Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2008/2009 Перша ліга U-17 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2008 
       Локомотив Одеса1:3ФСК Бастіон Іллічівськ
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв4:0Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.-:+Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Юнга-Чорне море Одеса5:1ДЮСШ Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь3:1ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 2 
      14-09-2008 
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:2ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ Миколаїв0:0ДЮСШ Овідіополь
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:0Юнга-Чорне море Одеса
       Рось-Зміна Біла Церква2:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса1:6СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
     Тур 3 
      21-09-2008 
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв2:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.9:0Локомотив Одеса
       ДЮСШ Овідіополь0:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 4 
      28-09-2008 
       ФСК Бастіон Іллічівськ3:0ДЮСШ Миколаїв
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.4:0ДЮСШ-9 Одеса
       Рось-Зміна Біла Церква2:0ДЮСШ Овідіополь
       Локомотив Одеса0:3Юнга-Чорне море Одеса
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв5:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 5 
      05-10-2008 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       Юнга-Чорне море Одеса1:2СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь4:3Локомотив Одеса
       ДЮСШ-9 Одеса3:1Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ Миколаїв1:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 6 
      12-10-2008 
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Рось-Зміна Біла Церква-:+ДЮСШ Миколаїв
       Локомотив Одеса1:0ДЮСШ-9 Одеса
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв1:0ДЮСШ Овідіополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:2Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 3 
      15-10-2008 
       Юнга-Чорне море Одеса3:3Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ-9 Одеса1:0ДЮСШ Миколаїв
     Тур 7 
      19-10-2008 
       Юнга-Чорне море Одеса5:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь2:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ-9 Одеса0:0СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
       ДЮСШ Миколаїв2:1Локомотив Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.+:-Рось-Зміна Біла Церква
     Тур 8 
      26-10-2008 
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:3Рось-Зміна Біла Церква
       Локомотив Одеса0:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв8:0ДЮСШ Миколаїв
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:3ДЮСШ-9 Одеса
       Юнга-Чорне море Одеса0:2ДЮСШ Овідіополь
     Тур 9 
      02-11-2008 
       ДЮСШ Овідіополь2:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ-9 Одеса3:2Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮСШ Миколаїв2:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.4:3СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
       Рось-Зміна Біла Церква1:0Локомотив Одеса
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2008 
       ФСК Бастіон Іллічівськ6:1Локомотив Одеса
       Рось-Зміна Біла Церква2:2СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ Миколаїв1:1Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮСШ-9 Одеса1:2ДЮСШ Овідіополь
     Тур 11 
      12-04-2009 
       ДЮСШ-9 Одеса1:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь2:1ДЮСШ Миколаїв
       Юнга-Чорне море Одеса4:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:1Рось-Зміна Біла Церква
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв8:0Локомотив Одеса
     Тур 12 
      17-04-2009 
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:6СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
       Локомотив Одеса2:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Рось-Зміна Біла Церква2:1Юнга-Чорне море Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:0ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ Миколаїв3:1ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 13 
      24-04-2009 
       Юнга-Чорне море Одеса2:2Локомотив Одеса
      26-04-2009 
       ДЮСШ Миколаїв7:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ-9 Одеса0:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ Овідіополь3:4Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.7:4СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
     Тур 14 
      03-05-2009 
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:4ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв5:1Юнга-Чорне море Одеса
       Локомотив Одеса2:6ДЮСШ Овідіополь
       Рось-Зміна Біла Церква1:1ДЮСШ-9 Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:0ДЮСШ Миколаїв
     Тур 15 
      10-05-2009 
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.4:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ Миколаїв1:2Рось-Зміна Біла Церква
       ДЮСШ-9 Одеса5:1Локомотив Одеса
       ДЮСШ Овідіополь2:0СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
       Юнга-Чорне море Одеса2:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 16 
      17-05-2009 
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:0Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0ДЮСШ Овідіополь
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв4:2ДЮСШ-9 Одеса
       Локомотив Одеса0:0ДЮСШ Миколаїв
       Рось-Зміна Біла Церква-:+Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 17 
      24-05-2009 
       Рось-Зміна Біла Церква2:3ФСК Бастіон Іллічівськ
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.6:0Локомотив Одеса
       ДЮСШ Миколаїв0:4СДЮШОР Миколаїв Миколаїв
       ДЮСШ-9 Одеса2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ Овідіополь7:1Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 18 
      31-05-2009 
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:0ДЮСШ Овідіополь
       Юнга-Чорне море Одеса2:5ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0ДЮСШ Миколаїв
       СДЮШОР Миколаїв Миколаїв3:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Локомотив Одеса+:-Рось-Зміна Біла Церква
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Домбровський Сергій Васильович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.22118
    Гірчев Юрій Олександрович СДЮШОР Миколаїв Миколаїв20218
    Бойко Андрій Олексійович СДЮШОР Миколаїв Миколаїв1408
    Берко Віктор Юрійович Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.11317
    Антонченко Олександр Олександрович СДЮШОР Миколаїв Миколаїв11017
    Фурнік Олександр Олександрович Юнга-Чорне море Одеса11317
    Смоленцев Андрій Сергійович ДЮСШ Овідіополь11017
    Смолінський Микола Миколайович Юнга-Чорне море Одеса8017
    Жук Денис Олегович ДЮСШ Овідіополь7318
    Пилипенко Богдан Володимирович ДЮСШ-9 Одеса7018
    Гугуєв Олексій Юрійович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.6117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook