Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2008/2009 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-07-2008 
       Сталь Кам`янське3:2ФК Севастополь-2 -
       Титан Армянськ2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Арсенал Харків3:2Зірка Кропивницький
       Шахтар Свердловськ3:0Металург-2 Запоріжжя
       Олімпік Донецьк3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Шахтар-3 Донецьк4:3Гірник Кривий Ріг
       Кремінь Кременчук1:2ФК Суми -
       ОЛКОМ Мелітополь4:2Титан Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1ФК Полтава -
     Тур 2 
      25-07-2008 
       ФК Севастополь-2 -0:3ФК Полтава -
       Титан Донецьк0:3Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Суми -2:2ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник Кривий Ріг4:2Кремінь Кременчук
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Шахтар-3 Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя3:4Олімпік Донецьк
       Зірка Кропивницький1:1Шахтар Свердловськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1Арсенал Харків
       Сталь Кам`янське1:1Титан Армянськ
     Тур 3 
      01-08-2008 
       Титан Армянськ1:0ФК Севастополь-2 -
       Шахтар Свердловськ3:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олімпік Донецьк1:2Зірка Кропивницький
       Шахтар-3 Донецьк7:1Металург-2 Запоріжжя
       Кремінь Кременчук2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1ФК Суми -
       ФК Полтава -1:0Титан Донецьк
      02-08-2008 
       Арсенал Харків1:0Сталь Кам`янське
       ОЛКОМ Мелітополь1:3Гірник Кривий Ріг
     Тур 4 
      10-08-2008 
       ФК Севастополь-2 -0:0Титан Донецьк
       ФК Суми -0:1ФК Полтава -
       Гірник Кривий Ріг2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Металург-2 Запоріжжя2:4Кремінь Кременчук
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:4Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське2:1Шахтар Свердловськ
       Титан Армянськ3:1Арсенал Харків
     Тур 5 
      15-08-2008 
       Шахтар Свердловськ1:0Титан Армянськ
       Олімпік Донецьк1:3Сталь Кам`янське
       Шахтар-3 Донецьк2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Кремінь Кременчук0:1Зірка Кропивницький
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Полтава -2:0Гірник Кривий Ріг
       Титан Донецьк1:1ФК Суми -
      16-08-2008 
       Арсенал Харків1:0ФК Севастополь-2 -
       ОЛКОМ Мелітополь3:1Металург-2 Запоріжжя
     Тур 6 
      22-08-2008 
       ФК Севастополь-2 -1:1ФК Суми -
       Гірник Кривий Ріг1:3Титан Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0ФК Полтава -
       Металург-2 Запоріжжя1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Зірка Кропивницький0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1Кремінь Кременчук
       Сталь Кам`янське3:1Шахтар-3 Донецьк
       Титан Армянськ1:0Олімпік Донецьк
      23-08-2008 
       Арсенал Харків0:0Шахтар Свердловськ
     Тур 4 
      26-08-2008 
       Зірка Кропивницький2:3Шахтар-3 Донецьк
     Тур 7 
      29-08-2008 
       Шахтар Свердловськ1:1ФК Севастополь-2 -
       Олімпік Донецьк1:1Арсенал Харків
       Шахтар-3 Донецьк4:0Титан Армянськ
       Кремінь Кременчук0:1Сталь Кам`янське
       ФК Полтава -1:0Металург-2 Запоріжжя
       Титан Донецьк1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Суми -0:2Гірник Кривий Ріг
      30-08-2008 
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
      31-08-2008 
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Зірка Кропивницький
     Тур 8 
      05-09-2008 
       ФК Севастополь-2 -0:1Гірник Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1ФК Суми -
       Металург-2 Запоріжжя0:2Титан Донецьк
       Зірка Кропивницький1:2ФК Полтава -
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:3Іллічівець-2 Маріуполь
       Сталь Кам`янське2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Армянськ5:1Кремінь Кременчук
       Шахтар Свердловськ0:0Олімпік Донецьк
      06-09-2008 
       Арсенал Харків1:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 9 
      10-09-2008 
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Титан Армянськ
       Титан Донецьк0:1Зірка Кропивницький
      12-09-2008 
       Олімпік Донецьк2:0ФК Севастополь-2 -
       Шахтар-3 Донецьк1:0Шахтар Свердловськ
       Кремінь Кременчук0:2Арсенал Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Сталь Кам`янське
       ФК Полтава -2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Суми -0:2Металург-2 Запоріжжя
       Гірник Кривий Ріг3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 10 
      17-09-2008 
       Металург-2 Запоріжжя0:2Гірник Кривий Ріг
      18-09-2008 
       ФК Севастополь-2 -0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Зірка Кропивницький1:0ФК Суми -
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Титан Донецьк
       Сталь Кам`янське2:2ФК Полтава -
       Титан Армянськ2:3Іллічівець-2 Маріуполь
       Арсенал Харків2:3ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар Свердловськ1:0Кремінь Кременчук
       Олімпік Донецьк1:1Шахтар-3 Донецьк
     Тур 11 
      23-09-2008 
       Шахтар-3 Донецьк4:2ФК Севастополь-2 -
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Шахтар Свердловськ
       Іллічівець-2 Маріуполь2:2Арсенал Харків
       ФК Полтава -2:0Титан Армянськ
       Титан Донецьк0:0Сталь Кам`янське
       ФК Суми -4:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Гірник Кривий Ріг1:1Зірка Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Металург-2 Запоріжжя
      24-09-2008 
       Кремінь Кременчук1:1Олімпік Донецьк
     Тур 12 
      28-09-2008 
       ФК Севастополь-2 -4:2Металург-2 Запоріжжя
       Зірка Кропивницький1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:3Гірник Кривий Ріг
       Сталь Кам`янське6:1ФК Суми -
       Титан Армянськ0:3Титан Донецьк
       Арсенал Харків0:0ФК Полтава -
       Шахтар Свердловськ1:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Олімпік Донецьк2:2ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар-3 Донецьк1:0Кремінь Кременчук
     Тур 13 
      03-10-2008 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:1Олімпік Донецьк
       ФК Полтава -1:1Шахтар Свердловськ
       Титан Донецьк3:0Арсенал Харків
       Гірник Кривий Ріг2:1Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя2:5Зірка Кропивницький
      04-10-2008 
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Шахтар-3 Донецьк
       Кремінь Кременчук2:1ФК Севастополь-2 -
      05-10-2008 
       ФК Суми -1:4Титан Армянськ
     Тур 14 
      10-10-2008 
       ФК Севастополь-2 -0:3Зірка Кропивницький
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:0Металург-2 Запоріжжя
       Сталь Кам`янське1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Титан Армянськ0:0Гірник Кривий Ріг
       Шахтар Свердловськ0:0Титан Донецьк
       Олімпік Донецьк0:0ФК Полтава -
       Шахтар-3 Донецьк1:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Кремінь Кременчук1:1ОЛКОМ Мелітополь
      11-10-2008 
       Арсенал Харків1:0ФК Суми -
     Тур 15 
      16-10-2008 
       Іллічівець-2 Маріуполь2:0Кремінь Кременчук
      17-10-2008 
       ФК Полтава -2:2Шахтар-3 Донецьк
       Титан Донецьк0:2Олімпік Донецьк
       ФК Суми -1:0Шахтар Свердловськ
       Гірник Кривий Ріг1:2Арсенал Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Титан Армянськ
       Металург-2 Запоріжжя0:3Сталь Кам`янське
       Зірка Кропивницький2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
      18-10-2008 
       ОЛКОМ Мелітополь2:1ФК Севастополь-2 -
     Тур 16 
      24-10-2008 
       ФК Севастополь-2 -2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське1:0Зірка Кропивницький
       Титан Армянськ1:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар Свердловськ3:0Гірник Кривий Ріг
       Олімпік Донецьк5:2ФК Суми -
       Шахтар-3 Донецьк3:2Титан Донецьк
       Кремінь Кременчук0:2ФК Полтава -
      25-10-2008 
       Арсенал Харків3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 17 
      30-10-2008 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1ФК Севастополь-2 -
       Металург-2 Запоріжжя1:0Арсенал Харків
      31-10-2008 
       ФК Полтава -2:0ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Донецьк1:0Кремінь Кременчук
       ФК Суми -0:1Шахтар-3 Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:0Олімпік Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Шахтар Свердловськ
       Зірка Кропивницький0:1Титан Армянськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1Сталь Кам`янське
    Коло 2 
     Тур 18 
      07-11-2008 
       ФК Севастополь-2 -1:2Сталь Кам`янське
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1Титан Армянськ
       Зірка Кропивницький1:0Арсенал Харків
       Металург-2 Запоріжжя1:0Шахтар Свердловськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Олімпік Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:3Шахтар-3 Донецьк
       ФК Суми -1:1Кремінь Кременчук
       Титан Донецьк1:1ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Полтава -2:2Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 19 
      13-11-2008 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Титан Донецьк
      14-11-2008 
       ФК Полтава -3:1ФК Севастополь-2 -
       Кремінь Кременчук2:4Гірник Кривий Ріг
       Шахтар-3 Донецьк0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпік Донецьк1:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар Свердловськ0:1Зірка Кропивницький
       Титан Армянськ2:0Сталь Кам`янське
      15-11-2008 
       ОЛКОМ Мелітополь4:1ФК Суми -
       Арсенал Харків1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 20 
      20-11-2008 
       Металург-2 Запоріжжя0:2Шахтар-3 Донецьк
      21-11-2008 
       ФК Севастополь-2 -0:1Титан Армянськ
       Сталь Кам`янське3:1Арсенал Харків
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Шахтар Свердловськ
       Зірка Кропивницький1:0Олімпік Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Кремінь Кременчук
       Гірник Кривий Ріг2:0ОЛКОМ Мелітополь
       ФК Суми -0:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Титан Донецьк1:0ФК Полтава -
     Тур 21 
      25-11-2008 
       Титан Донецьк3:0ФК Севастополь-2 -
      26-11-2008 
       ФК Полтава -4:0ФК Суми -
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Гірник Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кремінь Кременчук2:1Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар-3 Донецьк0:1Зірка Кропивницький
       Олімпік Донецьк3:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Шахтар Свердловськ0:3Сталь Кам`янське
       Арсенал Харків0:1Титан Армянськ
     Тур 22 
      03-04-2009 
       Металург-2 Запоріжжя1:0ОЛКОМ Мелітополь
      04-04-2009 
       ФК Севастополь-2 --:+Арсенал Харків
       Титан Армянськ2:0Шахтар Свердловськ
       Сталь Кам`янське3:0Олімпік Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:1Шахтар-3 Донецьк
       Зірка Кропивницький3:1Кремінь Кременчук
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Гірник Кривий Ріг0:1ФК Полтава -
       ФК Суми -2:2Титан Донецьк
     Тур 23 
      10-04-2009 
       Титан Донецьк1:1Гірник Кривий Ріг
       Іллічівець-2 Маріуполь5:3Металург-2 Запоріжжя
      11-04-2009 
       ФК Суми -+:-ФК Севастополь-2 -
       ФК Полтава -2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь0:2Зірка Кропивницький
       Кремінь Кременчук3:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Шахтар-3 Донецьк2:1Сталь Кам`янське
       Олімпік Донецьк1:1Титан Армянськ
       Шахтар Свердловськ1:1Арсенал Харків
     Тур 24 
      16-04-2009 
       Металург-2 Запоріжжя0:2ФК Полтава -
      17-04-2009 
       ФК Севастополь-2 --:+Шахтар Свердловськ
       Арсенал Харків3:2Олімпік Донецьк
       Титан Армянськ2:1Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське1:1Кремінь Кременчук
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Зірка Кропивницький3:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Титан Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:1ФК Суми -
     Тур 25 
      21-04-2009 
       Титан Донецьк2:0Металург-2 Запоріжжя
      22-04-2009 
       Гірник Кривий Ріг+:-ФК Севастополь-2 -
       ФК Суми -1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Полтава -2:1Зірка Кропивницький
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ОЛКОМ Мелітополь0:2Сталь Кам`янське
       Кремінь Кременчук2:3Титан Армянськ
       Шахтар-3 Донецьк3:0Арсенал Харків
       Олімпік Донецьк1:0Шахтар Свердловськ
     Тур 26 
      26-04-2009 
       ФК Севастополь-2 --:+Олімпік Донецьк
       Шахтар Свердловськ0:0Шахтар-3 Донецьк
       Арсенал Харків3:3Кремінь Кременчук
       Титан Армянськ1:0ОЛКОМ Мелітополь
       Сталь Кам`янське2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1ФК Полтава -
       Зірка Кропивницький1:0Титан Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя1:0ФК Суми -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Гірник Кривий Ріг
     Тур 27 
      02-05-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні+:-ФК Севастополь-2 -
       ФК Суми -2:1Зірка Кропивницький
       Титан Донецьк1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Полтава -4:1Сталь Кам`янське
       Іллічівець-2 Маріуполь0:4Титан Армянськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:0Арсенал Харків
       Кремінь Кременчук2:1Шахтар Свердловськ
       Шахтар-3 Донецьк2:6Олімпік Донецьк
      04-05-2009 
       Гірник Кривий Ріг1:1Металург-2 Запоріжжя
     Тур 28 
      09-05-2009 
       ФК Севастополь-2 --:+Шахтар-3 Донецьк
       Олімпік Донецьк2:0Кремінь Кременчук
       Шахтар Свердловськ1:0ОЛКОМ Мелітополь
       Арсенал Харків1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Титан Армянськ0:1ФК Полтава -
       Сталь Кам`янське1:0Титан Донецьк
       Зірка Кропивницький6:1Гірник Кривий Ріг
      10-05-2009 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:0ФК Суми -
      11-05-2009 
       Металург-2 Запоріжжя5:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 29 
      16-05-2009 
       Металург-2 Запоріжжя+:-ФК Севастополь-2 -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Зірка Кропивницький
       Гірник Кривий Ріг1:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Суми -0:0Сталь Кам`янське
       Титан Донецьк1:1Титан Армянськ
       ФК Полтава -1:1Арсенал Харків
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Шахтар Свердловськ
       ОЛКОМ Мелітополь0:3Олімпік Донецьк
       Кремінь Кременчук4:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 30 
      20-05-2009 
       ФК Севастополь-2 --:+Кремінь Кременчук
       Шахтар-3 Донецьк3:0ОЛКОМ Мелітополь
       Олімпік Донецьк2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар Свердловськ0:0ФК Полтава -
       Арсенал Харків0:3Титан Донецьк
       Титан Армянськ3:0ФК Суми -
       Сталь Кам`янське4:1Гірник Кривий Ріг
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Зірка Кропивницький4:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 31 
      24-05-2009 
       Зірка Кропивницький+:-ФК Севастополь-2 -
       Металург-2 Запоріжжя2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг0:3Титан Армянськ
       ФК Суми -1:1Арсенал Харків
       Титан Донецьк0:0Шахтар Свердловськ
       ФК Полтава -1:0Олімпік Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь2:2Шахтар-3 Донецьк
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Кремінь Кременчук
     Тур 32 
      30-05-2009 
       ФК Севастополь-2 --:+ОЛКОМ Мелітополь
       Кремінь Кременчук2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар-3 Донецьк4:0ФК Полтава -
       Олімпік Донецьк1:1Титан Донецьк
       Шахтар Свердловськ3:0ФК Суми -
       Арсенал Харків0:1Гірник Кривий Ріг
       Титан Армянськ5:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Сталь Кам`янське4:1Металург-2 Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:2Зірка Кропивницький
     Тур 33 
      07-06-2009 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-ФК Севастополь-2 -
       Зірка Кропивницький2:1Сталь Кам`янське
       Металург-2 Запоріжжя1:1Титан Армянськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Арсенал Харків
       Гірник Кривий Ріг1:3Шахтар Свердловськ
       ФК Суми -1:0Олімпік Донецьк
       Титан Донецьк1:5Шахтар-3 Донецьк
       ФК Полтава -2:1Кремінь Кременчук
       Іллічівець-2 Маріуполь0:3ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 34 
      11-06-2009 
       Арсенал Харків3:2Металург-2 Запоріжжя
      13-06-2009 
       ФК Севастополь-2 --:+Іллічівець-2 Маріуполь
       ОЛКОМ Мелітополь1:2ФК Полтава -
       Кремінь Кременчук2:0Титан Донецьк
       Шахтар-3 Донецьк0:0ФК Суми -
       Олімпік Донецьк4:0Гірник Кривий Ріг
       Шахтар Свердловськ2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Титан Армянськ2:2Зірка Кропивницький
       Сталь Кам`янське1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бездольний Ігор Юрійович Титан Армянськ22633
    Мельник Ігор Миколайович Іллічівець-2 Маріуполь15218
    Пономар Віталій Вадимович Шахтар-3 Донецьк15229
    Дудченко Костянтин Олександрович ОЛКОМ Мелітополь12020
    Яковенко Сергій Сергійович Зірка Кропивницький12633
    Джанджгава Руслан Романович ОЛКОМ Мелітополь11225
    Ареф'єв Віктор Леонідович Олімпік Донецьк10131
    Бережний Денис Вікторович Гірник Кривий Ріг10220
    Морозов Сергій Олександрович Металург-2 Запоріжжя10224
    Насібулін Владислав Олегович Шахтар-3 Донецьк10032
    Скарлош Андрій Володимирович Сталь Кам`янське10128

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook