The site is in test mode

Information and statistical base of UAF

Чемпіонат Тернопільської області з футболу серед юнаків

  • Round Tour Date Home team Goals Guest
    Round 1 
     Tour 1 
      22-09-2017 
       ДЮСШ Бучач0:1ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Збараж1:2ДЮСШ Підволочиськ
     Tour 2 
      24-09-2017 
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль4:2ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Козова9:2ДЮСШ Тернопільський р-н
       Олімпія с. Клювинці0:4ДЮСШ Зборів
      25-09-2017 
       ДЮСШ Підволочиськ0:3Медобори с. Зелене
     Tour 3 
      27-09-2017 
       Медобори с. Зелене7:1ДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Зборів0:2ДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ Збараж0:5ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Тернопільський р-н3:3Олімпія с. Клювинці
       ДЮСШ Ланівці5:6ДЮСШ Козова
       Козлів ОТГ Козівський р-н0:2ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Великогаївська ОТГ -1:3Байківці ОТГ -
     Tour 4 
      30-09-2017 
       ДЮСШ Теребовля5:0Байківці ОТГ -
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль5:1Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Козова4:3Козлів ОТГ Козівський р-н
       Олімпія с. Клювинці1:1ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Підволочиськ5:0ДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ Бучач5:2ДЮСШ Зборів
       ДЮСШ Збараж1:5Медобори с. Зелене
     Tour 5 
      05-10-2017 
       Медобори с. Зелене5:6ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Зборів6:1ДЮСШ Збараж
       ДЮСШ Тернопільський р-н1:8ДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Ланівці0:7ДЮСШ Підволочиськ
       Козлів ОТГ Козівський р-н2:2Олімпія с. Клювинці
       Великогаївська ОТГ -1:8ДЮСШ Козова
       Байківці ОТГ -1:3ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
     Tour 6 
      10-10-2017 
       ДЮСШ Теребовля3:0ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Козова6:2Байківці ОТГ -
       Олімпія с. Клювинці1:0Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Підволочиськ3:0Козлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ Бучач5:3ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Збараж1:0ДЮСШ Тернопільський р-н
       Медобори с. Зелене1:4ДЮСШ Зборів
     Tour 7 
      20-10-2017 
       ДЮСШ Зборів0:4ДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ Тернопільський р-н1:4Медобори с. Зелене
       ДЮСШ Ланівці2:1ДЮСШ Збараж
       Козлів ОТГ Козівський р-н0:3ДЮСШ Бучач
       Великогаївська ОТГ -0:8ДЮСШ Підволочиськ
       Байківці ОТГ -2:2Олімпія с. Клювинці
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль1:0ДЮСШ Козова
     Tour 8 
      26-10-2017 
       ДЮСШ Теребовля4:0ДЮСШ Козова
       Олімпія с. Клювинці1:2ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Підволочиськ6:0Байківці ОТГ -
       ДЮСШ Бучач5:0Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Збараж1:1Козлів ОТГ Козівський р-н
       Медобори с. Зелене0:0ДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Зборів9:1ДЮСШ Тернопільський р-н
     Tour 9 
      03-11-2017 
       ДЮСШ Тернопільський р-н0:6ДЮСШ Теребовля
       Козлів ОТГ Козівський р-н1:3Медобори с. Зелене
       Байківці ОТГ -0:0ДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Козова2:4Олімпія с. Клювинці
     Tour 10 
      17-11-2017 
       ДЮСШ Теребовля2:1Олімпія с. Клювинці
       ДЮСШ Підволочиськ2:2ДЮСШ Козова
       ДЮСШ Бучач2:0ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Збараж3:3Байківці ОТГ -
       Медобори с. Зелене3:1Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Зборів7:3Козлів ОТГ Козівський р-н
     Tour 11 
      22-11-2017 
       ДЮСШ Ланівці0:4ДЮСШ Теребовля
       Козлів ОТГ Козівський р-н6:0ДЮСШ Тернопільський р-н
       Великогаївська ОТГ -0:9ДЮСШ Зборів
       Байківці ОТГ -Медобори с. Зелене
       ДЮСШ Козова3:0ДЮСШ Бучач
       Олімпія с. Клювинці0:2ДЮСШ Підволочиськ
     Tour 12 
      27-11-2017 
       ДЮСШ Теребовля0:1ДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ Бучач7:0Олімпія с. Клювинці
       Медобори с. Зелене0:2ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Зборів4:0Байківці ОТГ -
       ДЮСШ Тернопільський р-н6:1Великогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Ланівці4:2Козлів ОТГ Козівський р-н
     Tour 13 
      01-12-2017 
       Козлів ОТГ Козівський р-н0:3ДЮСШ Теребовля
       Великогаївська ОТГ -2:8ДЮСШ Ланівці
       Байківці ОТГ -4:3ДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль2:2ДЮСШ Зборів
       ДЮСШ Козова4:2Медобори с. Зелене
       ДЮСШ Підволочиськ0:3ДЮСШ Бучач
     Tour 1 
      21-09-2019 
       Медобори с. ЗеленеОлімпія с. Клювинці
     Tour 2 
       ДЮСШ ТеребовляВеликогаївська ОТГ -
       Байківці ОТГ -Козлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ БучачДЮСШ Збараж
     Tour 1 
       ДЮСШ ЗборівДЮСШ Козова
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ ЛанівціБайківці ОТГ -
       Козлів ОТГ Козівський р-нВеликогаївська ОТГ -
     Tour 9 
       ДЮСШ ЛанівціДЮСШ Зборів
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Збараж
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Підволочиськ
     Tour 10 
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Ланівці
     Tour 11 
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Збараж
     Tour 12 
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Козова
     Tour 13 
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Збараж
    Round 2 
     Tour 14 
       ДЮСШ ТеребовляКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ЛанівціВеликогаївська ОТГ -
       ДЮСШ Тернопільський р-нБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ЗборівДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Козова
       ДЮСШ ЗбаражОлімпія с. Клювинці
       ДЮСШ БучачДЮСШ Підволочиськ
     Tour 15 
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Теребовля
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Бучач
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Збараж
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільМедобори с. Зелене
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Зборів
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Тернопільський р-н
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Ланівці
     Tour 16 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ Тернопільський р-нКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ЗборівВеликогаївська ОТГ -
       Медобори с. ЗеленеБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ЗбаражДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ БучачДЮСШ Козова
       ДЮСШ ПідволочиськОлімпія с. Клювинці
     Tour 17 
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Теребовля
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Бучач
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Збараж
       Великогаївська ОТГ -Медобори с. Зелене
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Зборів
       ДЮСШ ЛанівціДЮСШ Тернопільський р-н
     Tour 18 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ ЗборівДЮСШ Ланівці
       Медобори с. ЗеленеКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ЗбаражВеликогаївська ОТГ -
       ДЮСШ БучачБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Козова
     Tour 19 
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Теребовля
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільОлімпія с. Клювинці
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Підволочиськ
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Бучач
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Збараж
       ДЮСШ ЛанівціМедобори с. Зелене
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Зборів
     Tour 20 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Зборів
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Ланівці
       ДЮСШ БучачКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ ПідволочиськВеликогаївська ОТГ -
       Олімпія с. КлювинціБайківці ОТГ -
       ДЮСШ КозоваДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
     Tour 21 
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Теребовля
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Козова
       Великогаївська ОТГ -Олімпія с. Клювинці
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ ЛанівціДЮСШ Бучач
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Збараж
       ДЮСШ ЗборівМедобори с. Зелене
     Tour 22 
       ДЮСШ ТеребовляМедобори с. Зелене
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Зборів
       ДЮСШ БучачДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Ланівці
       Олімпія с. КлювинціКозлів ОТГ Козівський р-н
       ДЮСШ КозоваВеликогаївська ОТГ -
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільБайківці ОТГ -
     Tour 23 
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Теребовля
       Великогаївська ОТГ -ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       Козлів ОТГ Козівський р-нДЮСШ Козова
       ДЮСШ ЛанівціОлімпія с. Клювинці
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ ЗборівДЮСШ Бучач
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Збараж
     Tour 24 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Збараж
       ДЮСШ БучачМедобори с. Зелене
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Зборів
       Олімпія с. КлювинціДЮСШ Тернопільський р-н
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Ланівці
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільКозлів ОТГ Козівський р-н
       Байківці ОТГ -Великогаївська ОТГ -
     Tour 25 
       Великогаївська ОТГ -ДЮСШ Теребовля
       Козлів ОТГ Козівський р-нБайківці ОТГ -
       ДЮСШ ЛанівціДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль
       ДЮСШ Тернопільський р-нДЮСШ Козова
       ДЮСШ ЗборівОлімпія с. Клювинці
       Медобори с. ЗеленеДЮСШ Підволочиськ
       ДЮСШ ЗбаражДЮСШ Бучач
     Tour 26 
       ДЮСШ ТеребовляДЮСШ Бучач
       ДЮСШ ПідволочиськДЮСШ Збараж
       Олімпія с. КлювинціМедобори с. Зелене
       ДЮСШ КозоваДЮСШ Зборів
       ДЮСК Чемпіон плюс ТернопільДЮСШ Тернопільський р-н
       Байківці ОТГ -ДЮСШ Ланівці
       Великогаївська ОТГ -Козлів ОТГ Козівський р-н
  • Player Team Goals Penalties Matches
    Купчак Михайло Іванович ДЮСШ Козова23311
    Лупач Ярослав Ярославович ДЮСШ Зборів15110
    Менько Андрій Павлович ДЮСШ Теребовля13012
    Качак Василь Богданович ДЮСК Чемпіон плюс Тернопіль12010
    Форгіль Юрій Іванович Медобори с. Зелене1104
    Янчук Степан Іванович ДЮСШ Ланівці908
    Холод Максим Русланович ДЮСШ Підволочиськ8011
    Крисоватий Віктор Володимирович ДЮСШ Підволочиськ8011
    Савка Роман Ігорович Байківці ОТГ -8010
    Бакун Олександр Йосипович ДЮСШ Бучач7012
    Козуб Максим Ярославович ДЮСШ Підволочиськ7011

Login

Forgot passwrod? Register
or connect via facebook