Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2008/2009 Перша ліга U-17 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2008 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Дніпро-80 Черкаси2:0СДЮШОР Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Молодь Полтава
       Нафтовик Охтирка2:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 2 
      13-09-2008 
       Молодь Полтава0:1Нафтовик Охтирка
      14-09-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР Черкаси0:4КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:1Дніпро-80 Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький5:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 3 
      20-09-2008 
       Нафтовик Охтирка6:0СДЮШОР Черкаси
      21-09-2008 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-80 Черкаси4:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь5:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Олекс.-Аметист Олександрія1:4Молодь Полтава
     Тур 4 
      28-09-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Молодь Полтава
       СДЮШОР Черкаси1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:1Нафтовик Охтирка
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:0Дніпро-80 Черкаси
     Тур 5 
      04-10-2008 
       Молодь Полтава4:0СДЮШОР Черкаси
      05-10-2008 
       Дніпро-80 Черкаси1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь4:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Нафтовик Охтирка0:6Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 6 
      12-10-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1СДЮШОР Черкаси
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:1Молодь Полтава
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:3Нафтовик Охтирка
       Дніпро-80 Черкаси0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 7 
      18-10-2008 
       Молодь Полтава0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      19-10-2008 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик Охтирка1:0Дніпро-80 Черкаси
       Олекс.-Аметист Олександрія5:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       СДЮШОР Черкаси1:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 8 
      26-10-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:2СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:3Молодь Полтава
       Дніпро-80 Черкаси2:1Олекс.-Аметист Олександрія
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь5:0Нафтовик Охтирка
     Тур 9 
      01-11-2008 
       Молодь Полтава1:0Дніпро-80 Черкаси
      02-11-2008 
       Нафтовик Охтирка1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист Олександрія0:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси3:4ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       СДЮШОР Черкаси0:4Дніпро-80 Черкаси
       Молодь Полтава0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1Нафтовик Охтирка
     Тур 11 
      12-04-2009 
       Олекс.-Аметист Олександрія0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик Охтирка1:3Молодь Полтава
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0СДЮШОР Черкаси
       Дніпро-80 Черкаси1:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 12 
      17-04-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:0Дніпро-80 Черкаси
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси0:2Нафтовик Охтирка
       Молодь Полтава0:1Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 13 
      25-04-2009 
       Молодь Полтава1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      26-04-2009 
       Олекс.-Аметист Олександрія2:0СДЮШОР Черкаси
       Нафтовик Охтирка4:3ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Дніпро-80 Черкаси1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 14 
      03-05-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:2Дніпро-80 Черкаси
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький4:1Нафтовик Охтирка
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:1Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР Черкаси2:2Молодь Полтава
     Тур 15 
      09-05-2009 
       Молодь Полтава2:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
      10-05-2009 
       СДЮШОР Черкаси1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист Олександрія5:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Нафтовик Охтирка4:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Дніпро-80 Черкаси
     Тур 16 
      17-05-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Дніпро-80 Черкаси3:1Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:1Молодь Полтава
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:0СДЮШОР Черкаси
     Тур 17 
      23-05-2009 
       Молодь Полтава5:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
      24-05-2009 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР Черкаси0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія2:0Дніпро-80 Черкаси
       Нафтовик Охтирка0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 18 
      31-05-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Нафтовик Охтирка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:3Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-80 Черкаси0:1Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:2СДЮШОР Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький4:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шаламай Олександр Віталійович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь16017
    Клушин Антон Олександрович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький13518
    Полярус Артем Ігорович Олекс.-Аметист Олександрія11215
    Гричак Олег Станіславович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь10015
    Кісіль Сергій Володимирович Нафтовик Охтирка9018
    Боярчук Іоанн Владиславович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава8118
    Боровський Богдан Станіславович Олекс.-Аметист Олександрія7018
    Потапенко Вячеслав Сергійович ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава709
    Козак Анатолій Сергійович Гірник-Спорт Горішні Плавні6117
    Филь Олег Григорович Молодь Полтава6017
    Добровольський Костянтин Едуардович Дніпро-80 Черкаси5217

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook