Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-15 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Експо-Донбас Донецьк0:5Мінерал Пологи Зап. обл.
       Алекс Олександрівка2:0ФК Блюмінг Краматорськ
       ДЮСШ Бердянськ1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Азовсталь Маріуполь3:0Кіровець Макіївка
     Тур 2 
      23-09-2001 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2Азовсталь Маріуполь
       ФК Блюмінг Краматорськ2:1ДЮСШ Бердянськ
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:2Алекс Олександрівка
       Донбас Донецьк5:0Експо-Донбас Донецьк
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Алекс Олександрівка0:2Донбас Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ1:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       Азовсталь Маріуполь+:-ФК Блюмінг Краматорськ
       Кіровець Макіївка1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 4 
      03-10-2001 
       ФК Блюмінг Краматорськ0:0Кіровець Макіївка
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:1Азовсталь Маріуполь
       Донбас Донецьк7:0ДЮСШ Бердянськ
       Експо-Донбас Донецьк0:1Алекс Олександрівка
     Тур 5 
      07-10-2001 
       ДЮСШ Бердянськ3:4Експо-Донбас Донецьк
       Азовсталь Маріуполь0:5Донбас Донецьк
       Кіровець Макіївка1:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 6 
      13-10-2001 
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Донбас Донецьк7:1Кіровець Макіївка
       Експо-Донбас Донецьк1:2Азовсталь Маріуполь
       Алекс Олександрівка2:0ДЮСШ Бердянськ
     Тур 7 
      21-10-2001 
       Азовсталь Маріуполь5:3Алекс Олександрівка
       Кіровець Макіївка1:1Експо-Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3Донбас Донецьк
       ФК Блюмінг Краматорськ2:1Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 8 
      27-10-2001 
       Донбас Донецьк4:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Експо-Донбас Донецьк1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Алекс Олександрівка+:-Кіровець Макіївка
       ДЮСШ Бердянськ0:0Азовсталь Маріуполь
     Тур 9 
      04-11-2001 
       Кіровець Макіївка2:0ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Алекс Олександрівка
       ФК Блюмінг Краматорськ1:1Експо-Донбас Донецьк
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:4Донбас Донецьк
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-04-2002 
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:0Експо-Донбас Донецьк
       ФК Блюмінг Краматорськ1:5Алекс Олександрівка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов3:3ДЮСШ Бердянськ
       Кіровець Макіївка0:4Азовсталь Маріуполь
     Тур 11 
      20-04-2002 
       Азовсталь Маріуполь5:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Бердянськ3:3ФК Блюмінг Краматорськ
       Алекс Олександрівка4:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Експо-Донбас Донецьк0:1Донбас Донецьк
     Тур 12 
      23-04-2002 
       Мінерал Пологи Зап. обл.4:1ДЮСШ Бердянськ
      24-04-2002 
       Донбас Донецьк2:0Алекс Олександрівка
       ФК Блюмінг Краматорськ0:3Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Кіровець Макіївка
     Тур 13 
      28-04-2002 
       Кіровець Макіївка1:2ФК Блюмінг Краматорськ
       Азовсталь Маріуполь5:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ Бердянськ0:7Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка1:1Експо-Донбас Донецьк
     Тур 14 
      02-05-2002 
       Експо-Донбас Донецьк4:0ДЮСШ Бердянськ
       Донбас Донецьк4:0Азовсталь Маріуполь
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:0Кіровець Макіївка
       ФК Блюмінг Краматорськ3:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 15 
      09-05-2002 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Кіровець Макіївка0:5Донбас Донецьк
       Азовсталь Маріуполь3:1Експо-Донбас Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ0:2Алекс Олександрівка
     Тур 16 
      12-05-2002 
       Алекс Олександрівка1:2Азовсталь Маріуполь
       Експо-Донбас Донецьк1:1Кіровець Макіївка
       Донбас Донецьк1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Мінерал Пологи Зап. обл.+:-ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 17 
      18-05-2002 
       ФК Блюмінг Краматорськ0:0Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0Експо-Донбас Донецьк
       Кіровець Макіївка0:4Алекс Олександрівка
       Азовсталь Маріуполь2:0ДЮСШ Бердянськ
     Тур 18 
      26-05-2002 
       ДЮСШ Бердянськ2:1Кіровець Макіївка
       Алекс Олександрівка0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Експо-Донбас Донецьк1:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Донбас Донецьк4:0Мінерал Пологи Зап. обл.
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Семашков Олександр Володимирович Азовсталь Маріуполь17116
    Алексєєнко Максим Олексійович Донбас Донецьк1408
    Кравченко Валерій Олександрович Донбас Донецьк11016
    Чаликов Тимур Валерійович Донбас Донецьк11216
    Назаренко Олександр Вікторович Донбас Донецьк8016
    Жаворонков Дмитро Юрійович Донбас Донецьк7016
    Ахтирський Олександр Олександрович Алекс Олександрівка6016
    Назаров Борис Сергійович ФК Блюмінг Краматорськ6014
    Гаврик Сергій Васильович Алекс Олександрівка508
    Бездольний Сергій Олександрович Алекс Олександрівка5014
    Алєхін Олексій Євгенович Азовсталь Маріуполь5016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook