Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2007/2008 Перша ліга U-17 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2007 
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.4:0Локомотив Одеса
       ДЮСШ Овідіополь1:3Моноліт Іллічівськ
       Торпедо-ВУФК Миколаїв5:0Олімпія Южноукраїнськ
       ФСК Бастіон Іллічівськ3:1Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 2 
      16-09-2007 
       Локомотив Одеса2:4ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Юнга-Чорне море Одеса5:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпія Южноукраїнськ0:3ФСК Бастіон Іллічівськ
       Моноліт Іллічівськ5:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:1ДЮСШ Овідіополь
     Тур 3 
      23-09-2007 
       ДЮСШ Овідіополь3:0Локомотив Одеса
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:1Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:2Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 4 
      30-09-2007 
       Локомотив Одеса2:6Юнга-Чорне море Одеса
       Олімпія Южноукраїнськ1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Моноліт Іллічівськ6:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:2ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь3:2Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 5 
      07-10-2007 
       Торпедо-ВУФК Миколаїв7:0Локомотив Одеса
       ФСК Бастіон Іллічівськ3:1ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:4Моноліт Іллічівськ
       Юнга-Чорне море Одеса6:1Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 6 
      14-10-2007 
       Локомотив Одеса7:5Олімпія Южноукраїнськ
       Моноліт Іллічівськ3:4Юнга-Чорне море Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ Овідіополь5:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:2ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 7 
      21-10-2007 
       ФСК Бастіон Іллічівськ6:1Локомотив Одеса
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Юнга-Чорне море Одеса4:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Олімпія Южноукраїнськ2:5Моноліт Іллічівськ
     Тур 8 
      28-10-2007 
       Локомотив Одеса2:5Моноліт Іллічівськ
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:0Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Овідіополь3:2Юнга-Чорне море Одеса
       Торпедо-ВУФК Миколаїв5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ФСК Бастіон Іллічівськ5:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 9 
      04-11-2007 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:2Локомотив Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       Юнга-Чорне море Одеса2:2Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Олімпія Южноукраїнськ0:3ДЮСШ Овідіополь
       Моноліт Іллічівськ4:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 7 
      11-11-2007 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:5ДЮСШ Овідіополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      13-04-2008 
       Локомотив Одеса3:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Моноліт Іллічівськ3:0ДЮСШ Овідіополь
       Олімпія Южноукраїнськ0:7Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Юнга-Чорне море Одеса0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:2ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 11 
      20-04-2008 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0Локомотив Одеса
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1Юнга-Чорне море Одеса
       ФСК Бастіон Іллічівськ3:2Олімпія Южноукраїнськ
       Торпедо-ВУФК Миколаїв3:1Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь4:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 17 
      25-04-2008 
       Моноліт Іллічівськ2:2Локомотив Одеса
     Тур 12 
      01-05-2008 
       Локомотив Одеса0:1ДЮСШ Овідіополь
       Моноліт Іллічівськ2:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       Олімпія Южноукраїнськ2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Юнга-Чорне море Одеса5:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 13 
      03-05-2008 
       Юнга-Чорне море Одеса4:0Локомотив Одеса
      04-05-2008 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.7:0Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:4Моноліт Іллічівськ
       ФСК Бастіон Іллічівськ3:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 14 
      11-05-2008 
       Локомотив Одеса2:3Торпедо-ВУФК Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь1:3ФСК Бастіон Іллічівськ
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Моноліт Іллічівськ+:-ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Олімпія Южноукраїнськ0:3Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 15 
      18-05-2008 
       Олімпія Южноукраїнськ0:0Локомотив Одеса
       Юнга-Чорне море Одеса1:5Моноліт Іллічівськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1ДЮСШ Овідіополь
       ФСК Бастіон Іллічівськ4:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 12 
      21-05-2008 
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 16 
      25-05-2008 
       Локомотив Одеса2:4ФСК Бастіон Іллічівськ
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь0:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:4Юнга-Чорне море Одеса
       Моноліт Іллічівськ+:-Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 17 
      29-05-2008 
       Олімпія Южноукраїнськ2:3Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Юнга-Чорне море Одеса3:2ДЮСШ Овідіополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:2Торпедо-ВУФК Миколаїв
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 18 
      01-06-2008 
       Локомотив Одеса1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФСК Бастіон Іллічівськ4:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо-ВУФК Миколаїв3:2Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮСШ Овідіополь4:0Олімпія Южноукраїнськ
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:6Моноліт Іллічівськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кишко Андрій Володимирович Моноліт Іллічівськ26116
    Конівченко Олег Миколайович ДЮСШ Овідіополь20014
    Кретов Роман Юрійович Торпедо-ВУФК Миколаїв19217
    Болтнєв Віталій Анатолійович Юнга-Чорне море Одеса15017
    Бондаренко Максим Сергійович ФСК Бастіон Іллічівськ14416
    Домбровський Сергій Васильович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.14014
    Моїсеєв Дмитро Віталійович Юнга-Чорне море Одеса1309
    Лупашко Артем Сергійович ФСК Бастіон Іллічівськ11018
    Черних Ярослав Миколайович Торпедо-ВУФК Миколаїв9016
    Оніщенко Роман Ігорович ФСК Бастіон Іллічівськ8117
    Георгієв Віталій Георгійович ДЮСШ Овідіополь6015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook