Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2007/2008 Перша ліга U-15 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2007 
       ДЮСШ Бердичів0:1БВУФК Бровари
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:2Рось-Зміна Біла Церква
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь4:0Іллічівець-Умань Умань
       Полісся Житомир5:1Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 2 
      16-09-2007 
       БВУФК Бровари0:0Інфолайн-Поділля Козятин
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька00:15Полісся Житомир
       Іллічівець-Умань Умань3:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Рось-Зміна Біла Церква2:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Бердичів1:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 3 
      23-09-2007 
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:0БВУФК Бровари
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:0Рось-Зміна Біла Церква
       Полісся Житомир8:1Іллічівець-Умань Умань
       Інфолайн-Поділля Козятин1:0ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
     Тур 1 
      26-09-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька9:2ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
     Тур 4 
      30-09-2007 
       БВУФК Бровари10:00ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       Іллічівець-Умань Умань1:0Інфолайн-Поділля Козятин
       Рось-Зміна Біла Церква1:2Полісся Житомир
       ДЮСШ Бердичів1:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 5 
      07-10-2007 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0БВУФК Бровари
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Полісся Житомир3:0ДЮСШ Бердичів
       Інфолайн-Поділля Козятин2:0Рось-Зміна Біла Церква
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька1:1Іллічівець-Умань Умань
     Тур 6 
      14-10-2007 
       БВУФК Бровари4:1Іллічівець-Умань Умань
       Рось-Зміна Біла Церква+:-ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       ДЮСШ Бердичів2:0Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:1Полісся Житомир
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
     Тур 7 
      21-10-2007 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:1БВУФК Бровари
       Полісся Житомир3:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Інфолайн-Поділля Козятин0:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька1:2ДЮСШ Бердичів
       Іллічівець-Умань Умань0:2Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 8 
      28-10-2007 
       БВУФК Бровари0:1Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ Бердичів2:0Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ-1 Хмельницький5:1ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь4:1Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:4Полісся Житомир
     Тур 9 
      04-11-2007 
       Полісся Житомир4:0БВУФК Бровари
       Інфолайн-Поділля Козятин0:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:7КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Іллічівець-Умань Умань0:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       Рось-Зміна Біла Церква1:0ДЮСШ Бердичів
    Коло 2 
     Тур 10 
      13-04-2008 
       БВУФК Бровари1:0ДЮСШ Бердичів
       Рось-Зміна Біла Церква2:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Іллічівець-Умань Умань0:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:5ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Інфолайн-Поділля Козятин-:+Полісся Житомир
     Тур 11 
      20-04-2008 
       Інфолайн-Поділля Козятин1:1БВУФК Бровари
       Полісся Житомир14:00ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:0Іллічівець-Умань Умань
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:1Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:0ДЮСШ Бердичів
     Тур 12 
      01-05-2008 
       БВУФК Бровари0:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Бердичів1:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Рось-Зміна Біла Церква0:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Іллічівець-Умань Умань3:4Полісся Житомир
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька0:8Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 13 
      04-05-2008 
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька1:3БВУФК Бровари
       Інфолайн-Поділля Козятин1:0Іллічівець-Умань Умань
       Полісся Житомир4:1Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька4:0ДЮСШ Бердичів
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 14 
      11-05-2008 
       БВУФК Бровари0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Бердичів0:0Полісся Житомир
       Рось-Зміна Біла Церква3:0Інфолайн-Поділля Козятин
       Іллічівець-Умань Умань15:00ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
     Тур 15 
      18-05-2008 
       Іллічівець-Умань Умань2:1БВУФК Бровари
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька2:3Рось-Зміна Біла Церква
       Інфолайн-Поділля Козятин0:1ДЮСШ Бердичів
       Полісся Житомир1:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 14 
      21-05-2008 
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
     Тур 16 
      25-05-2008 
       БВУФК Бровари0:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:2Полісся Житомир
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:2Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ Бердичів15:00ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       Рось-Зміна Біла Церква1:1Іллічівець-Умань Умань
     Тур 17 
      29-05-2008 
       Рось-Зміна Біла Церква2:1БВУФК Бровари
       Іллічівець-Умань Умань3:1ДЮСШ Бердичів
       ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька1:7ДЮСШ-1 Хмельницький
       Інфолайн-Поділля Козятин0:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Полісся Житомир4:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
     Тур 18 
      01-06-2008 
       БВУФК Бровари1:2Полісся Житомир
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:0Інфолайн-Поділля Козятин
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-ОМДЮСШ Молочник Віньківці Хмельницька
       ДЮСШ-1 Хмельницький+:-Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Бердичів0:1Рось-Зміна Біла Церква
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сочинський Денис Вікторович Полісся Житомир23517
    Гребінь Максим Володимирович Полісся Житомир17016
    Шаламай Олександр Віталійович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь16017
    Іщук Павло Васильович ДЮСШ Бердичів10016
    Манзенко Дмитро Володимирович Іллічівець-Умань Умань9017
    Жмаченко Богдан Сергійович Полісся Житомир8016
    Подколзін Дмитро Олександрович Рось-Зміна Біла Церква7017
    Семчук Вадим Вікторович Полісся Житомир7016
    Раковський Олександр Вікторович БВУФК Бровари7115
    Кліпков Антон Анатолійович ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька607
    Матвієнко Єгор Сергійович ДЮСШ Бердичів6017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook