Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2008/2009 Перша ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2008 
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ9:1СДЮШОР Кривий Ріг
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0Динамо Запоріжжя
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава2:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 2 
      14-09-2008 
       СДЮШОР Кривий Ріг0:8ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя3:2ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ9:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 3 
      21-09-2008 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1СДЮШОР Кривий Ріг
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя8:1ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Динамо Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ2:2ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 4 
      28-09-2008 
       СДЮШОР Кривий Ріг1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Динамо Запоріжжя0:0ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:2ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 5 
      05-10-2008 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя7:1СДЮШОР Кривий Ріг
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпро3:0Динамо Запоріжжя
     Тур 6 
      12-10-2008 
       СДЮШОР Кривий Ріг0:2Динамо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:3ІСТА Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 7 
      19-10-2008 
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава7:0СДЮШОР Кривий Ріг
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро0:2ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 8 
      26-10-2008 
       СДЮШОР Кривий Ріг0:4Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ3:3Динамо Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 9 
      02-11-2008 
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0СДЮШОР Кривий Ріг
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро2:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя3:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2008 
       СДЮШОР Кривий Ріг0:4ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя0:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-12 Дніпро3:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ІСТА Дніпропетровськ-:+ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 11 
      12-04-2009 
       ІСТА Дніпропетровськ3:1СДЮШОР Кривий Ріг
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава6:0Динамо Запоріжжя
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя6:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
     Тур 12 
      17-04-2009 
       СДЮШОР Кривий Ріг1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Динамо Запоріжжя2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-12 Дніпро1:3ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 13 
      26-04-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпро5:0СДЮШОР Кривий Ріг
       ІСТА Дніпропетровськ4:1Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:0ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 14 
      03-05-2009 
       СДЮШОР Кривий Ріг0:6СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:4ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя4:2ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 15 
      10-05-2009 
       Динамо Запоріжжя5:2СДЮШОР Кривий Ріг
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ0:2ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:4СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 16 
      17-05-2009 
       СДЮШОР Кривий Ріг2:7ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1ІСТА Дніпропетровськ
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:1Динамо Запоріжжя
     Тур 17 
      24-05-2009 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь8:0СДЮШОР Кривий Ріг
       Динамо Запоріжжя1:3ФК Ювілейний Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 18 
      31-05-2009 
       СДЮШОР Кривий Ріг+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава4:3ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Динамо Запоріжжя
       ФК Ювілейний Дніпропетровськ2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Михайлов Віталій Андрійович СДЮСШОР Металург Запоріжжя16518
    Марусич Максим Вячеславович ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава15214
    Коробов Роман Ігорович ФК Ювілейний Дніпропетровськ12018
    Бойко Леонід Віталійович ДЮСШ-12 Дніпро12017
    Ігнатенко Олександр Вікторович ІСТА Дніпропетровськ11215
    Левченко Ігор Борисович СДЮСШОР Металург Запоріжжя10017
    Зінченко Альберт Вікторович СДЮСШОР Металург Запоріжжя10014
    Черченко Олександр Миколайович СДЮСШОР Металург Запоріжжя9018
    Руденко Володимир Дмитрович Динамо Запоріжжя8111
    Яременко Антон Олександрович ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава8018
    Рассоха Сергій Олександрович Електрометалург-НЗФ Нікополь7014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook