Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2008/2009 Вища ліга U-15 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2008 
       Металург Запоріжжя3:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:1УФК Дніпро
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса4:1Чорноморець Одеса
       Інтер Дніпро0:2Моноліт Іллічівськ
       УОР Сімферополь1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 2 
      13-09-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Моноліт Іллічівськ3:1УОР Сімферополь
       Чорноморець Одеса3:0Інтер Дніпро
       Металург Запоріжжя5:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
      14-09-2008 
       УФК Дніпро1:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
     Тур 3 
      20-09-2008 
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса2:2Металург Запоріжжя
       Інтер Дніпро0:5УФК Дніпро
       УОР Сімферополь1:0Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Моноліт Іллічівськ
     Тур 4 
      27-09-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:1Моноліт Іллічівськ
       Чорноморець Одеса1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Металург Запоріжжя3:0Інтер Дніпро
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
      28-09-2008 
       УФК Дніпро2:0УОР Сімферополь
     Тур 5 
      04-10-2008 
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Інтер Дніпро0:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       УОР Сімферополь1:3Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:0УФК Дніпро
       Моноліт Іллічівськ2:1Чорноморець Одеса
     Тур 6 
      11-10-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:0Чорноморець Одеса
       Металург Запоріжжя2:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:0УОР Сімферополь
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса3:2Інтер Дніпро
      12-10-2008 
       УФК Дніпро1:0Моноліт Іллічівськ
     Тур 7 
      18-10-2008 
       Інтер Дніпро0:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       УОР Сімферополь1:2ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Моноліт Іллічівськ2:4Металург Запоріжжя
       Чорноморець Одеса1:1УФК Дніпро
      19-10-2008 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 8 
      25-10-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0УФК Дніпро
       Металург Запоріжжя4:1Чорноморець Одеса
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:3Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Інтер Дніпро0:1УОР Сімферополь
     Тур 9 
      01-11-2008 
       УОР Сімферополь0:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:0Інтер Дніпро
       Моноліт Іллічівськ0:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Чорноморець Одеса3:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
      02-11-2008 
       УФК Дніпро4:1Металург Запоріжжя
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2009 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:1Металург Запоріжжя
       Чорноморець Одеса0:3ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Моноліт Іллічівськ6:3Інтер Дніпро
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0УОР Сімферополь
      12-04-2009 
       УФК Дніпро1:2Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 11 
      18-04-2009 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       УОР Сімферополь1:2Моноліт Іллічівськ
       Інтер Дніпро0:2Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:1УФК Дніпро
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:1Металург Запоріжжя
     Тур 12 
      25-04-2009 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:2Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Металург Запоріжжя4:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Чорноморець Одеса1:1УОР Сімферополь
       Моноліт Іллічівськ2:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      26-04-2009 
       УФК Дніпро3:0Інтер Дніпро
     Тур 13 
      02-05-2009 
       Моноліт Іллічівськ2:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0Чорноморець Одеса
       УОР Сімферополь2:1УФК Дніпро
       Інтер Дніпро0:2Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса0:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 14 
      09-05-2009 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:1Інтер Дніпро
       Металург Запоріжжя3:1УОР Сімферополь
       Чорноморець Одеса2:2Моноліт Іллічівськ
      10-05-2009 
       УФК Дніпро0:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 15 
      16-05-2009 
       Чорноморець Одеса3:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Моноліт Іллічівськ2:1УФК Дніпро
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:1Металург Запоріжжя
       УОР Сімферополь2:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Інтер Дніпро0:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
     Тур 16 
      23-05-2009 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0Інтер Дніпро
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса3:2УОР Сімферополь
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Металург Запоріжжя2:0Моноліт Іллічівськ
      24-05-2009 
       УФК Дніпро2:0Чорноморець Одеса
     Тур 17 
      30-05-2009 
       Чорноморець Одеса2:2Металург Запоріжжя
       Моноліт Іллічівськ4:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       УОР Сімферополь2:0Інтер Дніпро
      31-05-2009 
       УФК Дніпро0:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 18 
      06-06-2009 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1УОР Сімферополь
       Інтер Дніпро1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса2:1Моноліт Іллічівськ
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:1Чорноморець Одеса
       Металург Запоріжжя2:2УФК Дніпро
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Блізніченко Андрій Валерійович Металург Запоріжжя13317
    Злєпко Костянтин Григорович ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса12118
    Слободяк Олександр Ігорович Металург Запоріжжя8017
    Еюпов Назім Ельведінович УОР Сімферополь8218
    Барвінко Денис Анатолійович Металург Запоріжжя7117
    Літвінєнко Дмитро Сергійович УОР Сімферополь6018
    Кулішенко Артем Русланович Чорноморець Одеса6017
    Крамаренко Олег Станіславович Торпедо-ВУФК Миколаїв6017
    Сулейман Фарид - Моноліт Іллічівськ509
    Ясько Артем Олександрович Моноліт Іллічівськ509
    Мишньов Дмитро Олександрович Моноліт Іллічівськ5017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook