Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2007/2008 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-07-2007 
       ФК Маріуполь -2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Сталь Алчевськ2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Оболонь Бровар Київ4:1ФК Севастополь -
       Кримтеплиця Молодіжне2:0ФК Одеса -
       ФК Олександрія 2:0ЦСКА Київ
       Динамо-2 Київ3:1Дніпро Черкаси
       Геліос Харків0:0ІгроСервіс Сімферополь
       Енергетик Бурштин0:2Десна Чернігів
       Сталь Кам`янське2:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Верес Рівне1:0Волинь Луцьк
     Тур 2 
      24-07-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:5Волинь Луцьк
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Верес Рівне
       Десна Чернігів2:1Сталь Кам`янське
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Енергетик Бурштин
       Дніпро Черкаси2:2Геліос Харків
       ЦСКА Київ1:5Динамо-2 Київ
       ФК Одеса -0:0ФК Олександрія
       ФК Севастополь -1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3Оболонь Бровар Київ
       ФК Маріуполь -1:1Сталь Алчевськ
     Тур 3 
      29-07-2007 
       Сталь Алчевськ3:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Оболонь Бровар Київ0:2ФК Маріуполь -
       Кримтеплиця Молодіжне5:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Олександрія 2:1ФК Севастополь -
       Динамо-2 Київ5:0ФК Одеса -
       Геліос Харків2:0ЦСКА Київ
       Енергетик Бурштин2:1Дніпро Черкаси
       Сталь Кам`янське1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Верес Рівне0:1Десна Чернігів
       Волинь Луцьк0:0МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 4 
      03-08-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів2:4Волинь Луцьк
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Верес Рівне
       Дніпро Черкаси2:0Сталь Кам`янське
       ЦСКА Київ0:3Енергетик Бурштин
       ФК Одеса -1:0Геліос Харків
       ФК Севастополь -0:2Динамо-2 Київ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:1ФК Олександрія
       ФК Маріуполь -0:0Кримтеплиця Молодіжне
       Сталь Алчевськ0:0Оболонь Бровар Київ
     Тур 5 
      13-08-2007 
       Оболонь Бровар Київ2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Кримтеплиця Молодіжне1:0Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія 1:1ФК Маріуполь -
       Геліос Харків0:1ФК Севастополь -
       Енергетик Бурштин1:0ФК Одеса -
       Сталь Кам`янське0:1ЦСКА Київ
       Верес Рівне1:2Дніпро Черкаси
       Волинь Луцьк2:1ІгроСервіс Сімферополь
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1Десна Чернігів
     Тур 6 
      17-08-2007 
       ФК Маріуполь -0:1Динамо-2 Київ
      19-08-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:2Десна Чернігів
       ІгроСервіс Сімферополь2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Дніпро Черкаси1:2Волинь Луцьк
       ЦСКА Київ0:1Верес Рівне
       ФК Одеса -1:1Сталь Кам`янське
       ФК Севастополь -1:0Енергетик Бурштин
       Сталь Алчевськ1:1ФК Олександрія
       Оболонь Бровар Київ3:1Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 7 
      24-08-2007 
       Кримтеплиця Молодіжне5:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Олександрія 4:0Оболонь Бровар Київ
       Геліос Харків3:0ФК Маріуполь -
       Енергетик Бурштин2:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Сталь Кам`янське2:3ФК Севастополь -
       Волинь Луцьк4:2ЦСКА Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Дніпро Черкаси
       Десна Чернігів5:2ІгроСервіс Сімферополь
      25-08-2007 
       Верес Рівне4:0ФК Одеса -
      26-08-2007 
       Динамо-2 Київ1:1Сталь Алчевськ
     Тур 8 
      29-08-2007 
       ІгроСервіс Сімферополь0:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Дніпро Черкаси1:1Десна Чернігів
       ЦСКА Київ1:2МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Одеса -2:1Волинь Луцьк
       ФК Севастополь -1:3Верес Рівне
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0Сталь Кам`янське
       ФК Маріуполь -1:1Енергетик Бурштин
       Сталь Алчевськ1:0Геліос Харків
       ФК Олександрія 0:0Кримтеплиця Молодіжне
      30-08-2007 
       Оболонь Бровар Київ4:0Динамо-2 Київ
     Тур 9 
      02-09-2007 
       Верес Рівне6:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
      03-09-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ2:0Кримтеплиця Молодіжне
       Геліос Харків0:0Оболонь Бровар Київ
       Енергетик Бурштин1:1Сталь Алчевськ
       Сталь Кам`янське0:1ФК Маріуполь -
       Волинь Луцьк2:0ФК Севастополь -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0ФК Одеса -
       Десна Чернігів2:0ЦСКА Київ
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Дніпро Черкаси
     Тур 10 
      07-09-2007 
       ФК Олександрія 4:2Динамо-2 Київ
      09-09-2007 
       Дніпро Черкаси1:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       ЦСКА Київ3:2ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Одеса -2:0Десна Чернігів
       ФК Севастополь -1:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:2Волинь Луцьк
       ФК Маріуполь -3:0Верес Рівне
       Сталь Алчевськ3:1Сталь Кам`янське
       Оболонь Бровар Київ3:1Енергетик Бурштин
       Кримтеплиця Молодіжне4:0Геліос Харків
     Тур 11 
      16-09-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:0Динамо-2 Київ
       Геліос Харків0:0ФК Олександрія
       Енергетик Бурштин2:0Кримтеплиця Молодіжне
       Сталь Кам`янське1:1Оболонь Бровар Київ
       Верес Рівне3:0Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк2:3ФК Маріуполь -
       МФК Миколаїв Миколаїв4:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Десна Чернігів3:1ФК Севастополь -
       ІгроСервіс Сімферополь1:1ФК Одеса -
       Дніпро Черкаси1:1ЦСКА Київ
     Тур 12 
      21-09-2007 
       ФК Одеса -1:1Дніпро Черкаси
       ФК Севастополь -1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3Десна Чернігів
       ФК Маріуполь -2:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Сталь Алчевськ3:3Волинь Луцьк
       Оболонь Бровар Київ2:1Верес Рівне
       Кримтеплиця Молодіжне0:0Сталь Кам`янське
       ФК Олександрія 1:1Енергетик Бурштин
       Динамо-2 Київ2:0Геліос Харків
      22-09-2007 
       ЦСКА Київ1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 13 
      02-10-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:3Геліос Харків
       Енергетик Бурштин2:2Динамо-2 Київ
       Сталь Кам`янське0:0ФК Олександрія
       Верес Рівне1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Волинь Луцьк4:3Оболонь Бровар Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Сталь Алчевськ
       Десна Чернігів1:2ФК Маріуполь -
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Дніпро Черкаси2:0ФК Севастополь -
       ЦСКА Київ2:2ФК Одеса -
     Тур 14 
      07-10-2007 
       ФК Одеса -1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Севастополь -2:0ЦСКА Київ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:1Дніпро Черкаси
       ФК Маріуполь -4:0ІгроСервіс Сімферополь
       Сталь Алчевськ2:0Десна Чернігів
       Оболонь Бровар Київ1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Кримтеплиця Молодіжне0:1Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 1:2Верес Рівне
       Динамо-2 Київ3:0Сталь Кам`янське
       Геліос Харків1:0Енергетик Бурштин
     Тур 15 
      12-10-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1Енергетик Бурштин
       Сталь Кам`янське0:0Геліос Харків
       Волинь Луцьк0:0ФК Олександрія
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Кримтеплиця Молодіжне
       Десна Чернігів1:2Оболонь Бровар Київ
       ІгроСервіс Сімферополь4:2Сталь Алчевськ
       ЦСКА Київ1:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Одеса -0:0ФК Севастополь -
      14-10-2007 
       Дніпро Черкаси1:1ФК Маріуполь -
     Тур 16 
      21-10-2007 
       ФК Севастополь -1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:2ФК Одеса -
       ФК Маріуполь -1:0ЦСКА Київ
       Сталь Алчевськ2:2Дніпро Черкаси
       Оболонь Бровар Київ5:1ІгроСервіс Сімферополь
       Кримтеплиця Молодіжне1:2Десна Чернігів
       ФК Олександрія 1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Геліос Харків0:1Верес Рівне
       Енергетик Бурштин0:1Сталь Кам`янське
     Тур 17 
      26-10-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:0Сталь Кам`янське
       Верес Рівне1:0Енергетик Бурштин
       Волинь Луцьк0:0Геліос Харків
       МФК Миколаїв Миколаїв3:3Динамо-2 Київ
       Десна Чернігів0:1ФК Олександрія
       ІгроСервіс Сімферополь3:1Кримтеплиця Молодіжне
       Дніпро Черкаси3:4Оболонь Бровар Київ
       ЦСКА Київ0:1Сталь Алчевськ
       ФК Одеса -0:0ФК Маріуполь -
       ФК Севастополь -1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 5 
      30-10-2007 
       Динамо-2 Київ2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 18 
      04-11-2007 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Маріуполь -4:3ФК Севастополь -
       Сталь Алчевськ1:1ФК Одеса -
       Оболонь Бровар Київ4:3ЦСКА Київ
       Кримтеплиця Молодіжне0:0Дніпро Черкаси
       ФК Олександрія 3:1ІгроСервіс Сімферополь
       Динамо-2 Київ1:1Десна Чернігів
       Геліос Харків2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Енергетик Бурштин1:2Волинь Луцьк
       Сталь Кам`янське0:2Верес Рівне
     Тур 6 
      08-11-2007 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:0Геліос Харків
     Тур 15 
       Верес Рівне1:0Динамо-2 Київ
     Тур 19 
      11-11-2007 
       Дніпро Черкаси-:+ФК Олександрія
      12-11-2007 
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:2Верес Рівне
       Волинь Луцьк1:0Сталь Кам`янське
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Енергетик Бурштин
       Десна Чернігів2:2Геліос Харків
       ІгроСервіс Сімферополь2:1Динамо-2 Київ
       ЦСКА Київ1:1Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Одеса -0:1Оболонь Бровар Київ
       ФК Севастополь -2:0Сталь Алчевськ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2ФК Маріуполь -
     Тур 16 
      15-11-2007 
       Динамо-2 Київ2:1Волинь Луцьк
    Коло 2 
     Тур 21 
      29-02-2008 
       Динамо-2 Київ3:2ЦСКА Київ
     Тур 20 
      16-03-2008 
       Дніпро Черкаси1:0Динамо-2 Київ
      18-03-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2ФК Маріуполь -
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:2Сталь Алчевськ
       ФК Севастополь -1:1Оболонь Бровар Київ
       ФК Одеса -1:0Кримтеплиця Молодіжне
       ЦСКА Київ1:0ФК Олександрія
       ІгроСервіс Сімферополь2:0Геліос Харків
       Десна Чернігів2:1Енергетик Бурштин
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Сталь Кам`янське
       Волинь Луцьк1:4Верес Рівне
     Тур 21 
      23-03-2008 
       Волинь Луцьк3:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Верес Рівне0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Сталь Кам`янське1:1Десна Чернігів
       Енергетик Бурштин1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Геліос Харків2:1Дніпро Черкаси
       ФК Олександрія 2:0ФК Одеса -
       Кримтеплиця Молодіжне4:2ФК Севастополь -
       Оболонь Бровар Київ2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Сталь Алчевськ1:0ФК Маріуполь -
     Тур 22 
      28-03-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1Сталь Алчевськ
       ФК Маріуполь -3:0Оболонь Бровар Київ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:2Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Севастополь -0:0ФК Олександрія
       ФК Одеса -1:1Динамо-2 Київ
       ЦСКА Київ2:1Геліос Харків
       Дніпро Черкаси3:0Енергетик Бурштин
       ІгроСервіс Сімферополь2:1Сталь Кам`янське
       Десна Чернігів2:0Верес Рівне
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1Волинь Луцьк
     Тур 23 
      03-04-2008 
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Волинь Луцьк0:2Десна Чернігів
       Верес Рівне1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Сталь Кам`янське1:1Дніпро Черкаси
       Енергетик Бурштин1:0ЦСКА Київ
       Геліос Харків1:0ФК Одеса -
       Динамо-2 Київ2:1ФК Севастополь -
       ФК Олександрія 1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Кримтеплиця Молодіжне0:1ФК Маріуполь -
       Оболонь Бровар Київ3:1Сталь Алчевськ
     Тур 24 
      08-04-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:0Оболонь Бровар Київ
       Сталь Алчевськ1:0Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Маріуполь -4:1ФК Олександрія
       Прикарпаття Ів.-Франківськ5:0Динамо-2 Київ
       ФК Севастополь -1:0Геліос Харків
       ФК Одеса -3:0Енергетик Бурштин
       ЦСКА Київ3:1Сталь Кам`янське
       Дніпро Черкаси3:0Верес Рівне
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Волинь Луцьк
       Десна Чернігів1:0МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 25 
      13-04-2008 
       Десна Чернігів3:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2ІгроСервіс Сімферополь
       Волинь Луцьк1:0Дніпро Черкаси
       Верес Рівне1:0ЦСКА Київ
       Сталь Кам`янське0:2ФК Одеса -
       Енергетик Бурштин0:0ФК Севастополь -
       Геліос Харків1:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Динамо-2 Київ1:2ФК Маріуполь -
       ФК Олександрія 0:1Сталь Алчевськ
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Оболонь Бровар Київ
     Тур 26 
      18-04-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1Кримтеплиця Молодіжне
       Оболонь Бровар Київ2:0ФК Олександрія
       Сталь Алчевськ2:1Динамо-2 Київ
       ФК Маріуполь -2:0Геліос Харків
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:1Енергетик Бурштин
       ФК Севастополь -1:0Сталь Кам`янське
       ФК Одеса -1:0Верес Рівне
       ЦСКА Київ2:1Волинь Луцьк
       Дніпро Черкаси0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ІгроСервіс Сімферополь3:1Десна Чернігів
     Тур 27 
      24-04-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2ІгроСервіс Сімферополь
       Десна Чернігів2:1Дніпро Черкаси
       МФК Миколаїв Миколаїв3:0ЦСКА Київ
       Волинь Луцьк1:1ФК Одеса -
       Верес Рівне2:0ФК Севастополь -
       Сталь Кам`янське2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Енергетик Бурштин0:2ФК Маріуполь -
       Геліос Харків3:2Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ1:0Оболонь Бровар Київ
       Кримтеплиця Молодіжне1:0ФК Олександрія
     Тур 28 
      28-04-2008 
       Кримтеплиця Молодіжне1:4Динамо-2 Київ
      29-04-2008 
       ФК Олександрія 2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Оболонь Бровар Київ2:0Геліос Харків
       Сталь Алчевськ1:2Енергетик Бурштин
       ФК Маріуполь -4:1Сталь Кам`янське
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3Верес Рівне
       ФК Севастополь -1:1Волинь Луцьк
       ФК Одеса -0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ЦСКА Київ1:3Десна Чернігів
       Дніпро Черкаси0:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 29 
      04-05-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:0Дніпро Черкаси
       ІгроСервіс Сімферополь2:0ЦСКА Київ
       Десна Чернігів1:0ФК Одеса -
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0ФК Севастополь -
       Волинь Луцьк0:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Верес Рівне2:0ФК Маріуполь -
       Сталь Кам`янське1:1Сталь Алчевськ
       Енергетик Бурштин1:2Оболонь Бровар Київ
       Геліос Харків2:0Кримтеплиця Молодіжне
       Динамо-2 Київ2:1ФК Олександрія
     Тур 30 
      08-05-2008 
       ЦСКА Київ2:2Дніпро Черкаси
      09-05-2008 
       Динамо-2 Київ2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Олександрія 0:1Геліос Харків
       Кримтеплиця Молодіжне0:0Енергетик Бурштин
       Оболонь Бровар Київ2:1Сталь Кам`янське
       Сталь Алчевськ0:1Верес Рівне
       ФК Маріуполь -2:1Волинь Луцьк
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Севастополь -1:1Десна Чернігів
       ФК Одеса -0:1ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 31 
      14-05-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:2ЦСКА Київ
       Дніпро Черкаси2:0ФК Одеса -
       ІгроСервіс Сімферополь1:0ФК Севастополь -
       Десна Чернігів5:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0ФК Маріуполь -
       Волинь Луцьк0:0Сталь Алчевськ
       Верес Рівне4:0Оболонь Бровар Київ
       Сталь Кам`янське1:1Кримтеплиця Молодіжне
       Енергетик Бурштин2:2ФК Олександрія
       Геліос Харків2:1Динамо-2 Київ
     Тур 32 
      19-05-2008 
       Геліос Харків0:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Динамо-2 Київ2:0Енергетик Бурштин
       ФК Олександрія 2:2Сталь Кам`янське
       Кримтеплиця Молодіжне0:1Верес Рівне
       Оболонь Бровар Київ3:0Волинь Луцьк
       Сталь Алчевськ1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Маріуполь -3:0Десна Чернігів
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Севастополь -2:1Дніпро Черкаси
       ФК Одеса -3:0ЦСКА Київ
     Тур 33 
      24-05-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:1ФК Одеса -
       ЦСКА Київ1:2ФК Севастополь -
       Дніпро Черкаси1:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ІгроСервіс Сімферополь0:1ФК Маріуполь -
       Десна Чернігів0:2Сталь Алчевськ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Оболонь Бровар Київ
       Волинь Луцьк1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Верес Рівне1:1ФК Олександрія
       Енергетик Бурштин3:0Геліос Харків
     Тур 34 
      29-05-2008 
       Енергетик Бурштин2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Геліос Харків1:0Сталь Кам`янське
       Динамо-2 Київ0:2Верес Рівне
       ФК Олександрія 2:3Волинь Луцьк
       Кримтеплиця Молодіжне1:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Оболонь Бровар Київ2:0Десна Чернігів
       Сталь Алчевськ1:1ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Маріуполь -3:0Дніпро Черкаси
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1ЦСКА Київ
       ФК Севастополь -2:2ФК Одеса -
     Тур 35 
      03-06-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:0ФК Севастополь -
       ФК Одеса -2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ЦСКА Київ0:0ФК Маріуполь -
       Дніпро Черкаси2:2Сталь Алчевськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Оболонь Бровар Київ
       Десна Чернігів1:1Кримтеплиця Молодіжне
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0ФК Олександрія
       Волинь Луцьк5:1Динамо-2 Київ
       Верес Рівне1:0Геліос Харків
       Сталь Кам`янське0:1Енергетик Бурштин
     Тур 36 
      08-06-2008 
       Сталь Кам`янське0:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Енергетик Бурштин1:0Верес Рівне
       Геліос Харків1:0Волинь Луцьк
       Динамо-2 Київ2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Олександрія 1:0Десна Чернігів
       Кримтеплиця Молодіжне2:1ІгроСервіс Сімферополь
       Оболонь Бровар Київ1:1Дніпро Черкаси
       Сталь Алчевськ3:0ЦСКА Київ
       ФК Маріуполь -1:0ФК Одеса -
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0ФК Севастополь -
     Тур 33 
      12-06-2008 
       Сталь Кам`янське0:2Динамо-2 Київ
     Тур 37 
      16-06-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Севастополь -2:3ФК Маріуполь -
       ФК Одеса -2:2Сталь Алчевськ
       ЦСКА Київ1:1Оболонь Бровар Київ
       Дніпро Черкаси2:1Кримтеплиця Молодіжне
       ІгроСервіс Сімферополь1:2ФК Олександрія
       Десна Чернігів2:0Динамо-2 Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Геліос Харків
       Волинь Луцьк3:4Енергетик Бурштин
       Верес Рівне3:0Сталь Кам`янське
     Тур 38 
      21-06-2008 
       Верес Рівне1:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Сталь Кам`янське1:3Волинь Луцьк
       Енергетик Бурштин1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Геліос Харків1:3Десна Чернігів
       Динамо-2 Київ2:3ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Олександрія 1:0Дніпро Черкаси
       Кримтеплиця Молодіжне5:1ЦСКА Київ
       Оболонь Бровар Київ3:0ФК Одеса -
       Сталь Алчевськ4:1ФК Севастополь -
       ФК Маріуполь -2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бобаль Матвій Матвійович ІгроСервіс Сімферополь23632
    Онисько Павло Степанович Оболонь Бровар Київ21135
    Гордієнко Дмитро Олександрович Енергетик Бурштин18135
    Алозі Міхаель Чіді - Волинь Луцьк15131
    Пищур Олександр Віталійович Волинь Луцьк14137
    Саванчук Олександр Володимирович Кримтеплиця Молодіжне14730
    Акименко Олександр Олександрович Сталь Алчевськ13336
    Баранець Григорій Григорович Верес Рівне12237
    Згура Олександр Олександрович ФК Одеса -11537
    Шевчук Андрій Володимирович ФК Севастополь -11035
    Казанюк Олександр Федорович ФК Олександрія 10434

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook