Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість міста Києва 2006р. 2Л

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    Восход-2 Київ101010-0
    Зміна-Оболонь-4 Київ101010-0
    ДЮСШ-15-4 Київ101010-0
    Динамо-2 Київ101010-0
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-05-2006 
       ДЮСШ-15-2 КиївЗміна-Оболонь-4 Київ
      04-05-2006 
       Динамо-2 КиївЗміна-Оболонь-3 Київ
       Восход-2 КиївДЮСШ-15-4 Київ
      03-05-2006 
       Переможець-2 КиївАтлет-3 Київ
      04-05-2006 
       Троєщина-2 КиївЗірка-3 Київ
      29-04-2006 
       ОМІКС-3 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
     Тур 2 
      07-05-2006 
       Зміна-Оболонь-4 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
      06-05-2006 
       Зірка-3 КиївОМІКС-3 Київ
       Атлет-3 КиївТроєщина-2 Київ
       ДЮСШ-15-4 КиївПереможець-2 Київ
      07-05-2006 
       Зміна-Оболонь-3 КиївВосход-2 Київ
      06-05-2006 
       ДЮСШ-15-2 КиївДинамо-2 Київ
     Тур 3 
      11-05-2006 
       Динамо-2 КиївЗміна-Оболонь-4 Київ
       Восход-2 КиївДЮСШ-15-2 Київ
      10-05-2006 
       Переможець-2 КиївЗміна-Оболонь-3 Київ
      13-05-2006 
       Троєщина-2 КиївДЮСШ-15-4 Київ
      11-05-2006 
       ОМІКС-3 КиївАтлет-3 Київ
      13-05-2006 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївЗірка-3 Київ
     Тур 4 
      14-05-2006 
       Зміна-Оболонь-4 КиївЗірка-3 Київ
       Атлет-3 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       ДЮСШ-15-4 КиївОМІКС-3 Київ
       Зміна-Оболонь-3 КиївТроєщина-2 Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївПереможець-2 Київ
       Динамо-2 КиївВосход-2 Київ
     Тур 5 
      17-05-2006 
       Восход-2 Київ0:0Зміна-Оболонь-4 Київ
       Переможець-2 КиївДинамо-2 Київ
      18-05-2006 
       Троєщина-2 КиївДЮСШ-15-2 Київ
       ОМІКС-3 КиївЗміна-Оболонь-3 Київ
      22-05-2006 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївДЮСШ-15-4 Київ
      18-05-2006 
       Зірка-3 КиївАтлет-3 Київ
     Тур 6 
      21-05-2006 
       Зміна-Оболонь-4 КиївАтлет-3 Київ
      20-05-2006 
       ДЮСШ-15-4 КиївЗірка-3 Київ
      21-05-2006 
       Зміна-Оболонь-3 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
      20-05-2006 
       ДЮСШ-15-2 КиївОМІКС-3 Київ
       Динамо-2 КиївТроєщина-2 Київ
       Восход-2 КиївПереможець-2 Київ
     Тур 7 
      24-05-2006 
       Переможець-2 КиївЗміна-Оболонь-4 Київ
      25-05-2006 
       Троєщина-2 КиївВосход-2 Київ
       ОМІКС-3 КиївДинамо-2 Київ
      27-05-2006 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївДЮСШ-15-2 Київ
      25-05-2006 
       Зірка-3 КиївЗміна-Оболонь-3 Київ
      24-05-2006 
       Атлет-3 КиївДЮСШ-15-4 Київ
     Тур 8 
      28-05-2006 
       Зміна-Оболонь-4 КиївДЮСШ-15-4 Київ
       Зміна-Оболонь-3 КиївАтлет-3 Київ
      27-05-2006 
       ДЮСШ-15-2 КиївЗірка-3 Київ
      28-05-2006 
       Динамо-2 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
      27-05-2006 
       Восход-2 КиївОМІКС-3 Київ
      28-05-2006 
       Переможець-2 КиївТроєщина-2 Київ
     Тур 9 
      01-06-2006 
       Троєщина-2 КиївЗміна-Оболонь-4 Київ
       ОМІКС-3 КиївПереможець-2 Київ
      05-06-2006 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївВосход-2 Київ
      01-06-2006 
       Зірка-3 КиївДинамо-2 Київ
      31-05-2006 
       Атлет-3 КиївДЮСШ-15-2 Київ
      30-05-2006 
       ДЮСШ-15-4 КиївЗміна-Оболонь-3 Київ
     Тур 10 
      04-06-2006 
       Зміна-Оболонь-4 КиївЗміна-Оболонь-3 Київ
       Динамо-2 КиївАтлет-3 Київ
       Восход-2 КиївЗірка-3 Київ
       Переможець-2 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
      09-06-2006 
       Троєщина-2 КиївОМІКС-3 Київ
     Тур 11 
      08-06-2006 
       ОМІКС-3 КиївЗміна-Оболонь-4 Київ
      16-06-2006 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївТроєщина-2 Київ
      08-06-2006 
       Зірка-3 КиївПереможець-2 Київ
      11-06-2006 
       Атлет-3 КиївВосход-2 Київ
      08-06-2006 
       ДЮСШ-15-4 Київ0:0Динамо-2 Київ
       Зміна-Оболонь-3 КиївДЮСШ-15-2 Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Самодід Максим Олегович Зміна-Оболонь-4 Київ001
    Козленко Артем Володимирович Зміна-Оболонь-4 Київ001
    Корібут Дмитро Ярославович Зміна-Оболонь-4 Київ000
    Добровольський Максим Петрович Зміна-Оболонь-4 Київ001
    Медуниця Євген Вікторович Зміна-Оболонь-4 Київ000
    Баштовий Максим Сергійович Зміна-Оболонь-4 Київ001
    Медвінський Вячеслав Володимирович Зміна-Оболонь-4 Київ001
    Литвиненко Андрій Володимирович Зміна-Оболонь-4 Київ001
    Слободяник Ігор Віталійович Зміна-Оболонь-4 Київ000
    Кононенко Вадим Михайлович Зміна-Оболонь-4 Київ001
    Слинько Микита Юрійович Зміна-Оболонь-4 Київ000

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook