The site is in test mode

Information and statistical base of UAF

Чемпіонат Тисменицького району

  • Round Tour Date Home team Goals Guest
    Round 1 
     Tour 1 
      13-08-2017 
       Бистриця Старий Лисець4:1Дружба Драгомирчани
       ФК Радча -0:1Колос Братківці
       Авангард Загвіздя1:0Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Чукалівка4:2Сокіл Підлісся
       ФК Угринів -0:2Ураган Черніїв
     Tour 2 
      20-08-2017 
       Дружба Драгомирчани2:6Ураган Черніїв
       Сокіл Підлісся2:2Стримба Липівка
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Сокіл Чукалівка
       Колос Братківці1:0Авангард Загвіздя
       Бистриця Старий Лисець5:0ФК Радча -
     Tour 3 
      27-08-2017 
       ФК Радча -3:2Дружба Драгомирчани
       Авангард Загвіздя3:1Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Чукалівка1:3Колос Братківці
       Стримба Липівка1:2Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Угринів -5:3Сокіл Підлісся
     Tour 4 
      03-09-2017 
       Сокіл Підлісся-:+Ураган Черніїв
       Козацький Острів Чорнолізці2:1ФК Угринів -
       Колос Братківці1:1Стримба Липівка
       Бистриця Старий Лисець5:4Сокіл Чукалівка
       ФК Радча -1:3Авангард Загвіздя
     Tour 5 
      10-09-2017 
       Авангард Загвіздя2:0Дружба Драгомирчани
       Сокіл Чукалівка5:2ФК Радча -
       ФК Угринів -0:1Колос Братківці
       Ураган Черніїв0:2Козацький Острів Чорнолізці
       Стримба Липівка4:3Бистриця Старий Лисець
     Tour 6 
      17-09-2017 
       Дружба Драгомирчани2:1Сокіл Підлісся
       Колос Братківці1:0Ураган Черніїв
       Бистриця Старий Лисець2:1ФК Угринів -
       ФК Радча -0:2Стримба Липівка
       Авангард Загвіздя1:4Сокіл Чукалівка
     Tour 7 
      24-09-2017 
       Сокіл Чукалівка1:2Дружба Драгомирчани
       Стримба Липівка1:0Авангард Загвіздя
       ФК Угринів -3:1ФК Радча -
       Ураган Черніїв7:2Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся1:3Козацький Острів Чорнолізці
     Tour 8 
      01-10-2017 
       Дружба Драгомирчани1:2Козацький Острів Чорнолізці
       Колос Братківці3:0Сокіл Підлісся
       ФК Радча -1:5Ураган Черніїв
       Авангард Загвіздя0:0ФК Угринів -
       Сокіл Чукалівка0:1Стримба Липівка
     Tour 9 
      08-10-2017 
       Стримба Липівка5:1Дружба Драгомирчани
       ФК Угринів -5:1Сокіл Чукалівка
       Ураган Черніїв0:1Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся1:2Бистриця Старий Лисець
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Колос Братківці
     Tour 10 
      15-10-2017 
       Дружба Драгомирчани1:1Колос Братківці
       Бистриця Старий Лисець1:3Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Радча -6:1Сокіл Підлісся
       Сокіл Чукалівка1:3Ураган Черніїв
       Стримба Липівка1:1ФК Угринів -
     Tour 11 
      22-10-2017 
       ФК Угринів -3:2Дружба Драгомирчани
       Ураган Черніїв3:0Стримба Липівка
       Сокіл Підлісся1:1Авангард Загвіздя
       Козацький Острів Чорнолізці9:1ФК Радча -
       Колос Братківці2:2Бистриця Старий Лисець
    Round 2 
     Tour 12 
      15-04-2018 
       Дружба Драгомирчани1:0Бистриця Старий Лисець
       Колос Братківці1:0ФК Радча -
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся3:0Сокіл Чукалівка
       Ураган Черніїв4:0ФК Угринів -
     Tour 13 
      22-04-2018 
       Ураган Черніїв5:0Дружба Драгомирчани
       Стримба Липівка2:3Сокіл Підлісся
       Сокіл Чукалівка0:3Козацький Острів Чорнолізці
       Авангард Загвіздя2:1Колос Братківці
       ФК Радча -4:0Бистриця Старий Лисець
     Tour 14 
      29-04-2018 
       Дружба Драгомирчани3:2ФК Радча -
       Бистриця Старий Лисець2:0Авангард Загвіздя
       Колос Братківці5:1Сокіл Чукалівка
       Козацький Острів Чорнолізці8:0Стримба Липівка
       Сокіл Підлісся4:0ФК Угринів -
     Tour 15 
      06-05-2018 
       Ураган Черніїв3:0Сокіл Підлісся
       ФК Угринів -0:7Козацький Острів Чорнолізці
       Стримба Липівка0:3Колос Братківці
       Сокіл Чукалівка0:2Бистриця Старий Лисець
       Авангард Загвіздя3:1ФК Радча -
     Tour 16 
      13-05-2018 
       Дружба Драгомирчани1:6Авангард Загвіздя
       ФК Радча -1:1Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець1:2Стримба Липівка
       Колос Братківці6:1ФК Угринів -
       Козацький Острів Чорнолізці0:0Ураган Черніїв
     Tour 17 
      20-05-2018 
       Сокіл Підлісся3:0Дружба Драгомирчани
       Ураган Черніїв2:1Колос Братківці
       ФК Угринів -1:3Бистриця Старий Лисець
       Стримба Липівка2:0ФК Радча -
       Сокіл Чукалівка1:5Авангард Загвіздя
     Tour 18 
      27-05-2018 
       Дружба Драгомирчани4:1Сокіл Чукалівка
       Авангард Загвіздя1:0Стримба Липівка
       ФК Радча -4:1ФК Угринів -
       Бистриця Старий Лисець0:2Ураган Черніїв
       Козацький Острів Чорнолізці4:0Сокіл Підлісся
     Tour 19 
      03-06-2018 
       Козацький Острів Чорнолізці11:1Дружба Драгомирчани
       Сокіл Підлісся0:2Колос Братківці
       Ураган Черніїв3:2ФК Радча -
       ФК Угринів -0:3Авангард Загвіздя
       Стримба Липівка4:0Сокіл Чукалівка
     Tour 20 
      10-06-2018 
       Дружба Драгомирчани2:2Стримба Липівка
       Сокіл Чукалівка2:4ФК Угринів -
       Авангард Загвіздя4:1Ураган Черніїв
       Бистриця Старий Лисець3:0Сокіл Підлісся
       Колос Братківці1:1Козацький Острів Чорнолізці
     Tour 21 
      17-06-2018 
       Колос Братківці+:-Дружба Драгомирчани
       Козацький Острів Чорнолізці+:-Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся1:2ФК Радча -
       Ураган Черніїв11:1Сокіл Чукалівка
       ФК Угринів -2:1Стримба Липівка
     Tour 22 
      24-06-2018 
       Дружба Драгомирчани-:+ФК Угринів -
       Стримба Липівка2:3Ураган Черніїв
       Авангард Загвіздя2:0Сокіл Підлісся
       ФК Радча -0:2Козацький Острів Чорнолізці
       Бистриця Старий Лисець+:-Колос Братківці
  • Player Team Goals Penalties Matches
    Нагірний Ігор Михайлович Козацький Острів Чорнолізці28119
    Лящовський Віктор Васильович Ураган Черніїв22219
    Скавронський Артем Миколайович Сокіл Чукалівка14016
    Іванишин Михайло Михайлович Авангард Загвіздя14019
    Гарасимів Сергій Васильович Колос Братківці9216
    Балан Тарас Володимирович Бистриця Старий Лисець9019
    Андрусяк Андрій Петрович Стримба Липівка8016
    Трушко Володимир Миколайович Дружба Драгомирчани8317
    Гаврилюк Костянтин Васильович Ураган Черніїв7019
    Фучко Назарій Любомирович Сокіл Чукалівка7018
    Ковцун Микола Михайлович Ураган Черніїв7120

Login

Forgot passwrod? Register
or connect via facebook