Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Юнацька першість України з футболу 1998-1999 рр. (Група 6)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-1998 
       Десна Чернігів0:0Електрон Ромни
    Коло 0 
       Славутич Славутич6:1КОДЮСШ Щасливе
    Коло 1 
       Барса Суми0:3КДЮСШ Суми Суми
    Коло 0 
       Імпульс Шостка0:3Юність Чернігів
    Коло 1 
     Тур 2 
      20-09-1998 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н0:1Юність Чернігів
       КДЮСШ Суми Суми3:0Імпульс Шостка
       КОДЮСШ Щасливе3:1Барса Суми
    Коло 0 
       Електрон Ромни0:2Славутич Славутич
     Тур 3 
      27-09-1998 
       Десна Чернігів2:0ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Барса Суми3:1Електрон Ромни
    Коло 1 
       Імпульс Шостка0:0КОДЮСШ Щасливе
    Коло 0 
       КДЮСШ Суми Суми2:4Юність Чернігів
    Коло 1 
     Тур 4 
      04-10-1998 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н3:4КДЮСШ Суми Суми
       КОДЮСШ Щасливе2:2Юність Чернігів
       Електрон Ромни2:0Імпульс Шостка
    Коло 0 
       Десна Чернігів1:1Славутич Славутич
    Коло 1 
     Тур 5 
      11-10-1998 
       Славутич Славутич2:0ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Барса Суми1:1Десна Чернігів
       Юність Чернігів+:-Електрон Ромни
    Коло 0 
       КДЮСШ Суми Суми1:1КОДЮСШ Щасливе
    Коло 1 
     Тур 6 
      18-10-1998 
       Електрон Ромни2:2КДЮСШ Суми Суми
       Десна Чернігів1:0Імпульс Шостка
    Коло 0 
       Славутич Славутич5:1Барса Суми
    Коло 1 
     Тур 7 
      25-10-1998 
       Барса Суми1:0ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Імпульс Шостка3:0Славутич Славутич
       Юність Чернігів1:1Десна Чернігів
    Коло 0 
       КОДЮСШ Щасливе5:0Електрон Ромни
    Коло 1 
     Тур 8 
      01-11-1998 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н7:1Електрон Ромни
       Десна Чернігів+:-КДЮСШ Суми Суми
       Славутич Славутич0:0Юність Чернігів
    Коло 0 
       Барса Суми2:0Імпульс Шостка
    Коло 1 
     Тур 9 
      08-11-1998 
       Імпульс Шостка0:1ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Юність Чернігів1:0Барса Суми
       КДЮСШ Суми Суми1:1Славутич Славутич
    Коло 0 
       КОДЮСШ Щасливе4:0Десна Чернігів
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-04-1999 
       Електрон Ромни2:4Десна Чернігів
       КОДЮСШ Щасливе4:1Славутич Славутич
       КДЮСШ Суми Суми1:0Барса Суми
    Коло 0 
       Юність Чернігів7:0Імпульс Шостка
    Коло 2 
     Тур 11 
      18-04-1999 
       Юність Чернігів2:1ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Імпульс Шостка0:2КДЮСШ Суми Суми
       Барса Суми0:0КОДЮСШ Щасливе
       Славутич Славутич4:0Електрон Ромни
     Тур 12 
      25-04-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н1:0Десна Чернігів
       Електрон Ромни0:3Барса Суми
       КОДЮСШ Щасливе+:-Імпульс Шостка
       Юність Чернігів2:0КДЮСШ Суми Суми
     Тур 13 
      02-05-1999 
       КДЮСШ Суми Суми+:-ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Юність Чернігів0:1КОДЮСШ Щасливе
       Імпульс Шостка5:0Електрон Ромни
       Славутич Славутич1:0Десна Чернігів
     Тур 14 
      05-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н0:0Славутич Славутич
       Десна Чернігів3:0Барса Суми
       Електрон Ромни0:5Юність Чернігів
       КОДЮСШ Щасливе3:2КДЮСШ Суми Суми
     Тур 15 
      09-05-1999 
       КДЮСШ Суми Суми7:0Електрон Ромни
       Імпульс Шостка0:1Десна Чернігів
       Барса Суми+:-Славутич Славутич
       КОДЮСШ Щасливе4:2ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
    Коло 1 
     Тур 6 
      12-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н+:-КОДЮСШ Щасливе
    Коло 2 
     Тур 16 
      16-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н2:0Барса Суми
       Славутич Славутич2:0Імпульс Шостка
       Електрон Ромни+:-КОДЮСШ Щасливе
     Тур 17 
      23-05-1999 
       Електрон Ромни2:4ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       КДЮСШ Суми Суми4:2Десна Чернігів
       Юність Чернігів3:0Славутич Славутич
       Імпульс Шостка1:1Барса Суми
     Тур 16 
      26-05-1999 
       Десна Чернігів1:1Юність Чернігів
     Тур 18 
      30-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н3:0Імпульс Шостка
       Барса Суми+:-Юність Чернігів
       Славутич Славутич6:0КДЮСШ Суми Суми
       Десна Чернігів+:-КОДЮСШ Щасливе
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Коваленко Сергій Вікторович Юність Чернігів16015
    Лохоня Максим Миколайович КДЮСШ Суми Суми11014
    Гончаренко Михайло Миколайович ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н7010
    Шелкопляс Юрій Миколайович КДЮСШ Суми Суми7010
    Третяк Сергій Вікторович КОДЮСШ Щасливе6012
    Гребенчук Денис Вікторович Славутич Славутич6013
    Яресько Ярослав Федорович Десна Чернігів6016
    Ісаєв Олександр Васильович Барса Суми6013
    Хомовненко Євген Сергійович Імпульс Шостка609
    Соболєв Дмитро Вікторович Славутич Славутич6015
    Гусак Олександр Іванович Барса Суми4014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook