Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість міста Києва 2010р. 1Л 00

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      18-04-2010 
       Троєщина Київ1:1Зміна-Оболонь Київ
      17-04-2010 
       Переможець Київ2:4ДЮСШ-17 Київ
       Добро Київ0:3ДЮСШ-15-2 Київ
      18-04-2010 
       Єдність Київ1:4Атлет-2 Київ
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород4:2Зірка-2 Київ
     Тур 2 
      17-02-2019 
       Зміна-Оболонь КиївЗірка-2 Київ
       Атлет-2 КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
      24-04-2010 
       ДЮСШ-15-2 Київ8:2Єдність Київ
      17-02-2019 
       ДЮСШ-17 КиївДобро Київ
      24-04-2010 
       Троєщина Київ1:1Переможець Київ
     Тур 3 
      17-02-2019 
       Переможець КиївЗміна-Оболонь Київ
       Добро КиївТроєщина Київ
       Єдність КиївДЮСШ-17 Київ
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородДЮСШ-15-2 Київ
       Зірка-2 КиївАтлет-2 Київ
     Тур 4 
       Зміна-Оболонь КиївАтлет-2 Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївЗірка-2 Київ
       ДЮСШ-17 КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
       Троєщина КиївЄдність Київ
       Переможець КиївДобро Київ
     Тур 5 
       Добро КиївЗміна-Оболонь Київ
       Єдність КиївПереможець Київ
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородТроєщина Київ
       Зірка-2 КиївДЮСШ-17 Київ
       Атлет-2 КиївДЮСШ-15-2 Київ
     Тур 6 
       Зміна-Оболонь КиївДЮСШ-15-2 Київ
       ДЮСШ-17 КиївАтлет-2 Київ
       Троєщина КиївЗірка-2 Київ
       Переможець КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
       Добро КиївЄдність Київ
     Тур 7 
       Єдність КиївЗміна-Оболонь Київ
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородДобро Київ
       Зірка-2 КиївПереможець Київ
       Атлет-2 КиївТроєщина Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївДЮСШ-17 Київ
     Тур 8 
       Зміна-Оболонь КиївДЮСШ-17 Київ
       Троєщина КиївДЮСШ-15-2 Київ
       Переможець КиївАтлет-2 Київ
       Добро КиївЗірка-2 Київ
       Єдність КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
     Тур 9 
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородЗміна-Оболонь Київ
       Зірка-2 КиївЄдність Київ
       Атлет-2 КиївДобро Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївПереможець Київ
       ДЮСШ-17 КиївТроєщина Київ
    Коло 2 
     Тур 10 
       Троєщина КиївДЮСШ-17 Київ
       Переможець КиївДЮСШ-15-2 Київ
       Добро КиївАтлет-2 Київ
       Єдність КиївЗірка-2 Київ
       Зміна-Оболонь КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
     Тур 11 
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородЄдність Київ
       Зірка-2 КиївДобро Київ
       Атлет-2 КиївПереможець Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївТроєщина Київ
       ДЮСШ-17 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 12 
       ДЮСШ-17 КиївДЮСШ-15-2 Київ
       Троєщина КиївАтлет-2 Київ
       Переможець КиївЗірка-2 Київ
       Добро КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
       Зміна-Оболонь КиївЄдність Київ
     Тур 13 
       Єдність КиївДобро Київ
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородПереможець Київ
       Зірка-2 КиївТроєщина Київ
       Атлет-2 КиївДЮСШ-17 Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 14 
       ДЮСШ-15-2 КиївАтлет-2 Київ
       ДЮСШ-17 КиївЗірка-2 Київ
       Троєщина КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
       Переможець КиївЄдність Київ
       Зміна-Оболонь КиївДобро Київ
     Тур 15 
       Добро КиївПереможець Київ
       Єдність КиївТроєщина Київ
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородДЮСШ-17 Київ
       Зірка-2 КиївДЮСШ-15-2 Київ
       Атлет-2 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 16 
       Атлет-2 КиївЗірка-2 Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
       ДЮСШ-17 КиївЄдність Київ
       Троєщина КиївДобро Київ
       Зміна-Оболонь КиївПереможець Київ
     Тур 17 
       Переможець КиївТроєщина Київ
       Добро КиївДЮСШ-17 Київ
       Єдність КиївДЮСШ-15-2 Київ
       ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро ВишгородАтлет-2 Київ
       Зірка-2 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 18 
       Зірка-2 КиївФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород
       Атлет-2 КиївЄдність Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївДобро Київ
       ДЮСШ-17 КиївПереможець Київ
       Зміна-Оболонь КиївТроєщина Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рябоконь Олександр Олександрович ДЮСШ-15-2 Київ302
    Мартиненко Денис Олександрович Атлет-2 Київ301
    Парфенюк Георгій Сергійович ДЮСШ-17 Київ201
    Нестеров Денис Дмитрович Єдність Київ202
    Дем'янов Юрій Юрійович ФК "Чайка"-КП "УФКС"-Дніпро Вишгород201
    Зайцев Єгор Дмитрович ДЮСШ-15-2 Київ201
    Камишанов Денис Володимирович ДЮСШ-17 Київ201
    Розовик Олександр Олегович ДЮСШ-15-2 Київ201
    Губар Владислав Іванович Переможець Київ202
    Диптан Микита Михайлович Зміна-Оболонь Київ101
    Гетманюк Ярослав Андрійович ДЮСШ-15-2 Київ102

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook