Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2008/2009 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-07-2008 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1Комунальник Луганськ
       Говерла Ужгород2:0Княжа Щасливе
       Десна Чернігів0:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Динамо-2 Київ1:2ФК Севастополь -
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Геліос Харків
       Сталь Алчевськ2:0Енергетик Бурштин
       ФК Олександрія 1:2ФК Одеса -
       Волинь Луцьк0:2Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 2 
      27-07-2008 
       Комунальник Луганськ1:2Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Одеса -1:3Волинь Луцьк
       Енергетик Бурштин0:3ФК Олександрія
       Геліос Харків2:0Сталь Алчевськ
       ФК Севастополь -3:1ІгроСервіс Сімферополь
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:1Динамо-2 Київ
       Княжа Щасливе1:2Оболонь Бровар Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Говерла Ужгород
      29-07-2008 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:0Десна Чернігів
     Тур 3 
      01-08-2008 
       Говерла Ужгород2:1Комунальник Луганськ
       Оболонь Бровар Київ3:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Сталь Алчевськ1:2ФК Севастополь -
       ФК Олександрія 2:1Геліос Харків
       Волинь Луцьк2:0Енергетик Бурштин
       Кримтеплиця Молодіжне4:0ФК Одеса -
      03-08-2008 
       Десна Чернігів0:0Княжа Щасливе
       Динамо-2 Київ0:3Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 4 
      10-08-2008 
       Комунальник Луганськ2:4ФК Одеса -
       Енергетик Бурштин0:1Кримтеплиця Молодіжне
       Геліос Харків1:0Волинь Луцьк
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:2Сталь Алчевськ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:0ІгроСервіс Сімферополь
       Княжа Щасливе2:2Динамо-2 Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Десна Чернігів
       Говерла Ужгород3:2Оболонь Бровар Київ
      11-08-2008 
       ФК Севастополь -3:1ФК Олександрія
     Тур 5 
      15-08-2008 
       Динамо-2 Київ1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      16-08-2008 
       Оболонь Бровар Київ5:0Комунальник Луганськ
       Десна Чернігів0:1Говерла Ужгород
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Княжа Щасливе
       Сталь Алчевськ1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
      17-08-2008 
       ФК Олександрія 2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Волинь Луцьк3:0ФК Севастополь -
       Кримтеплиця Молодіжне1:2Геліос Харків
       ФК Одеса -1:1Енергетик Бурштин
     Тур 6 
      23-08-2008 
       Геліос Харків0:1ФК Одеса -
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Волинь Луцьк
       Княжа Щасливе1:3Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:4ІгроСервіс Сімферополь
       Оболонь Бровар Київ3:2Десна Чернігів
      24-08-2008 
       Комунальник Луганськ2:1Енергетик Бурштин
       ФК Севастополь -1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2ФК Олександрія
      26-08-2008 
       Говерла Ужгород1:1Динамо-2 Київ
     Тур 7 
      29-08-2008 
       Волинь Луцьк1:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
      30-08-2008 
       Десна Чернігів2:0Комунальник Луганськ
       Сталь Алчевськ2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Одеса -1:1ФК Севастополь -
      31-08-2008 
       Динамо-2 Київ0:0Оболонь Бровар Київ
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Говерла Ужгород
       ФК Олександрія 1:1Княжа Щасливе
       Кримтеплиця Молодіжне2:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Енергетик Бурштин2:1Геліос Харків
     Тур 1 
      04-09-2008 
       Оболонь Бровар Київ1:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 8 
      06-09-2008 
       Комунальник Луганськ2:0Геліос Харків
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1ФК Одеса -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ФК Олександрія
      07-09-2008 
       ФК Севастополь -1:0Енергетик Бурштин
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:1Кримтеплиця Молодіжне
       Княжа Щасливе3:0Волинь Луцьк
       Говерла Ужгород2:0Сталь Алчевськ
      09-09-2008 
       Оболонь Бровар Київ6:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 9 
      18-09-2008 
       Динамо-2 Київ1:1Комунальник Луганськ
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Десна Чернігів
       Сталь Алчевськ0:2Оболонь Бровар Київ
       ФК Олександрія 1:0Говерла Ужгород
       Волинь Луцьк3:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Кримтеплиця Молодіжне1:3Княжа Щасливе
       ФК Одеса -1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Геліос Харків0:1ФК Севастополь -
     Тур 10 
      23-09-2008 
       Комунальник Луганськ2:6ФК Севастополь -
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:3Геліос Харків
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:1Енергетик Бурштин
       Княжа Щасливе0:2ФК Одеса -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Кримтеплиця Молодіжне
       Говерла Ужгород2:0Волинь Луцьк
       Оболонь Бровар Київ4:3ФК Олександрія
       Десна Чернігів2:1Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ3:1ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 11 
      28-09-2008 
       ІгроСервіс Сімферополь2:0Комунальник Луганськ
       Сталь Алчевськ0:2Динамо-2 Київ
       ФК Олександрія 0:1Десна Чернігів
       Волинь Луцьк3:2Оболонь Бровар Київ
       Кримтеплиця Молодіжне0:4Говерла Ужгород
       ФК Одеса -1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Енергетик Бурштин1:1Княжа Щасливе
       Геліос Харків2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
      29-09-2008 
       ФК Севастополь -2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 12 
      04-10-2008 
       Княжа Щасливе1:1Геліос Харків
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1Енергетик Бурштин
       Десна Чернігів0:1Волинь Луцьк
      05-10-2008 
       Комунальник Луганськ0:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:6ФК Севастополь -
       Говерла Ужгород4:1ФК Одеса -
       Оболонь Бровар Київ2:1Кримтеплиця Молодіжне
       Динамо-2 Київ1:1ФК Олександрія
       ІгроСервіс Сімферополь1:1Сталь Алчевськ
     Тур 13 
      11-10-2008 
       Сталь Алчевськ1:0Комунальник Луганськ
       Волинь Луцьк1:1Динамо-2 Київ
       Енергетик Бурштин1:2Говерла Ужгород
       Геліос Харків0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Севастополь -0:1Княжа Щасливе
      12-10-2008 
       ФК Олександрія 2:1ІгроСервіс Сімферополь
       Кримтеплиця Молодіжне0:0Десна Чернігів
       ФК Одеса -1:3Оболонь Бровар Київ
     Тур 14 
      18-10-2008 
       Княжа Щасливе1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Говерла Ужгород2:1Геліос Харків
       Оболонь Бровар Київ3:0Енергетик Бурштин
       Десна Чернігів1:3ФК Одеса -
      19-10-2008 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2ФК Севастополь -
       Комунальник ЛуганськПрикарпаття Ів.-Франківськ
       Динамо-2 Київ2:2Кримтеплиця Молодіжне
       ІгроСервіс Сімферополь2:3Волинь Луцьк
       Сталь Алчевськ2:1ФК Олександрія
     Тур 15 
      24-10-2008 
       ФК Олександрія Комунальник Луганськ
       Волинь Луцьк1:1Сталь Алчевськ
       Геліос Харків1:2Оболонь Бровар Київ
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      25-10-2008 
       ФК Одеса -1:2Динамо-2 Київ
       Енергетик Бурштин1:2Десна Чернігів
       ФК Севастополь -3:1Говерла Ужгород
      26-10-2008 
       Кримтеплиця Молодіжне2:4ІгроСервіс Сімферополь
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2Княжа Щасливе
     Тур 16 
      02-11-2008 
       Комунальник ЛуганськКняжа Щасливе
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Десна Чернігів1:0Геліос Харків
       Динамо-2 Київ3:2Енергетик Бурштин
       ІгроСервіс Сімферополь2:2ФК Одеса -
      03-11-2008 
       Говерла Ужгород1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Оболонь Бровар Київ6:0ФК Севастополь -
       Сталь Алчевськ0:0Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Олександрія 2:2Волинь Луцьк
     Тур 17 
      07-11-2008 
       Кримтеплиця Молодіжне2:1ФК Олександрія
      08-11-2008 
       ФК Одеса -1:2Сталь Алчевськ
       Геліос Харків2:2Динамо-2 Київ
       ФК Севастополь -0:1Десна Чернігів
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1Оболонь Бровар Київ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:3Говерла Ужгород
      09-11-2008 
       Енергетик Бурштин0:1ІгроСервіс Сімферополь
       Волинь ЛуцькКомунальник Луганськ
       Княжа Щасливе3:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 8 
      12-11-2008 
       Десна Чернігів2:1Динамо-2 Київ
    Коло 2 
     Тур 18 
      15-11-2008 
       Княжа Щасливе1:3Говерла Ужгород
       Геліос Харків1:1ІгроСервіс Сімферополь
       Кримтеплиця Молодіжне1:0Волинь Луцьк
      16-11-2008 
       ФК Севастополь -1:0Динамо-2 Київ
       Комунальник ЛуганськНафтовик-Укрнафта Охтирка
       Прикарпаття Ів.-Франківськ3:3Оболонь Бровар Київ
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Десна Чернігів
       Енергетик Бурштин1:3Сталь Алчевськ
       ФК Одеса -1:1ФК Олександрія
     Тур 19 
      21-11-2008 
       ФК Олександрія 1:1Енергетик Бурштин
       Сталь Алчевськ2:1Геліос Харків
       Говерла Ужгород1:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      23-11-2008 
       ІгроСервіс Сімферополь4:2ФК Севастополь -
       Оболонь Бровар Київ2:1Княжа Щасливе
       Кримтеплиця МолодіжнеКомунальник Луганськ
       Волинь Луцьк0:1ФК Одеса -
       Динамо-2 Київ2:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Десна Чернігів0:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
    Коло 1 
     Тур 13 
      27-11-2008 
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 20 
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськГоверла Ужгород
      29-03-2009 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1Оболонь Бровар Київ
       Княжа Щасливе-:+Десна Чернігів
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:0ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Севастополь -0:0Сталь Алчевськ
       Геліос Харків1:3ФК Олександрія
       ФК Одеса -0:0Кримтеплиця Молодіжне
      30-03-2009 
       Енергетик Бурштин0:0Волинь Луцьк
     Тур 21 
      04-04-2009 
       ІгроСервіс Сімферополь1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Динамо-2 Київ+:-Княжа Щасливе
      23-05-2019 
       ФК Одеса -Комунальник Луганськ
      04-04-2009 
       Оболонь Бровар Київ0:0Говерла Ужгород
       Сталь Алчевськ1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
      05-04-2009 
       Кримтеплиця Молодіжне0:3Енергетик Бурштин
       ФК Олександрія 1:0ФК Севастополь -
       Десна Чернігів1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      06-04-2009 
       Волинь Луцьк3:0Геліос Харків
     Тур 22 
      10-04-2009 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:1Сталь Алчевськ
      11-04-2009 
       Говерла Ужгород3:1Десна Чернігів
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:0ФК Олександрія
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськОболонь Бровар Київ
      11-04-2009 
       Енергетик Бурштин0:0ФК Одеса -
      12-04-2009 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:2Динамо-2 Київ
       Княжа Щасливе-:+ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Севастополь -4:1Волинь Луцьк
       Геліос Харків0:1Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 23 
      17-04-2009 
       ФК Одеса -1:1Геліос Харків
       Кримтеплиця Молодіжне1:1ФК Севастополь -
       Волинь Луцьк1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Олександрія 2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
      23-05-2019 
       Енергетик БурштинКомунальник Луганськ
      17-04-2009 
       Сталь Алчевськ+:-Княжа Щасливе
       ІгроСервіс Сімферополь3:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Динамо-2 Київ1:1Говерла Ужгород
       Десна Чернігів3:2Оболонь Бровар Київ
     Тур 24 
      22-04-2009 
       Говерла Ужгород1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Сталь Алчевськ
       Княжа Щасливе-:+ФК Олександрія
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:4Волинь Луцьк
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:1Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Севастополь -1:1ФК Одеса -
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськДесна Чернігів
      22-04-2009 
       Геліос Харків1:0Енергетик Бурштин
     Тур 25 
      25-04-2009 
       Динамо-2 Київ2:2Десна Чернігів
      26-04-2009 
       Енергетик Бурштин2:1ФК Севастополь -
       ФК Одеса -2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Кримтеплиця Молодіжне1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Олександрія 0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Алчевськ1:1Говерла Ужгород
       ІгроСервіс Сімферополь1:2Оболонь Бровар Київ
      23-05-2019 
       Геліос ХарківКомунальник Луганськ
      27-04-2009 
       Волинь Луцьк+:-Княжа Щасливе
     Тур 24 
      30-04-2009 
       Оболонь Бровар Київ0:1Динамо-2 Київ
     Тур 26 
      02-05-2009 
       Десна Чернігів1:0ІгроСервіс Сімферополь
       Говерла Ужгород2:1ФК Олександрія
       Княжа Щасливе-:+Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Севастополь -1:0Геліос Харків
      03-05-2009 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:5ФК Одеса -
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:2Енергетик Бурштин
      04-05-2009 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1Волинь Луцьк
       Оболонь Бровар Київ6:2Сталь Алчевськ
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськДинамо-2 Київ
     Тур 27 
      08-05-2009 
       Волинь Луцьк3:2Говерла Ужгород
      09-05-2009 
       Геліос Харків0:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Енергетик Бурштин2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Одеса -+:-Княжа Щасливе
       Кримтеплиця Молодіжне3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Олександрія 1:0Оболонь Бровар Київ
       Сталь Алчевськ2:0Десна Чернігів
      11-05-2009 
       ІгроСервіс Сімферополь0:1Динамо-2 Київ
     Тур 28 
      14-05-2009 
       Десна Чернігів0:0ФК Олександрія
     Тур 27 
      23-05-2019 
       ФК Севастополь -Комунальник Луганськ
     Тур 28 
      14-05-2009 
       Оболонь Бровар Київ4:3Волинь Луцьк
       Говерла Ужгород1:1Кримтеплиця Молодіжне
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ФК Одеса -
       Княжа Щасливе-:+Енергетик Бурштин
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0Геліос Харків
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:0ФК Севастополь -
      15-05-2009 
       Динамо-2 Київ0:0Сталь Алчевськ
     Тур 29 
      19-05-2009 
       Геліос Харків+:-Княжа Щасливе
       Енергетик Бурштин1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 28 
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськІгроСервіс Сімферополь
     Тур 29 
      19-05-2009 
       ФК Одеса -1:3Говерла Ужгород
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Оболонь Бровар Київ
       Волинь Луцьк0:4Десна Чернігів
       ФК Олександрія 2:0Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ1:1ІгроСервіс Сімферополь
      22-05-2009 
       ФК Севастополь -3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 30 
      24-05-2009 
       ІгроСервіс Сімферополь1:2ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ3:2Волинь Луцьк
       Десна Чернігів2:3Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 29 
      23-05-2019 
       Фенікс-Іллічовець КалінінеКомунальник Луганськ
     Тур 30 
      24-05-2009 
       Оболонь Бровар Київ3:1ФК Одеса -
       Говерла Ужгород1:0Енергетик Бурштин
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:2Геліос Харків
       Княжа Щасливе-:+ФК Севастополь -
      27-05-2009 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:0Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 31 
      29-05-2009 
       Фенікс-Іллічовець Калініне+:-Княжа Щасливе
       ФК Севастополь -0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Геліос Харків0:1Говерла Ужгород
       Енергетик Бурштин2:1Оболонь Бровар Київ
     Тур 30 
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськСталь Алчевськ
     Тур 31 
      29-05-2009 
       ФК Одеса -1:0Десна Чернігів
       Кримтеплиця Молодіжне1:2Динамо-2 Київ
       Волинь Луцьк3:1ІгроСервіс Сімферополь
       ФК Олександрія 2:0Сталь Алчевськ
     Тур 32 
      03-06-2009 
       Сталь Алчевськ0:0Волинь Луцьк
       ІгроСервіс Сімферополь2:1Кримтеплиця Молодіжне
       Динамо-2 Київ2:1ФК Одеса -
       Десна Чернігів1:0Енергетик Бурштин
     Тур 31 
      23-05-2019 
       Прикарпаття Ів.-ФранківськКомунальник Луганськ
     Тур 32 
      03-06-2009 
       Оболонь Бровар Київ3:0Геліос Харків
       Говерла Ужгород2:0ФК Севастополь -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Княжа Щасливе-:+Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 33 
      08-06-2009 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Говерла Ужгород
       ФК Севастополь -1:4Оболонь Бровар Київ
       Геліос Харків3:1Десна Чернігів
       Енергетик Бурштин2:0Динамо-2 Київ
       ФК Одеса -3:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 32 
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськФК Олександрія
     Тур 33 
      08-06-2009 
       Кримтеплиця Молодіжне2:0Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк2:1ФК Олександрія
     Тур 20 
      11-06-2009 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:3Динамо-2 Київ
     Тур 34 
      14-06-2009 
       ФК Олександрія 2:1Кримтеплиця Молодіжне
       Сталь Алчевськ1:0ФК Одеса -
       ІгроСервіс Сімферополь1:2Енергетик Бурштин
       Динамо-2 Київ1:1Геліос Харків
       Десна Чернігів1:1ФК Севастополь -
     Тур 33 
      23-05-2019 
       Княжа ЩасливеКомунальник Луганськ
     Тур 34 
      14-06-2009 
       Оболонь Бровар Київ0:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Говерла Ужгород2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка+:-Княжа Щасливе
      23-05-2019 
       Комунальник ЛуганськВолинь Луцьк
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Пищур Олександр Віталійович Волинь Луцьк22430
    Невуче Чарльз Ннаемека - Говерла Ужгород16131
    Бобаль Матвій Матвійович ІгроСервіс Сімферополь14617
    Шевчук Андрій Володимирович ФК Севастополь -13028
    Куценко Валерій Вікторович Оболонь Бровар Київ13227
    Прокопченко Віталій Вікторович Фенікс-Іллічовець Калініне11116
    Онисько Павло Степанович Оболонь Бровар Київ10225
    Мандзюк Олександр Васильович Княжа Щасливе9018
    Діабі Сулейман - Кримтеплиця Молодіжне9029
    Мірошниченко Артем Володимирович Оболонь Бровар Київ9028
    Полтавець Валентин Миколайович ФК Одеса -8530

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook