Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість міста Києва 2010р. 1Л 98

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2010 
       Троєщина Київ0:0Зміна-Оболонь Київ
       Переможець Київ0:1ДЮСШ-17 Київ
       Добро Київ0:1Київ-2 Київ
       Динамо-2 Київ1:1Атлет-2 Київ
       ФК імені Льва Яшина Київ1:1Зірка-2 Київ
     Тур 2 
      24-04-2010 
       Зміна-Оболонь Київ1:0Зірка-2 Київ
       Атлет-2 Київ1:2ФК імені Льва Яшина Київ
      25-04-2010 
       Київ-2 Київ0:3Динамо-2 Київ
      24-04-2010 
       ДЮСШ-17 КиївДобро Київ
       Троєщина КиївПереможець Київ
     Тур 3 
      21-10-2019 
       Переможець КиївЗміна-Оболонь Київ
       Добро КиївТроєщина Київ
       Динамо-2 КиївДЮСШ-17 Київ
       ФК імені Льва Яшина КиївКиїв-2 Київ
       Зірка-2 КиївАтлет-2 Київ
     Тур 4 
       Зміна-Оболонь КиївАтлет-2 Київ
       Київ-2 КиївЗірка-2 Київ
       ДЮСШ-17 КиївФК імені Льва Яшина Київ
       Троєщина КиївДинамо-2 Київ
       Переможець КиївДобро Київ
     Тур 5 
       Добро КиївЗміна-Оболонь Київ
       Динамо-2 КиївПереможець Київ
       ФК імені Льва Яшина КиївТроєщина Київ
       Зірка-2 КиївДЮСШ-17 Київ
       Атлет-2 КиївКиїв-2 Київ
     Тур 6 
       Зміна-Оболонь КиївКиїв-2 Київ
       ДЮСШ-17 КиївАтлет-2 Київ
       Троєщина КиївЗірка-2 Київ
       Переможець КиївФК імені Льва Яшина Київ
       Добро КиївДинамо-2 Київ
     Тур 7 
       Динамо-2 КиївЗміна-Оболонь Київ
       ФК імені Льва Яшина КиївДобро Київ
       Зірка-2 КиївПереможець Київ
       Атлет-2 КиївТроєщина Київ
       Київ-2 КиївДЮСШ-17 Київ
     Тур 8 
       Зміна-Оболонь КиївДЮСШ-17 Київ
       Троєщина КиївКиїв-2 Київ
       Переможець КиївАтлет-2 Київ
       Добро КиївЗірка-2 Київ
       Динамо-2 КиївФК імені Льва Яшина Київ
     Тур 9 
       ФК імені Льва Яшина КиївЗміна-Оболонь Київ
       Зірка-2 КиївДинамо-2 Київ
       Атлет-2 КиївДобро Київ
       Київ-2 КиївПереможець Київ
       ДЮСШ-17 КиївТроєщина Київ
    Коло 2 
     Тур 10 
       Троєщина КиївДЮСШ-17 Київ
       Переможець КиївКиїв-2 Київ
       Добро КиївАтлет-2 Київ
       Динамо-2 КиївЗірка-2 Київ
       Зміна-Оболонь КиївФК імені Льва Яшина Київ
     Тур 11 
       ФК імені Льва Яшина КиївДинамо-2 Київ
       Зірка-2 КиївДобро Київ
       Атлет-2 КиївПереможець Київ
       Київ-2 КиївТроєщина Київ
       ДЮСШ-17 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 12 
       ДЮСШ-17 КиївКиїв-2 Київ
       Троєщина КиївАтлет-2 Київ
       Переможець КиївЗірка-2 Київ
       Добро КиївФК імені Льва Яшина Київ
       Зміна-Оболонь КиївДинамо-2 Київ
     Тур 13 
       Динамо-2 КиївДобро Київ
       ФК імені Льва Яшина КиївПереможець Київ
       Зірка-2 КиївТроєщина Київ
       Атлет-2 КиївДЮСШ-17 Київ
       Київ-2 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 14 
       Київ-2 КиївАтлет-2 Київ
       ДЮСШ-17 КиївЗірка-2 Київ
       Троєщина КиївФК імені Льва Яшина Київ
       Переможець КиївДинамо-2 Київ
       Зміна-Оболонь КиївДобро Київ
     Тур 15 
       Добро КиївПереможець Київ
       Динамо-2 КиївТроєщина Київ
       ФК імені Льва Яшина КиївДЮСШ-17 Київ
       Зірка-2 КиївКиїв-2 Київ
       Атлет-2 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 16 
       Атлет-2 КиївЗірка-2 Київ
       Київ-2 КиївФК імені Льва Яшина Київ
       ДЮСШ-17 КиївДинамо-2 Київ
       Троєщина КиївДобро Київ
       Зміна-Оболонь КиївПереможець Київ
     Тур 17 
       Переможець КиївТроєщина Київ
       Добро КиївДЮСШ-17 Київ
       Динамо-2 КиївКиїв-2 Київ
       ФК імені Льва Яшина КиївАтлет-2 Київ
       Зірка-2 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 18 
       Зірка-2 КиївФК імені Льва Яшина Київ
       Атлет-2 КиївДинамо-2 Київ
       Київ-2 КиївДобро Київ
       ДЮСШ-17 КиївПереможець Київ
       Зміна-Оболонь КиївТроєщина Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Артеменко Дмитро Вікторович Динамо-2 Київ202
    Казнов Артем Вадимович ФК імені Льва Яшина Київ102
    Котний Микита Віталійович ФК імені Льва Яшина Київ102
    Брущинський Вадим Русланович Київ-2 Київ102
    Щитнік Олег Олегович Динамо-2 Київ101
    Бакши Аюш - ФК імені Льва Яшина Київ102
    Гурмак Ярослав Іванович Динамо-2 Київ102
    Синельниченко Олександр Дмитрович Атлет-2 Київ102
    Долженко Сергій Володимирович Зміна-Оболонь Київ102
    Макаренко Владислав Олегович ДЮСШ-17 Київ101
    Драмарецький Дмитро Сергійович Зірка-2 Київ101

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook