Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2008/2009 Перша ліга U-17 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2008 
       ДЮСШ Дружківка2:2ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:2Геліос Харків
       Юність Луганськ2:3СДЮШОР Україна Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Азовсталь Маріуполь2:0СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 2 
      14-09-2008 
       ДЮСШ Бердянськ1:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:3Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР Україна Луганськ0:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Геліос Харків1:2Юність Луганськ
       ДЮСШ Дружківка0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 3 
      21-09-2008 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов5:0ДЮСШ Бердянськ
       Юність Луганськ3:1ДЮСШ Дружківка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:0Геліос Харків
       Азовсталь Маріуполь5:0СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк1:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 4 
      28-09-2008 
       ДЮСШ Бердянськ2:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР Україна Луганськ1:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Геліос Харків1:3Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ Дружківка0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:1Юність Луганськ
     Тур 5 
      05-10-2008 
       Юність Луганськ6:1ДЮСШ Бердянськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Азовсталь Маріуполь0:0ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР-2 Донецьк2:0Геліос Харків
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:2СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 6 
      12-10-2008 
       ДЮСШ Бердянськ0:1СДЮШОР Україна Луганськ
       Геліос Харків1:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ Дружківка1:3СДЮШОР-2 Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:2Азовсталь Маріуполь
       Юність Луганськ-:+ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 7 
      19-10-2008 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0ДЮСШ Бердянськ
       Азовсталь Маріуполь2:0Юність Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк2:3СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:0ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР Україна Луганськ5:0Геліос Харків
     Тур 8 
      26-10-2008 
       ДЮСШ Бердянськ3:1Геліос Харків
       ДЮСШ Дружківка1:0СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Юність Луганськ0:1СДЮШОР-2 Донецьк
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:3Азовсталь Маріуполь
     Тур 9 
      02-11-2008 
       Азовсталь Маріуполь5:0ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-2 Донецьк1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:2Юність Луганськ
       СДЮШОР Україна Луганськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Геліос Харків2:2ДЮСШ Дружківка
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2008 
       ДЮСШ Бердянськ1:1ДЮСШ Дружківка
       Геліос Харків4:5СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР Україна Луганськ0:2Юність Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Донецьк2:1Азовсталь Маріуполь
     Тур 11 
      12-04-2009 
       СДЮШОР-2 Донецьк1:1ДЮСШ Бердянськ
       Азовсталь Маріуполь6:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0СДЮШОР Україна Луганськ
       Юність Луганськ5:0Геліос Харків
       ДЮСШ Дружківка0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 12 
      17-04-2009 
       ДЮСШ Бердянськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Дружківка1:0Юність Луганськ
       Геліос Харків2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР Україна Луганськ-:+Азовсталь Маріуполь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:2СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 13 
      25-04-2009 
       Юність Луганськ2:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
      26-04-2009 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:2ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-2 Донецьк2:2СДЮШОР Україна Луганськ
       Азовсталь Маріуполь4:0Геліос Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0ДЮСШ Дружківка
     Тур 14 
      03-05-2009 
       ДЮСШ Бердянськ0:2Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов4:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ Дружківка3:1Азовсталь Маріуполь
       Геліос Харків3:3СДЮШОР-2 Донецьк
       СДЮШОР Україна Луганськ6:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 15 
      10-05-2009 
       СДЮШОР Україна Луганськ0:0ДЮСШ Бердянськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:0Геліос Харків
       СДЮШОР-2 Донецьк1:2ДЮСШ Дружківка
       Азовсталь Маріуполь1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0Юність Луганськ
     Тур 16 
      17-05-2009 
       ДЮСШ Бердянськ1:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Юність Луганськ0:2Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ Дружківка4:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Геліос Харків0:2СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 17 
      24-05-2009 
       Геліос Харків+:-ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР Україна Луганськ1:0ДЮСШ Дружківка
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:4СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР-2 Донецьк2:1Юність Луганськ
       Азовсталь Маріуполь+:-ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 18 
      31-05-2009 
       ДЮСШ Бердянськ0:2Азовсталь Маріуполь
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-СДЮШОР-2 Донецьк
       Юність Луганськ6:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов3:2СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮСШ Дружківка3:0Геліос Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Желіба Володимир Валентинович Азовсталь Маріуполь13016
    Курочкін Олександр Олександрович СДЮШОР Україна Луганськ13017
    П'янов Олександр Русланович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов12317
    Біляк Владислав Юрійович СДЮШОР-2 Донецьк11016
    Нурідінов Длявер Хасанович Азовсталь Маріуполь10216
    Філатов Микита Андрійович Юність Луганськ8216
    Кочерга Микола Валерійович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов7018
    Міщук Денис Сергійович Юність Луганськ6013
    Давиденко Євген Сергійович ДЮСШ Дружківка6215
    Помазан Владислав Максимович ДЮСШ Бердянськ6015
    Разіньков Геннадій Віталійович Геліос Харків6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook