The site is in test mode

Information and statistical base of UAF

Першість Вінницької області з футболу

  • Round Tour Date Home team Goals Guest
    Round 1 
     Tour 1 
      26-08-2017 
       Поділля Крижопіль5:0Рось Погребище
       Нива Тростянець1:2Володимир Тиврів
      27-08-2017 
       ФК Томашпіль -6:4Промінь с.Глухівці
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:2Нива Оратів
       Будівельник Іллінці4:0Зірка Гайсин
     Tour 2 
      02-09-2017 
       Рось Погребище2:0Нива Тростянець
      03-09-2017 
       Нива Оратів0:1Будівельник Іллінці
       Володимир Тиврів3:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Промінь с.Глухівці2:1Поділля Крижопіль
       Поділля Кирнасівка1:2ФК Томашпіль -
     Tour 3 
      09-09-2017 
       Поділля Крижопіль1:2Поділля Кирнасівка
       Нива Тростянець2:2Промінь с.Глухівці
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:0Рось Погребище
      10-09-2017 
       Будівельник Іллінці2:1Володимир Тиврів
       Зірка Гайсин0:0Нива Оратів
     Tour 4 
      17-09-2017 
       Володимир Тиврів3:0Зірка Гайсин
       Промінь с.Глухівці2:1Сатурн - Перемога Вапнярка
      20-09-2017 
       ФК Томашпіль -0:3Поділля Крижопіль
       Рось Погребище0:1Будівельник Іллінці
       Поділля Кирнасівка2:5Нива Тростянець
     Tour 5 
      23-09-2017 
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:1Поділля Кирнасівка
      24-09-2017 
       Нива Тростянець6:2ФК Томашпіль -
       Будівельник Іллінці2:1Промінь с.Глухівці
       Зірка Гайсин2:0Рось Погребище
       Нива Оратів0:5Володимир Тиврів
     Tour 6 
      30-09-2017 
       Поділля Крижопіль1:0Нива Тростянець
      01-10-2017 
       Рось Погребище3:2Нива Оратів
       Промінь с.Глухівці6:1Зірка Гайсин
       Поділля Кирнасівка2:0Будівельник Іллінці
       ФК Томашпіль -0:0Сатурн - Перемога Вапнярка
     Tour 7 
      07-10-2017 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:2Поділля Крижопіль
      08-10-2017 
       Будівельник Іллінці0:0ФК Томашпіль -
       Зірка Гайсин1:4Поділля Кирнасівка
       Нива Оратів1:3Промінь с.Глухівці
       Володимир Тиврів3:1Рось Погребище
     Tour 8 
      14-10-2017 
       Поділля Крижопіль0:1Будівельник Іллінці
       Нива Тростянець5:0Сатурн - Перемога Вапнярка
      15-10-2017 
       Промінь с.Глухівці1:4Володимир Тиврів
       Поділля Кирнасівка3:1Нива Оратів
     Tour 9 
      21-10-2017 
       Зірка Гайсин2:0Поділля Крижопіль
      22-10-2017 
       Будівельник Іллінці3:2Нива Тростянець
       Нива Оратів0:9ФК Томашпіль -
       Володимир Тиврів2:0Поділля Кирнасівка
       Рось Погребище2:0Промінь с.Глухівці
     Tour 10 
      28-10-2017 
       Поділля Крижопіль3:0Нива Оратів
       Нива Тростянець12:0Зірка Гайсин
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:3Будівельник Іллінці
      29-10-2017 
       Поділля Кирнасівка5:1Рось Погребище
       ФК Томашпіль -0:6Володимир Тиврів
     Tour 11 
      05-11-2017 
       Зірка Гайсин0:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Нива Оратів0:1Нива Тростянець
       Володимир Тиврів7:1Поділля Крижопіль
       Рось Погребище0:2ФК Томашпіль -
       Промінь с.Глухівці4:0Поділля Кирнасівка
     Tour 8 
      11-11-2017 
       ФК Томашпіль -3:0Зірка Гайсин
    Round 2 
     Tour 12 
      09-04-2018 
       Промінь с.Глухівці3:0ФК Томашпіль -
       Рось Погребище0:1Поділля Крижопіль
      11-04-2018 
       Володимир Тиврів5:0Нива Тростянець
      09-04-2018 
       Нива Оратів1:2Сатурн - Перемога Вапнярка
     Tour 13 
      15-04-2018 
       Будівельник Іллінці2:0Нива Оратів
      18-04-2018 
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:3Володимир Тиврів
      14-04-2018 
       Нива Тростянець1:0Рось Погребище
       Поділля Крижопіль0:1Промінь с.Глухівці
      15-04-2018 
       ФК Томашпіль -0:3Поділля Кирнасівка
     Tour 14 
      22-04-2018 
       Поділля Кирнасівка4:1Поділля Крижопіль
      21-04-2018 
       Промінь с.Глухівці3:2Нива Тростянець
       Рось Погребище0:2Сатурн - Перемога Вапнярка
      22-04-2018 
       Володимир Тиврів5:2Будівельник Іллінці
     Tour 15 
      28-04-2018 
       Будівельник Іллінці3:0Рось Погребище
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:1Промінь с.Глухівці
       Нива Тростянець0:1Поділля Кирнасівка
       Поділля Крижопіль3:0ФК Томашпіль -
     Tour 16 
      01-05-2018 
       ФК Томашпіль -0:3Нива Тростянець
       Поділля Кирнасівка0:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Промінь с.Глухівці1:0Будівельник Іллінці
       Володимир Тиврів5:0Нива Оратів
     Tour 17 
      06-05-2018 
       Нива Оратів2:1Рось Погребище
       Будівельник Іллінці1:1Поділля Кирнасівка
      05-05-2018 
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:0ФК Томашпіль -
       Нива Тростянець1:2Поділля Крижопіль
     Tour 18 
      12-05-2018 
       Поділля Крижопіль3:1Сатурн - Перемога Вапнярка
      13-05-2018 
       ФК Томашпіль -0:3Будівельник Іллінці
       Промінь с.Глухівці3:0Нива Оратів
       Рось Погребище1:3Володимир Тиврів
     Tour 19 
      20-05-2018 
       Володимир Тиврів3:1Промінь с.Глухівці
       Нива Оратів2:3Поділля Кирнасівка
       Будівельник Іллінці1:2Поділля Крижопіль
      19-05-2018 
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:2Нива Тростянець
     Tour 20 
      26-05-2018 
       Нива Тростянець3:0Будівельник Іллінці
       ФК Томашпіль -0:3Нива Оратів
       Поділля Кирнасівка1:3Володимир Тиврів
       Промінь с.Глухівці2:2Рось Погребище
     Tour 21 
      02-06-2018 
       Рось Погребище0:1Поділля Кирнасівка
       Володимир Тиврів3:0ФК Томашпіль -
       Нива Оратів0:3Поділля Крижопіль
       Будівельник Іллінці1:2Сатурн - Перемога Вапнярка
     Tour 22 
      09-06-2018 
       Нива Тростянець3:0Нива Оратів
       Поділля Крижопіль1:1Володимир Тиврів
       ФК Томашпіль -0:3Рось Погребище
       Поділля Кирнасівка3:0Промінь с.Глухівці
  • Player Team Goals Penalties Matches
    Лєбєдєв Євгеній Васильович Поділля Кирнасівка13118
    Зубко Олександр Іванович Володимир Тиврів11413
    Коломієць Віталій Анатолійович Нива Тростянець10017
    Чигрин Олександр Васильович Будівельник Іллінці9011
    Козюк Олександр Євгенович Промінь с.Глухівці9217
    Малюта Дмитро Володимирович Володимир Тиврів9014
    Нароган Вадим Валентинович ФК Томашпіль -805
    Васалатій Владислав Григорович Володимир Тиврів807
    Шевчук Віталій Петрович Поділля Крижопіль7015
    Козир Дмитро Вікторович Промінь с.Глухівці709
    Поліщук Володимир Анатолійович Володимир Тиврів7114

Login

Forgot passwrod? Register
or connect via facebook