Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість міста Києва 2010р. 2Л 00

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-04-2010 
       Дніпровець Київ6:2ДЮСШ-21-2 Київ
      23-02-2019 
       Оболонь-Живчик КиївЄдність-2 Київ
      17-04-2010 
       БІОМЕД Київ11:00Солом`янка Київ
      18-04-2010 
       ДЮСШ-26 Київ1:3Дарниця - КСДЮШОР-2 Київ
     Тур 2 
      25-04-2010 
       Солом`янка Київ0:3ДЮСШ-26 Київ
      24-04-2010 
       Єдність-2 Київ0:6БІОМЕД Київ
       ДЮСШ-21-2 Київ1:0Оболонь-Живчик Київ
      25-04-2010 
       Відрадний Київ2:1Дніпровець Київ
     Тур 3 
      23-02-2019 
       Оболонь-Живчик КиївВідрадний Київ
       БІОМЕД КиївДЮСШ-21-2 Київ
       ДЮСШ-26 КиївЄдність-2 Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївСолом`янка Київ
     Тур 4 
       Єдність-2 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       ДЮСШ-21-2 КиївДЮСШ-26 Київ
       Відрадний КиївБІОМЕД Київ
       Дніпровець КиївОболонь-Живчик Київ
     Тур 5 
       БІОМЕД КиївДніпровець Київ
       ДЮСШ-26 КиївВідрадний Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївДЮСШ-21-2 Київ
       Солом`янка КиївЄдність-2 Київ
     Тур 6 
       ДЮСШ-21-2 КиївСолом`янка Київ
       Відрадний КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Дніпровець КиївДЮСШ-26 Київ
       Оболонь-Живчик КиївБІОМЕД Київ
     Тур 7 
       ДЮСШ-26 КиївОболонь-Живчик Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївДніпровець Київ
       Солом`янка КиївВідрадний Київ
       Єдність-2 КиївДЮСШ-21-2 Київ
     Тур 8 
       Відрадний КиївЄдність-2 Київ
       Дніпровець КиївСолом`янка Київ
       Оболонь-Живчик КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       БІОМЕД КиївДЮСШ-26 Київ
     Тур 9 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївБІОМЕД Київ
       Солом`янка КиївОболонь-Живчик Київ
       Єдність-2 КиївДніпровець Київ
       ДЮСШ-21-2 КиївВідрадний Київ
    Коло 2 
     Тур 10 
       Відрадний КиївДЮСШ-21-2 Київ
       Дніпровець КиївЄдність-2 Київ
       Оболонь-Живчик КиївСолом`янка Київ
       БІОМЕД КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
     Тур 11 
       ДЮСШ-26 КиївБІОМЕД Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївОболонь-Живчик Київ
       Солом`янка КиївДніпровець Київ
       Єдність-2 КиївВідрадний Київ
     Тур 12 
       ДЮСШ-21-2 КиївЄдність-2 Київ
       Відрадний КиївСолом`янка Київ
       Дніпровець КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Оболонь-Живчик КиївДЮСШ-26 Київ
     Тур 13 
       БІОМЕД КиївОболонь-Живчик Київ
       ДЮСШ-26 КиївДніпровець Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївВідрадний Київ
       Солом`янка КиївДЮСШ-21-2 Київ
     Тур 14 
       Єдність-2 КиївСолом`янка Київ
       ДЮСШ-21-2 КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Відрадний КиївДЮСШ-26 Київ
       Дніпровець КиївБІОМЕД Київ
     Тур 15 
       Оболонь-Живчик КиївДніпровець Київ
       БІОМЕД КиївВідрадний Київ
       ДЮСШ-26 КиївДЮСШ-21-2 Київ
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївЄдність-2 Київ
     Тур 16 
       Солом`янка КиївДарниця - КСДЮШОР-2 Київ
       Єдність-2 КиївДЮСШ-26 Київ
       ДЮСШ-21-2 КиївБІОМЕД Київ
       Відрадний КиївОболонь-Живчик Київ
     Тур 17 
       Дніпровець КиївВідрадний Київ
       Оболонь-Живчик КиївДЮСШ-21-2 Київ
       БІОМЕД КиївЄдність-2 Київ
       ДЮСШ-26 КиївСолом`янка Київ
     Тур 18 
       Дарниця - КСДЮШОР-2 КиївДЮСШ-26 Київ
       Солом`янка КиївБІОМЕД Київ
       Єдність-2 КиївОболонь-Живчик Київ
       ДЮСШ-21-2 КиївДніпровець Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Вакуленко Антон Сергійович БІОМЕД Київ502
    Рогоза Євгеній Михайлович БІОМЕД Київ402
    Литовченко Богдан Володимирович БІОМЕД Київ401
    Ревуженко Дмитро Володимирович Дніпровець Київ302
    Черненко Роман Володимирович Дарниця - КСДЮШОР-2 Київ201
    Чернобок Ілля Євгенович Дніпровець Київ202
    Марійко Артур Вадимович ДЮСШ-21-2 Київ202
    Горіцький Владислав Анатолійович БІОМЕД Київ102
    Ткаченко Роман Вадимович ДЮСШ-21-2 Київ101
    Гоцуляк Олександр Олегович Дарниця - КСДЮШОР-2 Київ101
    Балюк Антон Віталійович ДЮСШ-26 Київ102

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook