The site is in test mode

Information and statistical base of UAF

Чемпіонат України 2004/2005 Вища ліга U-14 Група 1

  • Round Tour Date Home team Goals Guest
    Round 1 
     Tour 1 
      05-09-2004 
       КОДЮСШ Щасливе1:0МФК Олександрія Олександрія
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       Металіст Харків1:0Локомотив Київ
       ФК Відрадний Київ1:1Барса Суми
       Молодь Полтава0:4Зміна-Оболонь Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2Юність Чернігів
     Tour 2 
      12-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія2:0Юність Чернігів
       Зміна-Оболонь Київ8:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Барса Суми1:0Молодь Полтава
       Локомотив Київ1:4ФК Відрадний Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:2Металіст Харків
       КОДЮСШ Щасливе0:4ОК ім.І.Піддубного Київ
     Tour 3 
      19-09-2004 
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0МФК Олександрія Олександрія
       Металіст Харків0:0КОДЮСШ Щасливе
       ФК Відрадний Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава0:2Локомотив Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:3Барса Суми
       Юність Чернігів2:0Зміна-Оболонь Київ
     Tour 4 
      26-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:4Зміна-Оболонь Київ
       Барса Суми1:1Юність Чернігів
       Локомотив Київ3:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Кремінь Кременчук1:0Молодь Полтава
       КОДЮСШ Щасливе0:3ФК Відрадний Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ4:0Металіст Харків
     Tour 5 
      03-10-2004 
       Металіст Харків1:1МФК Олександрія Олександрія
       ФК Відрадний Київ2:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Молодь Полтава2:0КОДЮСШ Щасливе
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:3МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів2:1Локомотив Київ
       Зміна-Оболонь Київ5:1Барса Суми
     Tour 6 
      10-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія2:0Барса Суми
       Локомотив Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:1Юність Чернігів
       КОДЮСШ Щасливе1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0Молодь Полтава
       Металіст Харків0:1ФК Відрадний Київ
     Tour 7 
      17-10-2004 
       ФК Відрадний Київ3:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава1:2Металіст Харків
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів3:0КОДЮСШ Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ7:0МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми2:0Локомотив Київ
     Tour 8 
      24-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:1Локомотив Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:1Барса Суми
       КОДЮСШ Щасливе0:2Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0Юність Чернігів
       Металіст Харків4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Відрадний Київ2:0Молодь Полтава
     Tour 9 
      31-10-2004 
       Молодь Полтава0:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФК Відрадний Київ
       Юність Чернігів0:1Металіст Харків
       Зміна-Оболонь Київ0:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми+:-КОДЮСШ Щасливе
       Локомотив Київ+:-МФК Кремінь Кременчук
     Tour 10 
      07-11-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:0МФК Кремінь Кременчук
       КОДЮСШ Щасливе2:1Локомотив Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Барса Суми
       Металіст Харків1:3Зміна-Оболонь Київ
       ФК Відрадний Київ1:0Юність Чернігів
       Молодь Полтава0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Tour 11 
      10-11-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:4МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів1:0Молодь Полтава
       Зміна-Оболонь Київ0:1ФК Відрадний Київ
       Барса Суми1:3Металіст Харків
       Локомотив Київ0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук3:1КОДЮСШ Щасливе
    Round 2 
     Tour 12 
      09-04-2005 
       Локомотив Київ0:4Металіст Харків
      10-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія2:1КОДЮСШ Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми2:1ФК Відрадний Київ
       Зміна-Оболонь Київ4:0Молодь Полтава
       Юність Чернігів4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Tour 13 
      17-04-2005 
       Юність Чернігів1:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:9Зміна-Оболонь Київ
       Молодь Полтава0:1Барса Суми
       ФК Відрадний Київ5:0Локомотив Київ
       Металіст Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1КОДЮСШ Щасливе
     Tour 14 
      24-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОДЮСШ Щасливе0:2Металіст Харків
       МФК Кремінь Кременчук0:1ФК Відрадний Київ
       Локомотив Київ0:1Молодь Полтава
       Барса Суми5:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ4:0Юність Чернігів
     Tour 18 
      27-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:5ФК Відрадний Київ
     Tour 15 
      30-04-2005 
       ФК Відрадний Київ1:0КОДЮСШ Щасливе
       Металіст Харків0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
      01-05-2005 
       Зміна-Оболонь Київ2:0МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів0:0Барса Суми
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Локомотив Київ
       Молодь Полтава0:0МФК Кремінь Кременчук
     Tour 16 
      04-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія2:1Металіст Харків
       ОК ім.І.Піддубного Київ-:+ФК Відрадний Київ
       КОДЮСШ Щасливе2:0Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Локомотив Київ2:2Юність Чернігів
       Барса Суми1:2Зміна-Оболонь Київ
     Tour 17 
      08-05-2005 
       Барса Суми1:1МФК Олександрія Олександрія
       Зміна-Оболонь Київ13:00Локомотив Київ
       Юність Чернігів2:2МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2КОДЮСШ Щасливе
       Молодь Полтава-:+ОК ім.І.Піддубного Київ
       ФК Відрадний Київ4:0Металіст Харків
     Tour 21 
      11-05-2005 
       Барса Суми0:3ОК ім.І.Піддубного Київ
     Tour 18 
      15-05-2005 
       Металіст Харків2:0Молодь Полтава
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОДЮСШ Щасливе1:1Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук1:3Зміна-Оболонь Київ
       Локомотив Київ01:10Барса Суми
     Tour 19 
      22-05-2005 
       Локомотив Київ1:4МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми1:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ3:1КОДЮСШ Щасливе
       Юність Чернігів0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0Металіст Харків
       Молодь Полтава1:5ФК Відрадний Київ
     Tour 20 
      29-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:0Молодь Полтава
       ФК Відрадний Київ8:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Металіст Харків0:1Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ Щасливе1:1Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук3:0Локомотив Київ
     Tour 21 
      05-06-2005 
       МФК Кремінь Кременчук3:1МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Київ0:2КОДЮСШ Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ3:1Металіст Харків
       Юність Чернігів0:3ФК Відрадний Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Молодь Полтава
     Tour 22 
      12-06-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Молодь Полтава-:+Юність Чернігів
       ФК Відрадний Київ1:2Зміна-Оболонь Київ
       Металіст Харків1:1Барса Суми
       ОК ім.І.Піддубного Київ8:1Локомотив Київ
       КОДЮСШ Щасливе1:1МФК Кремінь Кременчук
  • Player Team Goals Penalties Matches
    Сутковий Євген Богданович Зміна-Оболонь Київ26020
    Волочай Євгеній Григорович ОК ім.І.Піддубного Київ15019
    Зуєвич Сергій Сергійович Зміна-Оболонь Київ15021
    Ігумнов Дмитро Олександрович Барса Суми10216
    Смолєв Микола Сергійович МФК Олександрія Олександрія9120
    Цибрій Олександр Сергійович ОК ім.І.Піддубного Київ8018
    Один Ігор Юрійович МФК Кремінь Кременчук8018
    Корнієнко Денис Вікторович Барса Суми8017
    Кириллов Максим Юрійович Зміна-Оболонь Київ8019
    Погорілий Сергій Юрійович ФК Відрадний Київ7021
    Морозенко Євген Сергійович ФК Відрадний Київ7119

Login

Forgot passwrod? Register
or connect via facebook