Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2008/2009 Перша ліга U-15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2008 
       СДЮШОР-4 Львів0:5ФК Скала Моршин
       Ротор ДЮСШ Новоселиця0:1Енергетик Бурштин
       Ніка І.-Франківськ3:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів2:1Рома Чернівці
       ФК Львів Львів1:1Сокіл-Рух Львів
     Тур 2 
      14-09-2008 
       ФК Скала Моршин0:3Сокіл-Рух Львів
       Рома Чернівці1:3ФК Львів Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Покрова Львів
       Енергетик Бурштин2:1Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів2:2Ротор ДЮСШ Новоселиця
     Тур 3 
      21-09-2008 
       Ротор ДЮСШ Новоселиця2:1ФК Скала Моршин
       Ніка І.-Франківськ5:0СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів2:0Енергетик Бурштин
       ФК Львів Львів2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Сокіл-Рух Львів5:0Рома Чернівці
     Тур 4 
      28-09-2008 
       ФК Скала Моршин5:0Рома Чернівці
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:1Сокіл-Рух Львів
       Енергетик Бурштин0:1ФК Львів Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:1Покрова Львів
       Ротор ДЮСШ Новоселиця3:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 5 
      05-10-2008 
       ФК Скала Моршин3:0Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів4:0Ротор ДЮСШ Новоселиця
       ФК Львів Львів8:1СДЮШОР-4 Львів
       Сокіл-Рух Львів3:0Енергетик Бурштин
       Рома Чернівці2:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 6 
      12-10-2008 
       ФК Скала Моршин3:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:0Рома Чернівці
       СДЮШОР-4 Львів1:2Сокіл-Рух Львів
       Ротор ДЮСШ Новоселиця2:1ФК Львів Львів
       Ніка І.-Франківськ0:2Покрова Львів
     Тур 7 
      19-10-2008 
       Покрова Львів0:0ФК Скала Моршин
       ФК Львів Львів0:0Ніка І.-Франківськ
       Сокіл-Рух Львів2:2Ротор ДЮСШ Новоселиця
       Рома Чернівці0:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:3Енергетик Бурштин
     Тур 8 
      26-10-2008 
       ФК Скала Моршин2:2Енергетик Бурштин
       СДЮШОР-4 Львів1:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ротор ДЮСШ Новоселиця2:1Рома Чернівці
       Ніка І.-Франківськ0:0Сокіл-Рух Львів
       Покрова Львів0:3ФК Львів Львів
     Тур 9 
      02-11-2008 
       ФК Львів Львів1:4ФК Скала Моршин
       Сокіл-Рух Львів4:3Покрова Львів
       Рома Чернівці2:2Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0Ротор ДЮСШ Новоселиця
       Енергетик Бурштин0:0СДЮШОР-4 Львів
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2008 
       ФК Скала Моршин5:0СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик Бурштин1:2Ротор ДЮСШ Новоселиця
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Ніка І.-Франківськ
       Рома Чернівці1:2Покрова Львів
       Сокіл-Рух Львів0:1ФК Львів Львів
     Тур 11 
      12-04-2009 
       Сокіл-Рух Львів0:1ФК Скала Моршин
       ФК Львів Львів6:0Рома Чернівці
       Покрова Львів0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ1:0Енергетик Бурштин
       Ротор ДЮСШ Новоселиця6:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 12 
      17-04-2009 
       ФК Скала Моршин0:1Ротор ДЮСШ Новоселиця
       СДЮШОР-4 Львів0:2Ніка І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин0:0Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1ФК Львів Львів
       Рома Чернівці0:3Сокіл-Рух Львів
     Тур 13 
      26-04-2009 
       Рома Чернівці1:2ФК Скала Моршин
       Сокіл-Рух Львів0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Львів Львів1:0Енергетик Бурштин
       Покрова Львів5:2СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ-:+Ротор ДЮСШ Новоселиця
     Тур 14 
      03-05-2009 
       Ніка І.-Франківськ1:2ФК Скала Моршин
       Ротор ДЮСШ Новоселиця1:1Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:1ФК Львів Львів
       Енергетик Бурштин0:2Сокіл-Рух Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0Рома Чернівці
     Тур 15 
      06-05-2009 
       Покрова Львів1:3Ніка І.-Франківськ
      10-05-2009 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1ФК Скала Моршин
       Рома Чернівці0:2Енергетик Бурштин
       Сокіл-Рух Львів5:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Львів Львів4:0Ротор ДЮСШ Новоселиця
     Тур 16 
      17-05-2009 
       ФК Скала Моршин1:2Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ0:2ФК Львів Львів
       Ротор ДЮСШ Новоселиця0:0Сокіл-Рух Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:2Рома Чернівці
       Енергетик Бурштин0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 17 
      24-05-2009 
       Енергетик Бурштин2:1ФК Скала Моршин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5:0СДЮШОР-4 Львів
       Рома Чернівці0:4Ротор ДЮСШ Новоселиця
       Сокіл-Рух Львів2:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Львів Львів3:1Покрова Львів
     Тур 18 
      31-05-2009 
       ФК Скала Моршин0:2ФК Львів Львів
       Покрова Львів0:1Сокіл-Рух Львів
       Ніка І.-Франківськ1:0Рома Чернівці
       Ротор ДЮСШ Новоселиця3:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів2:0Енергетик Бурштин
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куриляк Юрій Васильович Покрова Львів10317
    Дуць Ігор Андрійович ФК Львів Львів10017
    Гребенюк Павло Володимирович ФК Скала Моршин9018
    Стрелецький Геннадій Дмитрович Ротор ДЮСШ Новоселиця8014
    Сень Юрій Володимирович СДЮШОР-4 Львів6111
    Приступа Тарас Ярославович Сокіл-Рух Львів6010
    Безрукий Петро Петрович Ніка І.-Франківськ6018
    Маїк Олег Васильович ФК Львів Львів507
    Матвійчук Станіслав Іванович ФК Львів Львів5017
    Підзирайло Олег Степанович ФК Львів Львів5018
    Гуцкал Ярослав Данович Ротор ДЮСШ Новоселиця507

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook