Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість міста Києва 2009р. 2Л 1997

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2010 
       ДЮСШ-15-2 Київ3:1Восход-3 Київ
       Добро Київ4:0Дарниця-КС ДЮШОР-3 Київ
      15-04-2010 
       Переможець Київ9:0ФК Поділ Київ
      18-04-2010 
       ДЮСШ-17-2 Київ1:4Парма Київ
     Тур 2 
      25-04-2010 
       Восход-3 Київ2:0Парма Київ
       ФК Поділ Київ1:7ДЮСШ-17-2 Київ
       Дарниця-КС ДЮШОР-3 Київ1:5Переможець Київ
      24-04-2010 
       ДЮСШ-15-2 Київ2:0Добро Київ
     Тур 3 
      23-02-2019 
       Добро КиївВосход-3 Київ
       Переможець КиївДЮСШ-15-2 Київ
       ДЮСШ-17-2 КиївДарниця-КС ДЮШОР-3 Київ
       Парма КиївФК Поділ Київ
     Тур 4 
       Восход-3 КиївФК Поділ Київ
       Дарниця-КС ДЮШОР-3 КиївПарма Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївДЮСШ-17-2 Київ
       Добро КиївПереможець Київ
     Тур 5 
       Переможець КиївВосход-3 Київ
       ДЮСШ-17-2 КиївДобро Київ
       Парма КиївДЮСШ-15-2 Київ
       ФК Поділ КиївДарниця-КС ДЮШОР-3 Київ
     Тур 6 
       Восход-3 КиївДарниця-КС ДЮШОР-3 Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївФК Поділ Київ
       Добро КиївПарма Київ
       Переможець КиївДЮСШ-17-2 Київ
     Тур 7 
       ДЮСШ-17-2 КиївВосход-3 Київ
       Парма КиївПереможець Київ
       ФК Поділ КиївДобро Київ
       Дарниця-КС ДЮШОР-3 КиївДЮСШ-15-2 Київ
    Коло 2 
     Тур 8 
       ДЮСШ-15-2 КиївДарниця-КС ДЮШОР-3 Київ
       Добро КиївФК Поділ Київ
       Переможець КиївПарма Київ
       Восход-3 КиївДЮСШ-17-2 Київ
     Тур 9 
       ДЮСШ-17-2 КиївПереможець Київ
       Парма КиївДобро Київ
       ФК Поділ КиївДЮСШ-15-2 Київ
       Дарниця-КС ДЮШОР-3 КиївВосход-3 Київ
     Тур 10 
       Дарниця-КС ДЮШОР-3 КиївФК Поділ Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївПарма Київ
       Добро КиївДЮСШ-17-2 Київ
       Восход-3 КиївПереможець Київ
     Тур 11 
       Переможець КиївДобро Київ
       ДЮСШ-17-2 КиївДЮСШ-15-2 Київ
       Парма КиївДарниця-КС ДЮШОР-3 Київ
       ФК Поділ КиївВосход-3 Київ
     Тур 12 
       ФК Поділ КиївПарма Київ
       Дарниця-КС ДЮШОР-3 КиївДЮСШ-17-2 Київ
       ДЮСШ-15-2 КиївПереможець Київ
       Восход-3 КиївДобро Київ
     Тур 13 
       Добро КиївДЮСШ-15-2 Київ
       Переможець КиївДарниця-КС ДЮШОР-3 Київ
       ДЮСШ-17-2 КиївФК Поділ Київ
       Парма КиївВосход-3 Київ
     Тур 14 
       Парма КиївДЮСШ-17-2 Київ
       ФК Поділ КиївПереможець Київ
       Дарниця-КС ДЮШОР-3 КиївДобро Київ
       Восход-3 КиївДЮСШ-15-2 Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ахадов Мурад Аледдінович Переможець Київ402
    Пісний Максим Андрійович Переможець Київ302
    Войтина Нікіта Валентинович ДЮСШ-17-2 Київ301
    Сет Гранвіль Єомен Переможець Київ202
    Піонтківський Владислав Ігорович ДЮСШ-17-2 Київ202
    Трач Ігор Олегович Восход-3 Київ202
    Цимбал Денис Петрович Парма Київ202
    Іванчук Вадим Олексійович Переможець Київ202
    Кошелев Максим Олександрович Парма Київ202
    Афанасенко Семен Володимирович ДЮСШ-15-2 Київ101
    Гринь Андрій Іванович Добро Київ102

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook