Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість міста Києва 2010р. 2Л 01

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-04-2010 
       Атлет-3 Київ0:2Оболонь-Живчик-2 Київ
       ФК імені Льва Яшина-2 Київ2:5Будмайстер Київ
      17-04-2010 
       БІОМЕД Київ6:0Зміна-Оболонь-2 Київ
      25-08-2019 
       Салют КиївОболонь-Живчик-3 Київ
      18-04-2010 
       Десна Київ2:0Парма Київ
     Тур 2 
      25-08-2019 
       Оболонь-Живчик-2 КиївПарма Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївДесна Київ
      24-04-2010 
       Зміна-Оболонь-2 Київ2:1Салют Київ
      25-04-2010 
       Будмайстер Київ0:3БІОМЕД Київ
       Атлет-3 Київ2:1ФК імені Льва Яшина-2 Київ
     Тур 3 
      25-08-2019 
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївОболонь-Живчик-2 Київ
       БІОМЕД КиївАтлет-3 Київ
       Салют КиївБудмайстер Київ
       Десна КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       Парма КиївОболонь-Живчик-3 Київ
     Тур 4 
       Оболонь-Живчик-2 КиївОболонь-Живчик-3 Київ
       Зміна-Оболонь-2 КиївПарма Київ
       Будмайстер КиївДесна Київ
       Атлет-3 КиївСалют Київ
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївБІОМЕД Київ
     Тур 5 
       БІОМЕД КиївОболонь-Живчик-2 Київ
       Салют КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
       Десна КиївАтлет-3 Київ
       Парма КиївБудмайстер Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
     Тур 6 
       Оболонь-Живчик-2 КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       Будмайстер КиївОболонь-Живчик-3 Київ
       Атлет-3 КиївПарма Київ
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївДесна Київ
       БІОМЕД КиївСалют Київ
     Тур 7 
       Салют КиївОболонь-Живчик-2 Київ
       Десна КиївБІОМЕД Київ
       Парма КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївАтлет-3 Київ
       Зміна-Оболонь-2 КиївБудмайстер Київ
     Тур 8 
       Оболонь-Живчик-2 КиївБудмайстер Київ
       Атлет-3 КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївОболонь-Живчик-3 Київ
       БІОМЕД КиївПарма Київ
       Салют КиївДесна Київ
     Тур 9 
       Десна КиївОболонь-Живчик-2 Київ
       Парма КиївСалют Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївБІОМЕД Київ
       Зміна-Оболонь-2 КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
       Будмайстер КиївАтлет-3 Київ
    Коло 2 
     Тур 10 
       Атлет-3 КиївБудмайстер Київ
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       БІОМЕД КиївОболонь-Живчик-3 Київ
       Салют КиївПарма Київ
       Оболонь-Живчик-2 КиївДесна Київ
     Тур 11 
       Десна КиївСалют Київ
       Парма КиївБІОМЕД Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
       Зміна-Оболонь-2 КиївАтлет-3 Київ
       Будмайстер КиївОболонь-Живчик-2 Київ
     Тур 12 
       Будмайстер КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       Атлет-3 КиївОболонь-Живчик-3 Київ
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївПарма Київ
       БІОМЕД КиївДесна Київ
       Оболонь-Живчик-2 КиївСалют Київ
     Тур 13 
       Салют КиївБІОМЕД Київ
       Десна КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
       Парма КиївАтлет-3 Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївБудмайстер Київ
       Зміна-Оболонь-2 КиївОболонь-Живчик-2 Київ
     Тур 14 
       Зміна-Оболонь-2 КиївОболонь-Живчик-3 Київ
       Будмайстер КиївПарма Київ
       Атлет-3 КиївДесна Київ
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївСалют Київ
       Оболонь-Живчик-2 КиївБІОМЕД Київ
     Тур 15 
       БІОМЕД КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
       Салют КиївАтлет-3 Київ
       Десна КиївБудмайстер Київ
       Парма КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївОболонь-Живчик-2 Київ
     Тур 16 
       Оболонь-Живчик-3 КиївПарма Київ
       Зміна-Оболонь-2 КиївДесна Київ
       Будмайстер КиївСалют Київ
       Атлет-3 КиївБІОМЕД Київ
       Оболонь-Живчик-2 КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
     Тур 17 
       ФК імені Льва Яшина-2 КиївАтлет-3 Київ
       БІОМЕД КиївБудмайстер Київ
       Салют КиївЗміна-Оболонь-2 Київ
       Десна КиївОболонь-Живчик-3 Київ
       Парма КиївОболонь-Живчик-2 Київ
     Тур 18 
       Парма КиївДесна Київ
       Оболонь-Живчик-3 КиївСалют Київ
       Зміна-Оболонь-2 КиївБІОМЕД Київ
       Будмайстер КиївФК імені Льва Яшина-2 Київ
       Оболонь-Живчик-2 КиївАтлет-3 Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Віскушенко Данило Сергійович БІОМЕД Київ302
    Будовий Анатолій Юрійович Десна Київ201
    Живиця Павло Олегович БІОМЕД Київ202
    Проценко Ярослав Валентинович ФК імені Льва Яшина-2 Київ201
    Ганноха Дементій Богданович БІОМЕД Київ102
    Музика Олександр Ігорович БІОМЕД Київ101
    Коломієць Володимир Валерійович БІОМЕД Київ102
    Наврозіді Микита Георгійович Зміна-Оболонь-2 Київ101
    Левченко Юрій Олександрович Оболонь-Живчик-2 Київ101
    Шевченко Валентин Миколайович Будмайстер Київ102
    Прядкін Олексій Олександрович Салют Київ101

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook