Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2007/2008 Перша ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2007 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:0ДЮСШ-5 Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ2:2ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія-:+ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 2 
      16-09-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-5 Донецьк0:1ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:5ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 3 
      23-09-2007 
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут5:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ5:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0ДЮСШ-5 Донецьк
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава7:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 4 
      30-09-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк0:5ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:3Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро1:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 5 
      07-10-2007 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія3:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава5:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:1ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 6 
      14-10-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:4ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут3:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 7 
      21-10-2007 
       ІСТА Дніпропетровськ3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава5:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк5:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
     Тур 8 
      28-10-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:0ДЮСШ-5 Донецьк
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ІСТА Дніпропетровськ1:4Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 9 
      04-11-2007 
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава+:-ІСТА Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:5ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-5 Донецьк2:1ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      13-04-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ0:1ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 11 
      20-04-2008 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава8:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ+:-ДЮСШ-5 Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут6:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро1:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 12 
      01-05-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:3ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+Олекс.-Аметист Олександрія
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 13 
      04-05-2008 
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:3Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава+:-ДЮСШ-5 Донецьк
       Олекс.-Аметист Олександрія4:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ0:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут6:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 14 
      11-05-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:3ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-12 Дніпро0:3ІСТА Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 15 
      18-05-2008 
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ5:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава3:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ1:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 16 
      25-05-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:4ІСТА Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут3:3Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ+:-ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 17 
      29-05-2008 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ3:6Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Олекс.-Аметист Олександрія0:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 18 
      01-06-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:3Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ2:3ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро+:-ДЮСШ-5 Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Новосілецький Святослав Вячеславович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1409
    Мігаров Олександр Володимирович ФК Ювілейний Дніпропетровськ13017
    Шевчук Денис Віталійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут13217
    Сафонов Олександр Олександрович Олекс.-Аметист Олександрія8114
    Тимошенко Владислав Володимирович ДЮСШ-12 Дніпро8115
    Ігнатенко Олександр Вікторович ІСТА Дніпропетровськ7117
    Філіппов Олександр Олександрович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут7016
    Спицький Леонід Сергійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут6017
    Клец Руслан Ігорович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава6011
    Мамикін Роман Валерійович Електрометалург-НЗФ Нікополь5115
    Рябуха Вадим В'ячеславович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава5113

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook