Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2007/2008 2Л Гр. А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      29-07-2007 
       Єдність с.Плиски3:1Оболонь-2 Київ
       Нива Тернопіль0:0ФК Коростень Коростень
       Княжа Щасливе4:0Динамо Хмельницький
       Рось Біла Церква1:0Нива Вінниця
       Карпати-2 Львів0:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Нафком Бровари
       Буковина Чернівці1:0Нафтовик Долина
      30-07-2007 
       Динамо-3 Київ2:1ФК Львів
     Тур 2 
      03-08-2007 
       Нафтовик Долина1:2Динамо-3 Київ
       Нафком Бровари1:1Буковина Чернівці
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Тепловик Южноукраїнськ
       Нива Вінниця1:4Карпати-2 Львів
       Динамо Хмельницький4:1Рось Біла Церква
       ФК Коростень Коростень0:1Княжа Щасливе
       Єдність с.Плиски1:1Нива Тернопіль
      04-08-2007 
       Оболонь-2 Київ7:0ФК Львів
     Тур 3 
      14-08-2007 
       Нива Тернопіль2:2Оболонь-2 Київ
       Княжа Щасливе2:0Єдність с.Плиски
       Рось Біла Церква1:0ФК Коростень Коростень
       Карпати-2 Львів0:2Динамо Хмельницький
       Тепловик Южноукраїнськ1:1Нива Вінниця
       Буковина Чернівці2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Львів 1:0Нафтовик Долина
     Тур 4 
      19-08-2007 
       Нафком Бровари2:0ФК Львів
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0Динамо-3 Київ
       Нива Вінниця1:0Буковина Чернівці
       Динамо Хмельницький3:1Тепловик Южноукраїнськ
       ФК Коростень Коростень3:0Карпати-2 Львів
       Єдність с.Плиски3:1Рось Біла Церква
       Нива Тернопіль0:0Княжа Щасливе
      20-08-2007 
       Оболонь-2 Київ2:1Нафтовик Долина
     Тур 5 
      23-08-2007 
       Карпати-2 Львів0:1Єдність с.Плиски
      24-08-2007 
       Рось Біла Церква0:3Нива Тернопіль
       Тепловик Южноукраїнськ0:0ФК Коростень Коростень
       Буковина Чернівці1:1Динамо Хмельницький
       ФК Львів 2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нафтовик Долина1:0Нафком Бровари
      25-08-2007 
       Княжа Щасливе1:0Оболонь-2 Київ
       Динамо-3 Київ0:1Нива Вінниця
     Тур 6 
      29-08-2007 
       Нива Тернопіль2:1Карпати-2 Львів
      31-08-2007 
       Оболонь-2 Київ2:1Нафком Бровари
       Арсенал-Київщина Біла Церква3:1Нафтовик Долина
       Нива Вінниця2:1ФК Львів
       ФК Коростень Коростень0:1Буковина Чернівці
       Єдність с.Плиски2:2Тепловик Южноукраїнськ
       Княжа Щасливе3:0Рось Біла Церква
      01-09-2007 
       Динамо Хмельницький2:2Динамо-3 Київ
     Тур 7 
      07-09-2007 
       Рось Біла Церква1:3Оболонь-2 Київ
       Карпати-2 Львів2:1Княжа Щасливе
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Нива Тернопіль
       Буковина Чернівці1:0Єдність с.Плиски
       Динамо-3 Київ0:1ФК Коростень Коростень
       ФК Львів 0:0Динамо Хмельницький
       Нафтовик Долина1:1Нива Вінниця
       Нафком Бровари0:0Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 8 
      13-09-2007 
       Єдність с.Плиски1:0Динамо-3 Київ
      14-09-2007 
       Оболонь-2 Київ0:3Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нива Вінниця3:1Нафком Бровари
       Динамо Хмельницький0:1Нафтовик Долина
       ФК Коростень Коростень0:1ФК Львів
       Нива Тернопіль1:0Буковина Чернівці
       Княжа Щасливе6:1Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 9 
      19-09-2007 
       Карпати-2 Львів2:2Оболонь-2 Київ
       Динамо-3 Київ0:1Нива Тернопіль
       Нафком Бровари1:2Динамо Хмельницький
      21-09-2007 
       Тепловик Южноукраїнськ1:0Рось Біла Церква
       Буковина Чернівці0:0Княжа Щасливе
       ФК Львів 4:1Єдність с.Плиски
       Нафтовик Долина1:2ФК Коростень Коростень
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Нива Вінниця
     Тур 3 
      23-09-2007 
       Динамо-3 Київ2:2Нафком Бровари
     Тур 10 
      26-09-2007 
       Карпати-2 Львів2:0Тепловик Южноукраїнськ
      28-09-2007 
       Оболонь-2 Київ1:0Нива Вінниця
       Динамо Хмельницький1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Коростень Коростень1:0Нафком Бровари
       Рось Біла Церква1:1Буковина Чернівці
      30-09-2007 
       Єдність с.Плиски3:1Нафтовик Долина
       Нива Тернопіль2:0ФК Львів
       Княжа Щасливе2:0Динамо-3 Київ
     Тур 11 
      03-10-2007 
       Тепловик Южноукраїнськ2:1Оболонь-2 Київ
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:1ФК Коростень Коростень
       Нива Вінниця0:0Динамо Хмельницький
      04-10-2007 
       Динамо-3 Київ2:0Рось Біла Церква
       ФК Львів 1:3Княжа Щасливе
       Нафтовик Долина1:8Нива Тернопіль
       Нафком Бровари2:3Єдність с.Плиски
     Тур 8 
      08-10-2007 
       Рось Біла Церква3:2Карпати-2 Львів
     Тур 12 
      11-10-2007 
       Оболонь-2 Київ1:1Динамо Хмельницький
       ФК Коростень Коростень1:3Нива Вінниця
       Єдність с.Плиски0:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нива Тернопіль1:1Нафком Бровари
       Княжа Щасливе3:0Нафтовик Долина
       Тепловик Южноукраїнськ1:4Буковина Чернівці
      12-10-2007 
       Рось Біла Церква0:1ФК Львів
       Карпати-2 Львів1:1Динамо-3 Київ
     Тур 13 
      17-10-2007 
       ФК Львів 1:0Карпати-2 Львів
      18-10-2007 
       Динамо-3 Київ2:0Тепловик Южноукраїнськ
      19-10-2007 
       Буковина Чернівці1:2Оболонь-2 Київ
       Нафтовик Долина2:1Рось Біла Церква
       Нафком Бровари2:5Княжа Щасливе
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:4Нива Тернопіль
       Нива Вінниця1:0Єдність с.Плиски
       Динамо Хмельницький2:0ФК Коростень Коростень
     Тур 11 
      24-10-2007 
       Буковина Чернівці1:0Карпати-2 Львів
     Тур 14 
      25-10-2007 
       Оболонь-2 Київ0:0ФК Коростень Коростень
      26-10-2007 
       Єдність с.Плиски0:1Динамо Хмельницький
       Нива Тернопіль2:0Нива Вінниця
       Княжа Щасливе4:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Рось Біла Церква1:1Нафком Бровари
       Тепловик Южноукраїнськ2:1ФК Львів
      27-10-2007 
       Карпати-2 Львів5:0Нафтовик Долина
      28-10-2007 
       Буковина Чернівці1:0Динамо-3 Київ
     Тур 15 
      02-11-2007 
       ФК Львів 1:3Буковина Чернівці
       Нафтовик Долина1:0Тепловик Южноукраїнськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:0Рось Біла Церква
       Нива Вінниця0:1Княжа Щасливе
       ФК Коростень Коростень1:1Єдність с.Плиски
      04-11-2007 
       Динамо Хмельницький1:1Нива Тернопіль
      05-11-2007 
       Динамо-3 Київ0:1Оболонь-2 Київ
       Нафком Бровари3:0Карпати-2 Львів
    Коло 2 
     Тур 16 
      09-11-2007 
       Оболонь-2 Київ3:0Єдність с.Плиски
       Динамо Хмельницький0:0Княжа Щасливе
       Нива Вінниця1:0Рось Біла Церква
       Нафком Бровари1:1Тепловик Южноукраїнськ
       Нафтовик Долина1:1Буковина Чернівці
       ФК Львів 2:2Динамо-3 Київ
      10-11-2007 
       ФК Коростень Коростень0:3Нива Тернопіль
     Тур 17 
      02-04-2008 
       Динамо-3 Київ+:-Нафтовик Долина
      03-04-2008 
       Буковина Чернівці3:0Нафком Бровари
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Карпати-2 Львів2:0Нива Вінниця
       Рось Біла Церква3:4Динамо Хмельницький
       Княжа Щасливе0:0ФК Коростень Коростень
       Нива Тернопіль2:0Єдність с.Плиски
      04-04-2008 
       ФК Львів 2:2Оболонь-2 Київ
     Тур 18 
      08-04-2008 
       Єдність с.Плиски0:0Княжа Щасливе
       ФК Коростень Коростень1:1Рось Біла Церква
       Динамо Хмельницький2:0Карпати-2 Львів
       Нива Вінниця1:1Тепловик Южноукраїнськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Буковина Чернівці
       Нафтовик Долина-:+ФК Львів
      09-04-2008 
       Оболонь-2 Київ0:0Нива Тернопіль
       Нафком Бровари1:0Динамо-3 Київ
     Тур 19 
      13-04-2008 
       ФК Львів 0:4Нафком Бровари
       Буковина Чернівці1:0Нива Вінниця
       Тепловик Южноукраїнськ0:3Динамо Хмельницький
       Карпати-2 Львів0:1ФК Коростень Коростень
       Рось Біла Церква1:0Єдність с.Плиски
       Княжа Щасливе1:0Нива Тернопіль
      14-04-2008 
       Нафтовик Долина-:+Оболонь-2 Київ
       Динамо-3 Київ2:1Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 20 
      18-04-2008 
       Нива Тернопіль2:0Рось Біла Церква
       ФК Коростень Коростень1:1Тепловик Южноукраїнськ
       Динамо Хмельницький0:1Буковина Чернівці
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1ФК Львів
       Нафком Бровари+:-Нафтовик Долина
      19-04-2008 
       Нива Вінниця1:0Динамо-3 Київ
       Єдність с.Плиски3:2Карпати-2 Львів
       Оболонь-2 Київ1:2Княжа Щасливе
     Тур 21 
      23-04-2008 
       Нафком Бровари2:1Оболонь-2 Київ
       Нафтовик Долина-:+Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Львів 1:1Нива Вінниця
       Динамо-3 Київ1:4Динамо Хмельницький
       Буковина Чернівці1:2ФК Коростень Коростень
       Тепловик Южноукраїнськ0:3Єдність с.Плиски
       Карпати-2 Львів0:5Нива Тернопіль
       Рось Біла Церква1:3Княжа Щасливе
     Тур 22 
      29-04-2008 
       Княжа Щасливе3:2Карпати-2 Львів
       Нива Тернопіль1:1Тепловик Южноукраїнськ
       Єдність с.Плиски1:0Буковина Чернівці
       Динамо Хмельницький1:0ФК Львів
       Нива Вінниця+:-Нафтовик Долина
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Нафком Бровари
     Тур 23 
      04-05-2008 
       Нафком Бровари4:2Нива Вінниця
       Нафтовик Долина-:+Динамо Хмельницький
       ФК Львів 0:0ФК Коростень Коростень
       Буковина Чернівці1:0Нива Тернопіль
       Тепловик Южноукраїнськ0:3Княжа Щасливе
      05-05-2008 
       Карпати-2 Львів0:2Рось Біла Церква
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:2Оболонь-2 Київ
       Динамо-3 Київ1:2Єдність с.Плиски
     Тур 24 
      10-05-2008 
       Оболонь-2 Київ3:1Карпати-2 Львів
       Рось Біла Церква1:1Тепловик Южноукраїнськ
       Княжа Щасливе5:0Буковина Чернівці
       Нива Тернопіль2:2Динамо-3 Київ
       Єдність с.Плиски1:0ФК Львів
       ФК Коростень Коростень+:-Нафтовик Долина
       Динамо Хмельницький2:0Нафком Бровари
       Нива Вінниця1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 25 
      16-05-2008 
       Нива Вінниця1:2Оболонь-2 Київ
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Динамо Хмельницький
       Нафком Бровари0:0ФК Коростень Коростень
       Нафтовик Долина-:+Єдність с.Плиски
       ФК Львів 1:2Нива Тернопіль
       Динамо-3 Київ1:3Княжа Щасливе
       Буковина Чернівці4:0Рось Біла Церква
       Тепловик Южноукраїнськ2:0Карпати-2 Львів
     Тур 16 
      20-05-2008 
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Карпати-2 Львів
     Тур 22 
       Оболонь-2 Київ2:0Рось Біла Церква
       ФК Коростень Коростень3:0Динамо-3 Київ
     Тур 26 
      25-05-2008 
       Оболонь-2 Київ4:1Тепловик Южноукраїнськ
       Карпати-2 Львів1:2Буковина Чернівці
       Рось Біла Церква4:1Динамо-3 Київ
       Княжа Щасливе1:0ФК Львів
       Нива Тернопіль+:-Нафтовик Долина
       Єдність с.Плиски2:0Нафком Бровари
       ФК Коростень Коростень2:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Динамо Хмельницький3:0Нива Вінниця
     Тур 27 
      30-05-2008 
       Динамо Хмельницький3:2Оболонь-2 Київ
       Нива Вінниця0:1ФК Коростень Коростень
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Єдність с.Плиски
       Нафком Бровари0:2Нива Тернопіль
       Нафтовик Долина-:+Княжа Щасливе
       ФК Львів 1:1Рось Біла Церква
       Динамо-3 Київ3:1Карпати-2 Львів
       Буковина Чернівці3:1Тепловик Южноукраїнськ
     Тур 28 
      05-06-2008 
       Тепловик Южноукраїнськ0:1Динамо-3 Київ
      06-06-2008 
       Оболонь-2 Київ1:4Буковина Чернівці
       Рось Біла Церква+:-Нафтовик Долина
       Карпати-2 Львів1:1ФК Львів
       Княжа Щасливе5:2Нафком Бровари
       Нива Тернопіль0:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Коростень Коростень4:1Динамо Хмельницький
      08-06-2008 
       Єдність с.Плиски2:0Нива Вінниця
     Тур 29 
      13-06-2008 
       ФК Коростень Коростень0:1Оболонь-2 Київ
       Динамо Хмельницький2:0Єдність с.Плиски
       Нива Вінниця0:2Нива Тернопіль
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:3Княжа Щасливе
       Нафком Бровари0:2Рось Біла Церква
       Нафтовик Долина-:+Карпати-2 Львів
       ФК Львів 0:1Тепловик Южноукраїнськ
       Динамо-3 Київ1:2Буковина Чернівці
     Тур 30 
      19-06-2008 
       Оболонь-2 Київ1:2Динамо-3 Київ
      20-06-2008 
       Буковина Чернівці1:1ФК Львів
       Тепловик Южноукраїнськ+:-Нафтовик Долина
       Карпати-2 Львів3:2Нафком Бровари
       Рось Біла Церква1:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Княжа Щасливе5:0Нива Вінниця
       Нива Тернопіль2:1Динамо Хмельницький
       Єдність с.Плиски1:1ФК Коростень Коростень
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Будний Андрій Миронович Оболонь-2 Київ20225
    Мандзюк Олександр Васильович Княжа Щасливе15227
    Курневич Олександр Ігоревич Княжа Щасливе11128
    Ілюк Максим Анатолійович Буковина Чернівці11027
    Маковійчук Степан Іванович Буковина Чернівці10028
    Худзік Павло Олександрович Княжа Щасливе9215
    Литовчак Роман Миколайович Княжа Щасливе9129
    Суспіцин Дмитро Анатолійович Нива Тернопіль8020
    Малик Андрій Ярославович Княжа Щасливе8023
    Кірієнко Ігор Сергійович Тепловик Южноукраїнськ8414
    Козелко Ігор Ігорович Динамо Хмельницький8012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook