The site is in test mode

Information and statistical base of FFU

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд 2006 р.

  • Round Tour Date Home team Goals Guest
    Round 1 
     Tour 1 
      08-05-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:3Южанка Херсон
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:0Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Нафтохімік-ПНУ Калуш12:00Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Спартак Суми0:6Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Tour 2 
      13-05-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк10:00Зоря-Спартак Луганськ
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ3:1Спартак Суми
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:4Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Родина-Ліцей Костопіль0:4Легенда-ШВСМ Чернігів
       Южанка Херсон+:-Житлобуд-1 Харків
     Tour 3 
      17-05-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш6:0Зоря-Спартак Луганськ
       Спартак Суми0:7Легенда-ШВСМ Чернігів
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк0:1Житлобуд-1 Харків
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ2:2Южанка Херсон
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса1:0Родина-Ліцей Костопіль
     Tour 4 
      27-05-2006 
       Житлобуд-1 Харків7:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Tour 5 
      30-05-2006 
       Спартак Суми1:7Зоря-Спартак Луганськ
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк1:1Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:6Житлобуд-1 Харків
     Tour 6 
      04-06-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш0:1Житлобуд-1 Харків
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк4:1Родина-Ліцей Костопіль
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ6:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Зоря-Спартак Луганськ
     Tour 4 
      06-06-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ5:2Родина-Ліцей Костопіль
     Tour 7 
      10-06-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ1:0Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Родина-Ліцей Костопіль2:2Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Южанка Херсон2:5Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Житлобуд-1 Харків16:00Спартак Суми
      11-06-2006 
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:0Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Tour 5 
      17-06-2006 
       Родина-Ліцей Костопіль2:0Южанка Херсон
     Tour 8 
      25-06-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш2:0Родина-Ліцей Костопіль
       Спартак Суми1:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Южанка Херсон
      26-06-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:7Житлобуд-1 Харків
     Tour 5 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:6Легенда-ШВСМ Чернігів
     Tour 4 
      28-06-2006 
       Южанка Херсон8:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
     Tour 9 
      30-06-2006 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:1Зоря-Спартак Луганськ
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Южанка Херсон1:3Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Житлобуд-1 Харків1:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Tour 1 
      23-07-2006 
       Житлобуд-1 Харків2:0Родина-Ліцей Костопіль
    Round 2 
     Tour 15 
      24-07-2006 
       Южанка Херсон1:3Зоря-Спартак Луганськ
       Родина-Ліцей Костопіль0:9Житлобуд-1 Харків
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:7Легенда-ШВСМ Чернігів
      25-07-2006 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:2Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Tour 16 
      03-08-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Нафтохімік-ПНУ Калуш11:00Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Родина-Ліцей Костопіль
       Житлобуд-1 Харків7:0Южанка Херсон
     Tour 12 
      08-08-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:8Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Житлобуд-1 Харків2:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Южанка Херсон+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Родина-Ліцей Костопіль+:-Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
     Tour 17 
      11-08-2006 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Tour 13 
      13-08-2006 
       Родина-Ліцей Костопіль2:1Зоря-Спартак Луганськ
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса1:3Южанка Херсон
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ3:5Житлобуд-1 Харків
     Tour 14 
      17-08-2006 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш2:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Легенда-ШВСМ Чернігів3:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Житлобуд-1 Харків+:-Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Южанка Херсон5:3Родина-Ліцей Костопіль
    Round 1 
     Tour 4 
      20-08-2006 
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
    Round 2 
     Tour 10 
      29-08-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ0:4Легенда-ШВСМ Чернігів
       Житлобуд-1 Харків2:0Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Родина-Ліцей Костопіль+:-Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Tour 11 
      03-09-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк6:0Южанка Херсон
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса+:-Зоря-Спартак Луганськ
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:1Родина-Ліцей Костопіль
       Нафтохімік-ПНУ Калуш1:2Легенда-ШВСМ Чернігів
     Tour 17 
      08-09-2006 
       Житлобуд-1 Харків+:-Зоря-Спартак Луганськ
       Южанка Херсон2:7Легенда-ШВСМ Чернігів
    Round 1 
     Tour 8 
      11-09-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
    Round 2 
     Tour 18 
      13-09-2006 
       Зоря-Спартак Луганськ+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк+:-Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Нафтохімік-ПНУ Калуш+:-Южанка Херсон
     Tour 17 
      03-10-2006 
       Родина-Ліцей Костопіль2:1Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Tour 18 
      04-10-2006 
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:1Житлобуд-1 Харків
     Tour 13 
      17-11-2006 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк+:-Легенда-ШВСМ Чернігів
  • Player Team Goals Penalties Matches
    Ботюк Христина Олександрівна Нафтохімік-ПНУ Калуш22015
    Знайдзьонава Аксана Валєр'євна Нафтохімік-ПНУ Калуш12015
    Корнієвець Юлія Геннадіївна Легенда-ШВСМ Чернігів12010
    Михайленко Галина Михайлівна Житлобуд-1 Харків12311
    Нестеренко Таісія Григорівна Житлобуд-1 Харків8011
    Ішутіна(Генералова) Катерина Валеріївна Донеччанка-ЦПОР Донецьк8012
    Бойченко Ольга Володимирівна Южанка Херсон837
    Певна Олена Сергіївна Донеччанка-ЦПОР Донецьк6012
    Ємельянова Юлія Іванівна Южанка Херсон628
    Романенко Тетяна Олександрівна Южанка Херсон6012
    Бондаренко Ірина Олександрівна Легенда-ШВСМ Чернігів6012

Login

Forgot passwrod? Register
or connect via facebook