Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Юнацька першість України з футболу 2000-2001 рр.(Група 5)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-09-2000 
       Кремінь Кременчук2:1Земля К Миргород
      17-09-2000 
       Динамо-2 Київ3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 2 
      23-09-2000 
       Земля К Миргород0:1Динамо-2 Київ
      24-09-2000 
       КОДЮСШ Щасливе3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Локомотив Київ3:0Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ0:1РУФК Київ
     Тур 3 
      30-09-2000 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:1Земля К Миргород
      01-10-2000 
       РУФК Київ3:0КОДЮСШ Щасливе
       Кремінь Кременчук0:1Зміна-Оболонь Київ
       Динамо-2 Київ1:2Локомотив Київ
     Тур 4 
      07-10-2000 
       КОДЮСШ Щасливе1:1Земля К Миргород
       Локомотив Київ3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ2:1Динамо-2 Київ
       РУФК Київ1:1Кремінь Кременчук
     Тур 1 
      11-10-2000 
       РУФК Київ1:2Локомотив Київ
     Тур 5 
      14-10-2000 
       Земля К Миргород2:0Локомотив Київ
      15-10-2000 
       Кремінь Кременчук0:0КОДЮСШ Щасливе
       Динамо-2 Київ1:0РУФК Київ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Зміна-Оболонь Київ
     Тур 1 
      18-10-2000 
       Зміна-Оболонь Київ3:0КОДЮСШ Щасливе
     Тур 6 
      21-10-2000 
       Зміна-Оболонь Київ3:0Земля К Миргород
      22-10-2000 
       КОДЮСШ Щасливе2:1Локомотив Київ
       РУФК Київ2:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Кремінь Кременчук0:2Динамо-2 Київ
     Тур 7 
      28-10-2000 
       Земля К Миргород1:0РУФК Київ
      29-10-2000 
       Динамо-2 Київ1:1КОДЮСШ Щасливе
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0Кремінь Кременчук
       Локомотив Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
    Коло 2 
     Тур 8 
      18-04-2001 
       Земля К Миргород0:1Кремінь Кременчук
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:4Динамо-2 Київ
       Локомотив Київ4:1РУФК Київ
       КОДЮСШ Щасливе0:1Зміна-Оболонь Київ
     Тур 9 
      21-04-2001 
       Динамо-2 Київ4:1Земля К Миргород
      22-04-2001 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1КОДЮСШ Щасливе
       Кремінь Кременчук0:1Локомотив Київ
       РУФК Київ0:0Зміна-Оболонь Київ
     Тур 10 
      28-04-2001 
       Земля К Миргород3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      29-04-2001 
       КОДЮСШ Щасливе3:1РУФК Київ
       Зміна-Оболонь Київ+:-Кремінь Кременчук
       Локомотив Київ1:2Динамо-2 Київ
     Тур 11 
      05-05-2001 
       Земля К Миргород+:-КОДЮСШ Щасливе
      06-05-2001 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:3Локомотив Київ
       Динамо-2 Київ2:2Зміна-Оболонь Київ
       Кремінь Кременчук1:1РУФК Київ
     Тур 12 
      12-05-2001 
       Локомотив Київ2:1Земля К Миргород
      13-05-2001 
       КОДЮСШ Щасливе2:2Кремінь Кременчук
       РУФК Київ1:1Динамо-2 Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 13 
      19-05-2001 
       Земля К Миргород0:3Зміна-Оболонь Київ
      20-05-2001 
       Локомотив Київ1:0КОДЮСШ Щасливе
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький+:-РУФК Київ
       Динамо-2 Київ3:0Кремінь Кременчук
     Тур 14 
      26-05-2001 
       РУФК Київ0:1Земля К Миргород
      27-05-2001 
       КОДЮСШ Щасливе0:1Динамо-2 Київ
       Кремінь Кременчук1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ1:1Локомотив Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Карпенко Максим Васильович Динамо-2 Київ11114
    Слободян Михайло Петрович Зміна-Оболонь Київ807
    Пітайчук Віталій Олегович Локомотив Київ7213
    Сорокін Євген Валерійович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький7213
    Шелковський Сергій Анатолійович Земля К Миргород5014
    Панченко Вадим Васильович Зміна-Оболонь Київ5014
    Третяк Сергій Вікторович КОДЮСШ Щасливе5013
    Власюк Ігор Володимирович Локомотив Київ5013
    Хищенко Денис Юрійович РУФК Київ4013
    Жулавський Олексій Вікторович КОДЮСШ Щасливе4011
    Онуфрієнко Антон Валерійович Локомотив Київ4013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook