Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість м.Києва 2010р. 2Л 99

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2010 
       Оболонь-Живчик Київ0:3Зірка-3 Київ
      18-04-2010 
       Вишневе Вишневе1:4Дарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       ФК Поділ Київ1:6ДЮСШ-14 Київ
      14-12-2019 
       Атлет-3 КиївКДЮСШ-22 Київ
     Тур 2 
      24-04-2010 
       ДЮСШ-14 Київ1:1Атлет-3 Київ
      25-04-2010 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 Київ3:1ФК Поділ Київ
      24-04-2010 
       Зірка-3 Київ+:-Вишневе Вишневе
       Моноліт Київ5:1Оболонь-Живчик Київ
     Тур 3 
      14-12-2019 
       Вишневе ВишневеМоноліт Київ
       ФК Поділ КиївЗірка-3 Київ
       Атлет-3 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       КДЮСШ-22 КиївДЮСШ-14 Київ
     Тур 4 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївКДЮСШ-22 Київ
       Зірка-3 КиївАтлет-3 Київ
       Моноліт КиївФК Поділ Київ
       Оболонь-Живчик КиївВишневе Вишневе
     Тур 5 
       ФК Поділ КиївОболонь-Живчик Київ
       Атлет-3 КиївМоноліт Київ
       КДЮСШ-22 КиївЗірка-3 Київ
       ДЮСШ-14 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
     Тур 6 
       Зірка-3 КиївДЮСШ-14 Київ
       Моноліт КиївКДЮСШ-22 Київ
       Оболонь-Живчик КиївАтлет-3 Київ
       Вишневе ВишневеФК Поділ Київ
     Тур 7 
       Атлет-3 КиївВишневе Вишневе
       КДЮСШ-22 КиївОболонь-Живчик Київ
       ДЮСШ-14 КиївМоноліт Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївЗірка-3 Київ
     Тур 8 
       Моноліт КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Оболонь-Живчик КиївДЮСШ-14 Київ
       Вишневе ВишневеКДЮСШ-22 Київ
       ФК Поділ КиївАтлет-3 Київ
     Тур 9 
       КДЮСШ-22 КиївФК Поділ Київ
       ДЮСШ-14 КиївВишневе Вишневе
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївОболонь-Живчик Київ
       Зірка-3 КиївМоноліт Київ
    Коло 2 
     Тур 10 
       Моноліт КиївЗірка-3 Київ
       Оболонь-Живчик КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Вишневе ВишневеДЮСШ-14 Київ
       ФК Поділ КиївКДЮСШ-22 Київ
     Тур 11 
       Атлет-3 КиївФК Поділ Київ
       КДЮСШ-22 КиївВишневе Вишневе
       ДЮСШ-14 КиївОболонь-Живчик Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївМоноліт Київ
     Тур 12 
       Зірка-3 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Моноліт КиївДЮСШ-14 Київ
       Оболонь-Живчик КиївКДЮСШ-22 Київ
       Вишневе ВишневеАтлет-3 Київ
     Тур 13 
       ФК Поділ КиївВишневе Вишневе
       Атлет-3 КиївОболонь-Живчик Київ
       КДЮСШ-22 КиївМоноліт Київ
       ДЮСШ-14 КиївЗірка-3 Київ
     Тур 14 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївДЮСШ-14 Київ
       Зірка-3 КиївКДЮСШ-22 Київ
       Моноліт КиївАтлет-3 Київ
       Оболонь-Живчик КиївФК Поділ Київ
     Тур 15 
       Вишневе ВишневеОболонь-Живчик Київ
       ФК Поділ КиївМоноліт Київ
       Атлет-3 КиївЗірка-3 Київ
       КДЮСШ-22 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
     Тур 16 
       ДЮСШ-14 КиївКДЮСШ-22 Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївАтлет-3 Київ
       Зірка-3 КиївФК Поділ Київ
       Моноліт КиївВишневе Вишневе
     Тур 17 
       Оболонь-Живчик КиївМоноліт Київ
       Вишневе ВишневеЗірка-3 Київ
       ФК Поділ КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Атлет-3 КиївДЮСШ-14 Київ
     Тур 18 
       КДЮСШ-22 КиївАтлет-3 Київ
       ДЮСШ-14 КиївФК Поділ Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївВишневе Вишневе
       Зірка-3 КиївОболонь-Живчик Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Хруль Денис Олексійович Дарниця - КСДЮШОР-2 Київ402
    Архипов Ярослав Анатолійович Зірка-3 Київ302
    Степаненко Котович Крістіан Вячеславович ДЮСШ-14 Київ302
    Турчин Денис Євгенович Дарниця - КСДЮШОР-2 Київ202
    Катаєв Владислав Вадимович ФК Поділ Київ202
    Кошіль Ярослав Володимирович Моноліт Київ201
    Бригинець Артем Юрійович Моноліт Київ101
    Сіора Сергій Олександрович ДЮСШ-14 Київ102
    Степура Андрій Миколайович ДЮСШ-14 Київ101
    Шостак Роман Русланович ДЮСШ-14 Київ102
    Павлючик Денис Андрійович Оболонь-Живчик Київ101

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook