Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України 2008/2009 Вища ліга U-16 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2008 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0УОР Сімферополь
       Моноліт Іллічівськ0:0Інтер Дніпро
       Чорноморець Одеса0:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1Металург Запоріжжя
      07-09-2008 
       УФК Дніпро1:2Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 2 
      13-09-2008 
       УОР Сімферополь0:2Металург Запоріжжя
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса3:0УФК Дніпро
       Інтер Дніпро2:2Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:4Моноліт Іллічівськ
     Тур 3 
      20-09-2008 
       Моноліт Іллічівськ5:1УОР Сімферополь
       Чорноморець Одеса3:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:2ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Металург Запоріжжя3:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
      21-09-2008 
       УФК Дніпро0:3Інтер Дніпро
     Тур 4 
      27-09-2008 
       УОР Сімферополь2:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:0Металург Запоріжжя
       Інтер Дніпро1:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0УФК Дніпро
       Моноліт Іллічівськ0:2Чорноморець Одеса
     Тур 5 
      04-10-2008 
       Чорноморець Одеса2:1УОР Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Металург Запоріжжя2:1Інтер Дніпро
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:4ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
      05-10-2008 
       УФК Дніпро-:+Моноліт Іллічівськ
     Тур 6 
      11-10-2008 
       УОР Сімферополь0:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Інтер Дніпро3:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:3Металург Запоріжжя
       Моноліт Іллічівськ6:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Чорноморець Одеса4:1УФК Дніпро
     Тур 7 
      18-10-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0Чорноморець Одеса
       Металург Запоріжжя1:2Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса3:0Інтер Дніпро
      19-10-2008 
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       УФК Дніпро0:2УОР Сімферополь
     Тур 8 
      25-10-2008 
       УОР Сімферополь0:0Інтер Дніпро
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Моноліт Іллічівськ7:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Чорноморець Одеса1:1Металург Запоріжжя
      26-10-2008 
       УФК Дніпро2:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 9 
      01-11-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0УОР Сімферополь
       Металург Запоріжжя1:1УФК Дніпро
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:2Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:0Моноліт Іллічівськ
       Інтер Дніпро0:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2009 
       УОР Сімферополь1:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Інтер Дніпро2:0Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса4:1Чорноморець Одеса
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:1УФК Дніпро
       Металург Запоріжжя3:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 11 
      18-04-2009 
       Металург Запоріжжя1:0УОР Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:2Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Чорноморець Одеса1:2Інтер Дніпро
       Моноліт Іллічівськ6:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      19-04-2009 
       УФК Дніпро0:2ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
     Тур 12 
      25-04-2009 
       УОР Сімферополь0:0Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:1Чорноморець Одеса
       Інтер Дніпро4:0УФК Дніпро
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:1Металург Запоріжжя
     Тур 13 
      02-05-2009 
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:1УОР Сімферополь
       Металург Запоріжжя4:3ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:3Інтер Дніпро
       Чорноморець Одеса1:0Моноліт Іллічівськ
      03-05-2009 
       УФК Дніпро1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 14 
      09-05-2009 
       УОР Сімферополь2:1Чорноморець Одеса
       Моноліт Іллічівськ4:0УФК Дніпро
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Інтер Дніпро1:0Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса5:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 15 
      16-05-2009 
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:0УОР Сімферополь
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:0Інтер Дніпро
       Металург Запоріжжя1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:2Моноліт Іллічівськ
      17-05-2009 
       УФК Дніпро2:0Чорноморець Одеса
     Тур 16 
      23-05-2009 
       УОР Сімферополь2:1УФК Дніпро
       Чорноморець Одеса4:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Моноліт Іллічівськ2:1Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг4:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Інтер Дніпро-:+ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
     Тур 17 
      30-05-2009 
       Інтер Дніпро2:0УОР Сімферополь
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса0:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Торпедо-ВУФК Миколаїв2:5Моноліт Іллічівськ
       Металург Запоріжжя2:0Чорноморець Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0УФК Дніпро
     Тур 18 
      06-06-2009 
       УОР Сімферополь1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Чорноморець Одеса0:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Моноліт Іллічівськ3:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:3Інтер Дніпро
      07-06-2009 
       УФК Дніпро2:0Металург Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Котляр Антон Станіславович Моноліт Іллічівськ20117
    Єрмаченко Олександр Валерійович Моноліт Іллічівськ12318
    Ковалевський Ян Анатолійович Металург Запоріжжя11017
    Шепелюк Олександр Петрович Торпедо-ВУФК Миколаїв10517
    Закіряєв Тимур Еркінович ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса9217
    Карпець Євген Григорович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг7017
    Бойко Максим Володимирович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.7414
    Яблуновський Денис Олександрович Інтер Дніпро7118
    Авдєєнко Владислав Вікторович Інтер Дніпро6016
    Загорулько Артур Юрійович ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса6015
    Шульц Костянтин Едуардович Моноліт Іллічівськ6018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook