Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість міста Києва 2010р. 2Л 00

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      18-04-2010 
       ДЮФШ "Європа" Прилуки12:01Локомотив-2 Київ
       Динамо-2 Київ10:00Олімп Київ
      17-04-2010 
       Десна Київ4:0ДЮСШ-14 Київ
      24-02-2019 
       БІОМЕД-2 Київ1:1Атлет-3 Київ
      18-04-2010 
       Діназ Вишгород3:3ДЮСШ-1 Київ
     Тур 2 
      24-02-2019 
       Локомотив-2 КиївДЮСШ-1 Київ
       Атлет-3 КиївДіназ Вишгород
      24-04-2010 
       ДЮСШ-14 Київ1:2БІОМЕД-2 Київ
      25-04-2010 
       Олімп Київ0:4Десна Київ
      24-04-2010 
       ДЮФШ "Європа" Прилуки0:7Динамо-2 Київ
     Тур 3 
      24-02-2019 
       Динамо-2 КиївЛокомотив-2 Київ
       Десна КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
       БІОМЕД-2 КиївОлімп Київ
       Діназ ВишгородДЮСШ-14 Київ
       ДЮСШ-1 КиївАтлет-3 Київ
     Тур 4 
       Локомотив-2 КиївАтлет-3 Київ
       ДЮСШ-14 КиївДЮСШ-1 Київ
       Олімп КиївДіназ Вишгород
       ДЮФШ "Європа" ПрилукиБІОМЕД-2 Київ
       Динамо-2 КиївДесна Київ
     Тур 5 
       Десна КиївЛокомотив-2 Київ
       БІОМЕД-2 КиївДинамо-2 Київ
       Діназ ВишгородДЮФШ "Європа" Прилуки
       ДЮСШ-1 КиївОлімп Київ
       Атлет-3 КиївДЮСШ-14 Київ
     Тур 6 
       Локомотив-2 КиївДЮСШ-14 Київ
       Олімп КиївАтлет-3 Київ
       ДЮФШ "Європа" ПрилукиДЮСШ-1 Київ
       Динамо-2 КиївДіназ Вишгород
       Десна КиївБІОМЕД-2 Київ
     Тур 7 
       БІОМЕД-2 КиївЛокомотив-2 Київ
       Діназ ВишгородДесна Київ
       ДЮСШ-1 КиївДинамо-2 Київ
       Атлет-3 КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
       ДЮСШ-14 КиївОлімп Київ
     Тур 8 
       Локомотив-2 КиївОлімп Київ
       ДЮФШ "Європа" ПрилукиДЮСШ-14 Київ
       Динамо-2 КиївАтлет-3 Київ
       Десна КиївДЮСШ-1 Київ
       БІОМЕД-2 КиївДіназ Вишгород
     Тур 9 
       Діназ ВишгородЛокомотив-2 Київ
       ДЮСШ-1 КиївБІОМЕД-2 Київ
       Атлет-3 КиївДесна Київ
       ДЮСШ-14 КиївДинамо-2 Київ
       Олімп КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
    Коло 2 
     Тур 10 
       ДЮФШ "Європа" ПрилукиОлімп Київ
       Динамо-2 КиївДЮСШ-14 Київ
       Десна КиївАтлет-3 Київ
       БІОМЕД-2 КиївДЮСШ-1 Київ
       Локомотив-2 КиївДіназ Вишгород
     Тур 11 
       Діназ ВишгородБІОМЕД-2 Київ
       ДЮСШ-1 КиївДесна Київ
       Атлет-3 КиївДинамо-2 Київ
       ДЮСШ-14 КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
       Олімп КиївЛокомотив-2 Київ
     Тур 12 
       Олімп КиївДЮСШ-14 Київ
       ДЮФШ "Європа" ПрилукиАтлет-3 Київ
       Динамо-2 КиївДЮСШ-1 Київ
       Десна КиївДіназ Вишгород
       Локомотив-2 КиївБІОМЕД-2 Київ
     Тур 13 
       БІОМЕД-2 КиївДесна Київ
       Діназ ВишгородДинамо-2 Київ
       ДЮСШ-1 КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
       Атлет-3 КиївОлімп Київ
       ДЮСШ-14 КиївЛокомотив-2 Київ
     Тур 14 
       ДЮСШ-14 КиївАтлет-3 Київ
       Олімп КиївДЮСШ-1 Київ
       ДЮФШ "Європа" ПрилукиДіназ Вишгород
       Динамо-2 КиївБІОМЕД-2 Київ
       Локомотив-2 КиївДесна Київ
     Тур 15 
       Десна КиївДинамо-2 Київ
       БІОМЕД-2 КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
       Діназ ВишгородОлімп Київ
       ДЮСШ-1 КиївДЮСШ-14 Київ
       Атлет-3 КиївЛокомотив-2 Київ
     Тур 16 
       Атлет-3 КиївДЮСШ-1 Київ
       ДЮСШ-14 КиївДіназ Вишгород
       Олімп КиївБІОМЕД-2 Київ
       ДЮФШ "Європа" ПрилукиДесна Київ
       Локомотив-2 КиївДинамо-2 Київ
     Тур 17 
       Динамо-2 КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
       Десна КиївОлімп Київ
       БІОМЕД-2 КиївДЮСШ-14 Київ
       Діназ ВишгородАтлет-3 Київ
       ДЮСШ-1 КиївЛокомотив-2 Київ
     Тур 18 
       ДЮСШ-1 КиївДіназ Вишгород
       Атлет-3 КиївБІОМЕД-2 Київ
       ДЮСШ-14 КиївДесна Київ
       Олімп КиївДинамо-2 Київ
       Локомотив-2 КиївДЮФШ "Європа" Прилуки
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Глошардін Нікіта Сергійович Динамо-2 Київ502
    Антоненко Максим Юрійович ДЮФШ "Європа" Прилуки401
    Григорчук Володимир Анатолійович Десна Київ402
    Потоцький Вадим Романович ДЮФШ "Європа" Прилуки302
    Самойленко Ігор Олександрович ДЮФШ "Європа" Прилуки202
    Косяков Дмитро Володимирович Динамо-2 Київ201
    Якубчик Роман Сергійович Діназ Вишгород201
    Чухрай Павло Андрійович Динамо-2 Київ201
    Галушка Дмитро Андрійович ДЮФШ "Європа" Прилуки201
    Азізов Давронбек Зульфікорович ДЮСШ-1 Київ201
    Кучеренко Дмитро Олександрович Десна Київ102

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook