Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2007/2008 Перша ліга U-17 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2007 
       ДЮСШ Бердичів4:0БВУФК Бровари
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:2Рось-Зміна Біла Церква
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь5:1Іллічівець-Умань Умань
       Полісся Житомир5:1Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 2 
      16-09-2007 
       БВУФК Бровари1:0Інфолайн-Поділля Козятин
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька1:9Полісся Житомир
       Іллічівець-Умань Умань1:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Рось-Зміна Біла Церква2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Бердичів2:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 3 
      23-09-2007 
       ДЮСШ-1 Хмельницький3:1БВУФК Бровари
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:+ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:1Рось-Зміна Біла Церква
       Полісся Житомир1:0Іллічівець-Умань Умань
       Інфолайн-Поділля Козятин3:0ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
     Тур 1 
      26-09-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька3:0ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
     Тур 4 
      30-09-2007 
       БВУФК Бровари10:00ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       Іллічівець-Умань Умань0:1Інфолайн-Поділля Козятин
       Рось-Зміна Біла Церква2:0Полісся Житомир
       ДЮСШ Бердичів1:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 5 
      07-10-2007 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:+БВУФК Бровари
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:3ДЮСШ-1 Хмельницький
       Полісся Житомир3:0ДЮСШ Бердичів
       Інфолайн-Поділля Козятин1:0Рось-Зміна Біла Церква
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:1Іллічівець-Умань Умань
     Тур 6 
      14-10-2007 
       БВУФК Бровари5:0Іллічівець-Умань Умань
       Рось-Зміна Біла Церква+:-ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       ДЮСШ Бердичів4:0Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:1Полісся Житомир
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:+ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
     Тур 7 
      21-10-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:2БВУФК Бровари
       Полісся Житомир+:-КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Інфолайн-Поділля Козятин0:2ДЮСШ-1 Хмельницький
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:7ДЮСШ Бердичів
       Іллічівець-Умань Умань0:4Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 8 
      28-10-2007 
       БВУФК Бровари0:2Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ Бердичів7:0Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ-1 Хмельницький19:00ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:+Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:2Полісся Житомир
     Тур 9 
      04-11-2007 
       Полісся Житомир2:1БВУФК Бровари
       Інфолайн-Поділля Козятин0:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька00:15КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Іллічівець-Умань Умань0:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Рось-Зміна Біла Церква4:0ДЮСШ Бердичів
    Коло 2 
     Тур 10 
      13-04-2008 
       БВУФК Бровари0:0ДЮСШ Бердичів
       Рось-Зміна Біла Церква5:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       Іллічівець-Умань Умань+:-КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:9ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Інфолайн-Поділля Козятин-:+Полісся Житомир
     Тур 11 
      20-04-2008 
       Інфолайн-Поділля Козятин0:2БВУФК Бровари
       Полісся Житомир3:0ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:1Іллічівець-Умань Умань
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:+Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:3ДЮСШ Бердичів
     Тур 12 
      01-05-2008 
       БВУФК Бровари2:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Бердичів1:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Рось-Зміна Біла Церква1:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Іллічівець-Умань Умань1:4Полісся Житомир
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька4:3Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 13 
      04-05-2008 
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька1:1БВУФК Бровари
       Інфолайн-Поділля Козятин1:0Іллічівець-Умань Умань
       Полісся Житомир3:3Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:1ДЮСШ Бердичів
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь6:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 14 
      11-05-2008 
       БВУФК Бровари1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Бердичів1:2Полісся Житомир
       Рось-Зміна Біла Церква8:0Інфолайн-Поділля Козятин
       Іллічівець-Умань Умань2:2ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
     Тур 15 
      18-05-2008 
       Іллічівець-Умань Умань0:1БВУФК Бровари
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:1Рось-Зміна Біла Церква
       Інфолайн-Поділля Козятин1:2ДЮСШ Бердичів
       Полісся Житомир6:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 14 
      21-05-2008 
       ДЮСШ-1 Хмельницький3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
     Тур 16 
      25-05-2008 
       БВУФК Бровари4:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0Полісся Житомир
       ДЮСШ-1 Хмельницький5:0Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ Бердичів+:-ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       Рось-Зміна Біла Церква7:0Іллічівець-Умань Умань
     Тур 17 
      29-05-2008 
       Рось-Зміна Біла Церква3:0БВУФК Бровари
       Іллічівець-Умань Умань0:1ДЮСШ Бердичів
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:4ДЮСШ-1 Хмельницький
       Інфолайн-Поділля Козятин00:15КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Полісся Житомир2:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
     Тур 18 
      01-06-2008 
       БВУФК Бровари4:0Полісся Житомир
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:2Інфолайн-Поділля Козятин
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       ДЮСШ-1 Хмельницький+:-Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Бердичів0:3Рось-Зміна Біла Церква
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ребрик Артем Вікторович ДЮСШ-1 Хмельницький17013
    Рудавець Тарас Зіновійович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь11115
    Устименко Денис Юрійович Рось-Зміна Біла Церква11016
    Візір Борис Анатолійович ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька9011
    Глушко Юрій Анатолійович Рось-Зміна Біла Церква9013
    Корнійчук Олександр Вадимович Полісся Житомир8015
    Степанюк Олександр Миколайович Полісся Житомир8115
    Грабець Ярослав Олегович ДЮСШ Бердичів7213
    Вакула Дмитро Олегович ДЮСШ Бердичів7010
    Поліщук Олександр Анатолійович Полісся Житомир7116
    Сотніченко Максим Володимирович Рось-Зміна Біла Церква6114

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook