Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2007/2008 Перша ліга U-15 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2007 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпро4:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:1ДЮСШ-5 Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ0:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія-:+ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 2 
      16-09-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-5 Донецьк1:1ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 3 
      23-09-2007 
       ДЮСШ-12 Дніпро-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія0:2ДЮСШ-5 Донецьк
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 4 
      30-09-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк1:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:3Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 5 
      07-10-2007 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія1:4Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава6:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:0ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 6 
      14-10-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:5ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 7 
      21-10-2007 
       ІСТА Дніпропетровськ0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава3:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк6:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
     Тур 8 
      28-10-2007 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь7:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0ДЮСШ-5 Донецьк
       ДЮСШ-12 Дніпро3:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ІСТА Дніпропетровськ0:1Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 9 
      04-11-2007 
       Олекс.-Аметист Олександрія0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава4:0ІСТА Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-5 Донецьк1:1ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      13-04-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:5ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 11 
      20-04-2008 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ+:-ДЮСШ-5 Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро1:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 12 
      01-05-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:6ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+Олекс.-Аметист Олександрія
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:6ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 13 
      04-05-2008 
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ0:3Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава+:-ДЮСШ-5 Донецьк
       Олекс.-Аметист Олександрія8:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут3:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 14 
      11-05-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь5:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-12 Дніпро1:1ІСТА Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:5ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 15 
      18-05-2008 
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава4:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 16 
      25-05-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут5:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро0:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ+:-ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 17 
      29-05-2008 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:6Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-5 Донецьк-:+Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава4:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 18 
      01-06-2008 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ4:3ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро+:-ДЮСШ-5 Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:2СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Марусич Максим Вячеславович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава19116
    Марков Олексій Степанович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут10014
    Заверуха Артем Валерійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут9113
    Яременко Антон Олександрович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава808
    Коробов Роман Ігорович ФК Ювілейний Дніпропетровськ8116
    Ковтуненко Олексій Миколайович Електрометалург-НЗФ Нікополь7014
    Гаркуша Артем Сергійович Олекс.-Аметист Олександрія6115
    Кувшинов Олександр Віталійович Електрометалург-НЗФ Нікополь6113
    Стадник Олександр Володимирович Електрометалург-НЗФ Нікополь6017
    Головченко Павло Олександрович Електрометалург-НЗФ Нікополь5014
    Біляєв Руслан Володимирович Дніпро-75 Дніпропетровськ5014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook