Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-14 ГРУПА 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:0Торпедо-Космос Запоріжжя
       Зірка Запоріжжя1:0Динамо-2 Запоріжжя
       Локомотив Дніпропетровськ1:1Сталь Кам`янське
       Самара-Метеорит Павлоград2:0ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 2 
      23-09-2001 
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       Сталь Кам`янське1:0Самара-Метеорит Павлоград
       Динамо-2 Запоріжжя0:6Локомотив Дніпропетровськ
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:0Зірка Запоріжжя
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Зірка Запоріжжя2:1Торпедо-Космос Запоріжжя
       Локомотив Дніпропетровськ2:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Самара-Метеорит Павлоград7:0Динамо-2 Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:1Сталь Кам`янське
     Тур 4 
      07-10-2001 
       Торпедо-Космос Запоріжжя0:1Сталь Кам`янське
       Динамо-2 Запоріжжя2:4ДЮФК Оріхів Оріхів
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ2:3Самара-Метеорит Павлоград
       Зірка Запоріжжя5:1Локомотив Дніпропетровськ
     Тур 5 
      13-10-2001 
       Локомотив Дніпропетровськ2:3Торпедо-Космос Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград1:0Зірка Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Сталь Кам`янське8:0Динамо-2 Запоріжжя
     Тур 6 
      21-10-2001 
       Торпедо-Космос Запоріжжя3:0Динамо-2 Запоріжжя
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:6Сталь Кам`янське
       Зірка Запоріжжя1:2ДЮФК Оріхів Оріхів
       Локомотив Дніпропетровськ0:2Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 7 
      27-10-2001 
       Самара-Метеорит Павлоград5:0Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів2:0Локомотив Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське2:1Зірка Запоріжжя
       Динамо-2 Запоріжжя0:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
    Коло 2 
     Тур 8 
      14-04-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя3:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Динамо-2 Запоріжжя1:2Зірка Запоріжжя
       Сталь Кам`янське8:0Локомотив Дніпропетровськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:2Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 9 
      20-04-2002 
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:2Торпедо-Космос Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград3:2Сталь Кам`янське
       Локомотив Дніпропетровськ1:0Динамо-2 Запоріжжя
       Зірка Запоріжжя4:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
     Тур 10 
      28-04-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:1Зірка Запоріжжя
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:5Локомотив Дніпропетровськ
       Динамо-2 Запоріжжя1:4Самара-Метеорит Павлоград
       Сталь Кам`янське6:0ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 11 
      02-05-2002 
       Сталь Кам`янське3:1Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:0Динамо-2 Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград5:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Локомотив Дніпропетровськ0:0Зірка Запоріжжя
     Тур 12 
      11-05-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:1Локомотив Дніпропетровськ
      12-05-2002 
       Зірка Запоріжжя0:6Самара-Метеорит Павлоград
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       Динамо-2 Запоріжжя0:2Сталь Кам`янське
     Тур 13 
      18-05-2002 
       Сталь Кам`янське7:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:0Зірка Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград3:0Локомотив Дніпропетровськ
      19-05-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя0:5Торпедо-Космос Запоріжжя
     Тур 14 
      25-05-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя0:3Самара-Метеорит Павлоград
      26-05-2002 
       Локомотив Дніпропетровськ0:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       Зірка Запоріжжя4:2Сталь Кам`янське
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:2Динамо-2 Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шматченко Денис Сергійович Сталь Кам`янське19014
    Семов Віталій Ігорович Сталь Кам`янське18014
    Циганков Олексій Євгенович Самара-Метеорит Павлоград18214
    Матякубов Андрій Вікторович Самара-Метеорит Павлоград8010
    Данильченко Захар Валерійович Сталь Кам`янське7014
    Чичетка Анатолій Михайлович Самара-Метеорит Павлоград6014
    Пастушенко Олександр Володимирович Торпедо-Космос Запоріжжя6113
    Кравець Артем Анатолійович Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ5114
    Меркель Олександр Петрович Торпедо-Космос Запоріжжя506
    Шворак Євген Миколайович Локомотив Дніпропетровськ5011
    Мельник Юрій Сергійович Самара-Метеорит Павлоград507

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook