Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2008/2009 Перша ліга U-17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2008 
       СДЮШОР-4 Львів1:0ФК Скала Моршин
       Ротор ДЮСШ Новоселиця0:3Енергетик Бурштин
       Ніка І.-Франківськ2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів3:2Рома Чернівці
       ФК Львів Львів5:0Сокіл-Рух Львів
     Тур 2 
      14-09-2008 
       ФК Скала Моршин3:0Сокіл-Рух Львів
       Рома Чернівці1:0ФК Львів Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Покрова Львів
       Енергетик Бурштин2:2Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів4:2Ротор ДЮСШ Новоселиця
     Тур 3 
      21-09-2008 
       Ротор ДЮСШ Новоселиця1:3ФК Скала Моршин
       Ніка І.-Франківськ4:0СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів0:1Енергетик Бурштин
       ФК Львів Львів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Сокіл-Рух Львів0:2Рома Чернівці
     Тур 4 
      28-09-2008 
       ФК Скала Моршин4:0Рома Чернівці
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Сокіл-Рух Львів
       Енергетик Бурштин1:1ФК Львів Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:3Покрова Львів
       Ротор ДЮСШ Новоселиця0:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 5 
      05-10-2008 
       ФК Скала Моршин3:1Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів+:-Ротор ДЮСШ Новоселиця
       ФК Львів Львів2:0СДЮШОР-4 Львів
       Сокіл-Рух Львів0:3Енергетик Бурштин
       Рома Чернівці0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 6 
      12-10-2008 
       ФК Скала Моршин2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин2:0Рома Чернівці
       СДЮШОР-4 Львів5:0Сокіл-Рух Львів
       Ротор ДЮСШ Новоселиця1:1ФК Львів Львів
       Ніка І.-Франківськ2:1Покрова Львів
     Тур 7 
      19-10-2008 
       Покрова Львів2:1ФК Скала Моршин
       ФК Львів Львів2:0Ніка І.-Франківськ
       Сокіл-Рух Львів3:3Ротор ДЮСШ Новоселиця
       Рома Чернівці2:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5:0Енергетик Бурштин
     Тур 8 
      26-10-2008 
       ФК Скала Моршин0:0Енергетик Бурштин
       СДЮШОР-4 Львів2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ротор ДЮСШ Новоселиця1:2Рома Чернівці
       Ніка І.-Франківськ5:0Сокіл-Рух Львів
       Покрова Львів1:1ФК Львів Львів
     Тур 9 
      02-11-2008 
       ФК Львів Львів0:1ФК Скала Моршин
       Сокіл-Рух Львів0:2Покрова Львів
       Рома Чернівці3:2Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Ротор ДЮСШ Новоселиця
       Енергетик Бурштин0:0СДЮШОР-4 Львів
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2008 
       ФК Скала Моршин1:1СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик Бурштин1:1Ротор ДЮСШ Новоселиця
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1Ніка І.-Франківськ
       Рома Чернівці1:1Покрова Львів
       Сокіл-Рух Львів0:1ФК Львів Львів
     Тур 11 
      12-04-2009 
       Сокіл-Рух Львів-:+ФК Скала Моршин
       ФК Львів Львів1:0Рома Чернівці
       Покрова Львів1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ3:0Енергетик Бурштин
       Ротор ДЮСШ Новоселиця0:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 12 
      17-04-2009 
       ФК Скала Моршин4:0Ротор ДЮСШ Новоселиця
       СДЮШОР-4 Львів0:1Ніка І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин-:+Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:2ФК Львів Львів
       Рома Чернівці7:1Сокіл-Рух Львів
     Тур 13 
      26-04-2009 
       Рома Чернівці0:1ФК Скала Моршин
       Сокіл-Рух Львів3:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Львів Львів5:0Енергетик Бурштин
       Покрова Львів7:1СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ2:0Ротор ДЮСШ Новоселиця
     Тур 14 
      03-05-2009 
       Ніка І.-Франківськ2:1ФК Скала Моршин
       Ротор ДЮСШ Новоселиця1:2Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:0ФК Львів Львів
       Енергетик Бурштин2:0Сокіл-Рух Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Рома Чернівці
     Тур 15 
      06-05-2009 
       Покрова Львів2:0Ніка І.-Франківськ
      10-05-2009 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:3ФК Скала Моршин
       Рома Чернівці4:1Енергетик Бурштин
       Сокіл-Рух Львів0:1СДЮШОР-4 Львів
       ФК Львів Львів+:-Ротор ДЮСШ Новоселиця
     Тур 16 
      17-05-2009 
       ФК Скала Моршин4:0Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ0:4ФК Львів Львів
       Ротор ДЮСШ Новоселиця1:2Сокіл-Рух Львів
       СДЮШОР-4 Львів4:1Рома Чернівці
       Енергетик Бурштин1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 17 
      24-05-2009 
       Енергетик Бурштин1:2ФК Скала Моршин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1СДЮШОР-4 Львів
       Рома Чернівці1:1Ротор ДЮСШ Новоселиця
       Сокіл-Рух Львів1:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Львів Львів4:1Покрова Львів
     Тур 18 
      31-05-2009 
       ФК Скала Моршин0:1ФК Львів Львів
       Покрова Львів0:2Сокіл-Рух Львів
       Ніка І.-Франківськ1:1Рома Чернівці
       Ротор ДЮСШ Новоселиця1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів5:1Енергетик Бурштин
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шевчук Роман Михайлович Ніка І.-Франківськ10015
    Сухій Андрій Степанович Покрова Львів8017
    Бакалярик Олексій Миколайович Рома Чернівці8018
    Мелконян Ладік Артурович Рома Чернівці6018
    Косар Володимир Богданович ФК Скала Моршин6015
    Кайдрович Володимир Ігорович ФК Скала Моршин6017
    Косар Сергій Богданович ФК Скала Моршин6217
    Руденко Юрій Васильович ФК Львів Львів507
    Федьків Олег Володимирович СДЮШОР-4 Львів5018
    Макар Андрій Володимирович Енергетик Бурштин5018
    Кудляк Богдан Іванович Ніка І.-Франківськ5117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook