК Нікополь-Днепряне -
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськСталь-2 Дніпродзержинськ
       Штурм ПартизанськеШахтар Марганець
       ФК Побєда ДніпропетровськКолос Никопольский р-н
       ФК Петриківка ПетриківкаАвангард Покров
       Титан ВільногірськФК Скорук Томаківка
     Tour 29 
       ФК Скорук ТомаківкаФК Петриківка Петриківка
       Авангард ПокровФК Побєда Дніпропетровськ
       Колос Никопольский р-нШтурм Партизанське
       Шахтар МарганецьДніпро-2-юн Дніпропетровськ
       Сталь-2 ДніпродзержинськМіттал Кривий Ріг
       ФК Нікополь-Днепряне -Камелот с.Піщанка
       ІСТА-Ювілейний ДніпропетровськАвангард Жовті Води
       выходной -Титан Вільногірськ
     Tour 30 
       выходной -ІСТА-Ювілейний Дніпропетровськ
       Авангард Жовті ВодиФК Нікополь-Днепряне -
       Камелот с.ПіщанкаСталь-2 Дніпродзержинськ
       Міттал Кривий РігШахтар Марганець
       Дніпро-2-юн ДніпропетровськКолос Никопольский р-н
       Штурм ПартизанськеАвангард Покров
       ФК Побєда ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Титан ВільногірськФК Петриківка Петриківка
  • Player Team Goals Penalties Matches
    Куліш Станіслав Костянтинович Колос Никопольский р-н404
    Богочаров Роман Юрійович Колос Никопольский р-н305
    Мотриченко Данило Владиславович ФК Нікополь-Днепряне -303
    Чепраков Юрій Олександрович Штурм Партизанське204
    Чернокнижний Максим Миколайович Штурм Партизанське203
    Прокопов(Кохтюк) Андрій Анатолійович ФК Петриківка Петриківка205
    Порубльов Ігор Геннадійович ФК Нікополь-Днепряне -205
    Тарасенко Віталій Юрійович ФК Петриківка Петриківка205
    Микитюк Павло Олександрович ФК Скорук Томаківка205
    Чернов Андрій Володимирович ФК Побєда Дніпропетровськ214
    Дурнєв Юрій Васильович Колос Никопольский р-н205

Login

Forgot passwrod? Register
or connect via facebook