Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість міста Києва 2006р. 2Л 94

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    Мастер-Юніор Київ110038-0
    Солом`янка Київ100100-8
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-05-2006 
       Єдність КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
      06-05-2006 
       Добро КиївДесна Київ
      07-05-2006 
       ФК Київ -Мастер-Юніор Київ
      06-05-2006 
       Переможець КиївСолом`янка Київ
     Тур 2 
      10-05-2006 
       Зміна-Оболонь-2 КиївСолом`янка Київ
       Мастер-Юніор КиївПереможець Київ
      13-05-2006 
       Десна КиївФК Київ -
      11-05-2006 
       Єдність КиївДобро Київ
     Тур 3 
      12-05-2006 
       Добро КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
      20-05-2006 
       ФК Київ -Єдність Київ
      14-05-2006 
       Переможець КиївДесна Київ
      13-05-2006 
       Солом`янка Київ0:8Мастер-Юніор Київ
     Тур 4 
      18-05-2006 
       Зміна-Оболонь-2 КиївМастер-Юніор Київ
      03-06-2006 
       Десна КиївСолом`янка Київ
      19-05-2006 
       Єдність КиївПереможець Київ
      17-05-2006 
       Добро КиївФК Київ -
     Тур 5 
      21-05-2006 
       ФК Київ -Зміна-Оболонь-2 Київ
       Переможець КиївДобро Київ
      27-05-2006 
       Солом`янка КиївЄдність Київ
      21-05-2006 
       Мастер-Юніор КиївДесна Київ
     Тур 6 
      04-06-2006 
       Зміна-Оболонь-2 КиївДесна Київ
      25-05-2006 
       Єдність КиївМастер-Юніор Київ
      24-05-2006 
       Добро КиївСолом`янка Київ
      25-05-2006 
       ФК Київ -Переможець Київ
     Тур 7 
      28-05-2006 
       Переможець КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       Солом`янка КиївФК Київ -
       Мастер-Юніор КиївДобро Київ
      31-05-2006 
       Десна КиївЄдність Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рой Вадим Сергійович Мастер-Юніор Київ001
    Примак Микола Миколайович Мастер-Юніор Київ001
    Овчієв Мухаддін Іманович Мастер-Юніор Київ001
    Приліпко Олексій Володимирович Мастер-Юніор Київ001
    Денисенко Євген Вікторович Мастер-Юніор Київ001
    Голюк Олексій Володимирович Мастер-Юніор Київ001
    Ростовський Роман Миколайович Мастер-Юніор Київ001
    Шишковський Андрій Сергійович Мастер-Юніор Київ001
    Ігнатьєв Володимир Олександрович Мастер-Юніор Київ001
    Андрійчук Володимир Петрович Мастер-Юніор Київ000
    Майборода Олексій Сергійович Мастер-Юніор Київ001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook