The site is in test mode

Information and statistical base of UAF

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-14 Група 3

  • Round Tour Date Home team Goals Guest
    Round 1 
     Tour 1 
      06-09-2003 
       ДФК Болград Болград1:3Україна-Юність Первомайськ
       Локомотив Одеса1:2Торпедо Запоріжжя
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя2:4Енергія Нова Каховка
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4:3КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
     Tour 6 
      13-09-2003 
       Локомотив Одеса6:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Tour 2 
      14-09-2003 
       Україна-Юність Первомайськ1:0КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       Енергія Нова Каховка4:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Дунай Ізмаїл4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:1Енергія Енергодар Запорізька
       Торпедо Запоріжжя1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДФК Болград Болград1:3Локомотив Одеса
     Tour 3 
      20-09-2003 
       Локомотив Одеса0:1Україна-Юність Первомайськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.6:1ДФК Болград Болград
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Торпедо Запоріжжя
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:9ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ6:0Енергія Нова Каховка
     Tour 4 
      24-09-2003 
       Україна-Юність Первомайськ6:0Енергія Нова Каховка
       Дунай Ізмаїл0:1КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.5:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Торпедо Запоріжжя5:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Локомотив Одеса1:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Tour 8 
      25-09-2003 
       Локомотив Одеса2:1КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
     Tour 3 
      27-09-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:0Дунай Ізмаїл
     Tour 11 
       Торпедо Запоріжжя2:1ДФК Болград Болград
     Tour 5 
      28-09-2003 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Україна-Юність Первомайськ
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Локомотив Одеса
       Дніпроспецсталь Запоріжжя2:2ДФК Болград Болград
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:5Торпедо Запоріжжя
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Енергія Нова Каховка0:1Дунай Ізмаїл
     Tour 6 
      04-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ2:0Дунай Ізмаїл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.6:0Енергія Нова Каховка
       Торпедо Запоріжжя1:0КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       ДФК Болград Болград+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:1Енергія Енергодар Запорізька
     Tour 11 
      05-10-2003 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:0Дунай Ізмаїл
     Tour 7 
      08-10-2003 
       Енергія Енергодар Запорізька0:1Україна-Юність Первомайськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:5ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:8Локомотив Одеса
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ1:1ДФК Болград Болград
       Енергія Нова Каховка0:2Торпедо Запоріжжя
     Tour 1 
      11-10-2003 
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Дунай Ізмаїл
     Tour 8 
      12-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ2:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Торпедо Запоріжжя3:0Дунай Ізмаїл
       ДФК Болград Болград1:2Енергія Нова Каховка
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Tour 9 
      18-10-2003 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:5Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:2Енергія Енергодар Запорізька
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ0:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Енергія Нова Каховка1:3Локомотив Одеса
       Дунай Ізмаїл2:0ДФК Болград Болград
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:0Торпедо Запоріжжя
     Tour 7 
      25-10-2003 
       Дунай Ізмаїл1:4ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Tour 10 
      26-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ2:0Торпедо Запоріжжя
       ДФК Болград Болград1:5ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Локомотив Одеса2:0Дунай Ізмаїл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:1Енергія Нова Каховка
       Енергія Енергодар Запорізька2:1КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Tour 11 
      01-11-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл00:11Україна-Юність Первомайськ
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка6:1Енергія Енергодар Запорізька
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:1Локомотив Одеса
     Tour 4 
      02-11-2003 
       ДФК Болград Болград2:1Енергія Енергодар Запорізька
    Round 2 
     Tour 12 
      18-04-2004 
       Україна-Юність Первомайськ+:-ДФК Болград Болград
       Торпедо Запоріжжя2:0Локомотив Одеса
       Енергія Нова Каховка2:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Tour 13 
      24-04-2004 
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ2:1Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+Енергія Нова Каховка
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:0Дунай Ізмаїл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:3Торпедо Запоріжжя
       Локомотив Одеса+:-ДФК Болград Болград
     Tour 15 
      25-04-2004 
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ1:0Дунай Ізмаїл
     Tour 14 
      28-04-2004 
       Україна-Юність Первомайськ2:0Локомотив Одеса
       ДФК Болград Болград-:+ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо Запоріжжя6:0Енергія Енергодар Запорізька
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.9:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Дунай Ізмаїл+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Енергія Нова Каховка1:1КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
     Tour 15 
      02-05-2004 
       Енергія Нова Каховка2:3Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:5Торпедо Запоріжжя
       Енергія Енергодар Запорізька+:-ДФК Болград Болград
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:1Локомотив Одеса
     Tour 16 
      08-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса3:0Енергія Енергодар Запорізька
       ДФК Болград Болград-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Торпедо Запоріжжя+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       Дунай Ізмаїл+:-Енергія Нова Каховка
     Tour 12 
      09-05-2004 
       Дунай Ізмаїл0:0Енергія Енергодар Запорізька
     Tour 17 
      16-05-2004 
       Дунай Ізмаїл0:4Україна-Юність Первомайськ
       Енергія Нова Каховка2:7ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ0:1Торпедо Запоріжжя
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:-ДФК Болград Болград
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Локомотив Одеса
       Енергія Енергодар Запорізька1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Tour 18 
      22-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ7:0Енергія Енергодар Запорізька
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Локомотив Одеса+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДФК Болград Болград-:+КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       Торпедо Запоріжжя2:0Енергія Нова Каховка
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-Дунай Ізмаїл
     Tour 19 
      26-05-2004 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0Україна-Юність Первомайськ
       Дунай Ізмаїл0:1Торпедо Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка+:-ДФК Болград Болград
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ1:3Локомотив Одеса
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Енергія Енергодар Запорізька
     Tour 13 
      29-05-2004 
       Енергія Енергодар Запорізька1:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Tour 20 
      30-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ7:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Енергія Енергодар Запорізька+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       Локомотив Одеса4:2Енергія Нова Каховка
       ДФК Болград Болград-:+Дунай Ізмаїл
       Торпедо Запоріжжя3:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Tour 21 
      05-06-2004 
       Торпедо Запоріжжя1:1Україна-Юність Первомайськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-ДФК Болград Болград
       Дунай Ізмаїл0:4Локомотив Одеса
       Енергія Нова Каховка1:6ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       КЗ ГРДЮСШ Генічеськ3:1Енергія Енергодар Запорізька
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Tour 12 
      06-06-2004 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Tour 22 
      13-06-2004 
       Україна-Юність Первомайськ+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:3КЗ ГРДЮСШ Генічеськ
       Енергія Енергодар Запорізька1:0Енергія Нова Каховка
       Дунай Ізмаїл1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДФК Болград Болград-:+Торпедо Запоріжжя
  • Player Team Goals Penalties Matches
    Федорченко Сергій Миколайович Україна-Юність Первомайськ27120
    Сучу Олександр Володимирович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.22119
    Тарасов Олег Олександрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.18019
    Нестеров Данііл Миколайович КЗ ГРДЮСШ Генічеськ10019
    Толкунов Олександр Олександрович КЗ ГРДЮСШ Генічеськ10020
    Шведчіков В'ячеслав Ігорович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.10017
    Парфєнов Євген Володимирович Локомотив Одеса9019
    Боровинський Максим Володимирович Енергія Нова Каховка8017
    Калінін Дмитро Володимирович Торпедо Запоріжжя8018
    Клименко Анатолій Петрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.8014
    Уєвіч Станіслав Олексійович Енергія Нова Каховка7018

Login

Forgot passwrod? Register
or connect via facebook