Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2008/2009 Вища ліга U-14 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2008 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:1УОР Сімферополь
       Моноліт Іллічівськ3:1Інтер Дніпро
       Чорноморець Одеса3:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1Металург Запоріжжя
      07-09-2008 
       УФК Дніпро7:3Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 2 
      13-09-2008 
       УОР Сімферополь0:1Металург Запоріжжя
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса0:0УФК Дніпро
       Інтер Дніпро1:1Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:1Моноліт Іллічівськ
     Тур 3 
      20-09-2008 
       Моноліт Іллічівськ1:0УОР Сімферополь
       Чорноморець Одеса1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Металург Запоріжжя3:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
      21-09-2008 
       УФК Дніпро1:1Інтер Дніпро
     Тур 4 
      27-09-2008 
       УОР Сімферополь1:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:1Металург Запоріжжя
       Інтер Дніпро0:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:2УФК Дніпро
       Моноліт Іллічівськ1:0Чорноморець Одеса
     Тур 5 
      04-10-2008 
       Чорноморець Одеса2:0УОР Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Металург Запоріжжя3:1Інтер Дніпро
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:1ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
      05-10-2008 
       УФК Дніпро0:1Моноліт Іллічівськ
     Тур 6 
      11-10-2008 
       УОР Сімферополь1:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Інтер Дніпро1:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:1Металург Запоріжжя
       Моноліт Іллічівськ2:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Чорноморець Одеса3:1УФК Дніпро
     Тур 7 
      18-10-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1Чорноморець Одеса
       Металург Запоріжжя0:2Моноліт Іллічівськ
      19-10-2008 
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      18-10-2008 
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса0:0Інтер Дніпро
      19-10-2008 
       УФК Дніпро4:2УОР Сімферополь
     Тур 8 
      25-10-2008 
       УОР Сімферополь2:4Інтер Дніпро
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:2ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       Моноліт Іллічівськ2:1Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Чорноморець Одеса1:1Металург Запоріжжя
      26-10-2008 
       УФК Дніпро3:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 9 
      01-11-2008 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:2УОР Сімферополь
       Металург Запоріжжя0:0УФК Дніпро
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:1Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса0:0Моноліт Іллічівськ
       Інтер Дніпро1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2009 
       УОР Сімферополь1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Інтер Дніпро1:2Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса0:5Чорноморець Одеса
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:1УФК Дніпро
       Металург Запоріжжя1:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 11 
      18-04-2009 
       Металург Запоріжжя3:1УОР Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Чорноморець Одеса4:0Інтер Дніпро
       Моноліт Іллічівськ3:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      19-04-2009 
       УФК Дніпро0:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
     Тур 12 
      25-04-2009 
       УОР Сімферополь0:4Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:1Чорноморець Одеса
       Інтер Дніпро0:0УФК Дніпро
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса2:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Торпедо-ВУФК Миколаїв0:2Металург Запоріжжя
     Тур 13 
      02-05-2009 
       Торпедо-ВУФК Миколаїв1:0УОР Сімферополь
       Металург Запоріжжя2:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:1Інтер Дніпро
       Чорноморець Одеса0:2Моноліт Іллічівськ
      03-05-2009 
       УФК Дніпро3:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 14 
      09-05-2009 
       УОР Сімферополь2:1Чорноморець Одеса
       Моноліт Іллічівськ3:2УФК Дніпро
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Інтер Дніпро1:2Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
     Тур 15 
      16-05-2009 
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса1:0УОР Сімферополь
       Торпедо-ВУФК Миколаїв3:1Інтер Дніпро
       Металург Запоріжжя1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:5Моноліт Іллічівськ
      17-05-2009 
       УФК Дніпро2:0Чорноморець Одеса
     Тур 16 
      23-05-2009 
       УОР Сімферополь0:0УФК Дніпро
       Чорноморець Одеса4:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Моноліт Іллічівськ1:1Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Інтер Дніпро1:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
     Тур 17 
      30-05-2009 
       Інтер Дніпро2:0УОР Сімферополь
       ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса0:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Торпедо-ВУФК Миколаїв3:2Моноліт Іллічівськ
       Металург Запоріжжя1:0Чорноморець Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1УФК Дніпро
     Тур 18 
      06-06-2009 
       УОР Сімферополь0:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Чорноморець Одеса3:0Торпедо-ВУФК Миколаїв
       Моноліт Іллічівськ1:0ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:1Інтер Дніпро
      07-06-2009 
       УФК Дніпро2:0Металург Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Долина Віталій Вікторович УОР Сімферополь10018
    Лазаренко Віталій Олександрович Моноліт Іллічівськ1009
    Волощук Віталій Анатолійович Чорноморець Одеса9316
    Ткачук Юрій Юрійович Моноліт Іллічівськ8318
    Довганенко Михайло Олександрович Інтер Дніпро8018
    Кірєєв Віталій Валерійович Торпедо-ВУФК Миколаїв7015
    Голов Юрій Віталійович УФК Дніпро6014
    Шезденко Павло Олегович Моноліт Іллічівськ5018
    Кабаєв Владислав Олександрович Чорноморець Одеса5018
    Сіренко Ростислав Олегович Металург Запоріжжя5118
    Литвин Антон Сергійович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг5018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook