Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-14 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 2 
      23-09-2001 
       Дунай Ізмаїл1:2АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв1:1Дунай Ізмаїл
       ДЮСШ-9 Одеса0:4Дніпро-75 Дніпропетровськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ8:0ДЮСШ Орджонікідзе
      30-09-2001 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1Дунай Ізмаїл
     Тур 4 
      03-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Торпедо-2 Миколаїв
       Динамо Запоріжжя2:1ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 1 
      06-10-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса+:-ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 5 
      07-10-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв2:0Динамо Запоріжжя
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 6 
      13-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Динамо Запоріжжя0:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ-9 Одеса1:2Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 4 
      14-10-2001 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:4ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 2 
      17-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ7:0Динамо Запоріжжя
     Тур 7 
      21-10-2001 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:0ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1Динамо Запоріжжя
       Дунай Ізмаїл2:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 8 
      27-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ8:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-9 Одеса2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо-2 Миколаїв-:+АТБ Олімп Дніпропетровськ
      29-10-2001 
       Динамо Запоріжжя1:1Дунай Ізмаїл
     Тур 5 
      30-10-2001 
       ДЮСШ Орджонікідзе0:2Дунай Ізмаїл
     Тур 9 
      04-11-2001 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:2Торпедо-2 Миколаїв
       Дунай Ізмаїл2:0ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ Орджонікідзе0:5Динамо Запоріжжя
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-04-2002 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:0Динамо Запоріжжя
       Торпедо-2 Миколаїв0:0ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 11 
      20-04-2002 
       Торпедо-2 Миколаїв1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ-9 Одеса2:0Дунай Ізмаїл
       Динамо Запоріжжя12:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 16 
      27-04-2002 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Дунай Ізмаїл
     Тур 12 
      28-04-2002 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:2Дунай Ізмаїл
       Торпедо-2 Миколаїв1:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 13 
      02-05-2002 
       Дунай Ізмаїл0:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Динамо Запоріжжя3:0Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮСШ Орджонікідзе0:3АТБ Олімп Дніпропетровськ
      11-05-2002 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ5:0ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 14 
      12-05-2002 
       Дунай Ізмаїл1:0Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ Орджонікідзе5:4ДЮСШ-9 Одеса
       Динамо Запоріжжя1:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 15 
      18-05-2002 
       Дунай Ізмаїл0:1Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ Орджонікідзе2:7Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:2ДЮСШ-9 Одеса
       АТБ Олімп Дніпропетровськ5:0Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 12 
      19-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса1:1Динамо Запоріжжя
     Тур 16 
      26-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса0:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо-2 Миколаїв4:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 10 
      27-05-2002 
       Дунай Ізмаїл1:2ДЮСШ Орджонікідзе
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бондаренко Владислав Сергійович Дніпро-75 Дніпропетровськ15013
    Коваленко Ігор Юрійович Динамо Запоріжжя8012
    Андрейчук Олександр Сергійович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.7013
    Повалій Владислав Олегович Динамо Запоріжжя605
    Гулордава Леван Гагалійович Дніпро-75 Дніпропетровськ6013
    Савченко Дмитро Олександрович Дніпро-75 Дніпропетровськ5013
    Малий Віталій Михайлович ДЮСШ Орджонікідзе5013
    Котов Андрій Станіславович АТБ Олімп Дніпропетровськ5012
    Бутенко Сергій Анатолійович АТБ Олімп Дніпропетровськ509
    Грачєв Олексій Григорович Дунай Ізмаїл4014
    Синяков Дмитро Юрійович Дніпро-75 Дніпропетровськ4012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook