Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2008/2009 Перша ліга U-15 Група 7

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2008 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:8ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Дніпро-80 Черкаси5:2СДЮШОР Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0Молодь Полтава
       Нафтовик Охтирка5:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 2 
      13-09-2008 
       Молодь Полтава2:0Нафтовик Охтирка
      14-09-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:5Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР Черкаси1:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:0Дніпро-80 Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький6:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 3 
      20-09-2008 
       Нафтовик Охтирка2:2СДЮШОР Черкаси
      21-09-2008 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-80 Черкаси7:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1Молодь Полтава
     Тур 4 
      28-09-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Молодь Полтава
       СДЮШОР Черкаси1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:2Нафтовик Охтирка
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава+:-Дніпро-80 Черкаси
     Тур 5 
      04-10-2008 
       Молодь Полтава0:2СДЮШОР Черкаси
      05-10-2008 
       Дніпро-80 Черкаси2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь7:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Нафтовик Охтирка1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія2:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 6 
      12-10-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:2СДЮШОР Черкаси
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:1Молодь Полтава
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:5Нафтовик Охтирка
       Дніпро-80 Черкаси2:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 7 
      18-10-2008 
       Молодь Полтава4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      19-10-2008 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик Охтирка2:3Дніпро-80 Черкаси
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       СДЮШОР Черкаси2:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 8 
      26-10-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:4Молодь Полтава
       Дніпро-80 Черкаси1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Нафтовик Охтирка
     Тур 9 
      01-11-2008 
       Молодь Полтава3:0Дніпро-80 Черкаси
      02-11-2008 
       Нафтовик Охтирка4:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава7:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2008 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава5:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       СДЮШОР Черкаси0:1Дніпро-80 Черкаси
       Молодь Полтава1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Олекс.-Аметист Олександрія2:0Нафтовик Охтирка
     Тур 11 
      12-04-2009 
       Олекс.-Аметист Олександрія3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик Охтирка1:5Молодь Полтава
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:1СДЮШОР Черкаси
       Дніпро-80 Черкаси3:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 12 
      17-04-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2Дніпро-80 Черкаси
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси0:1Нафтовик Охтирка
       Молодь Полтава1:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 13 
      25-04-2009 
       Молодь Полтава5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      26-04-2009 
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1СДЮШОР Черкаси
       Нафтовик Охтирка1:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь4:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Дніпро-80 Черкаси4:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 14 
      03-05-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Дніпро-80 Черкаси
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Нафтовик Охтирка
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР Черкаси1:3Молодь Полтава
     Тур 15 
      09-05-2009 
       Молодь Полтава0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
      10-05-2009 
       СДЮШОР Черкаси1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Нафтовик Охтирка0:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь4:2Дніпро-80 Черкаси
     Тур 16 
      17-05-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Дніпро-80 Черкаси5:3Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Молодь Полтава
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:3СДЮШОР Черкаси
     Тур 17 
      23-05-2009 
       Молодь Полтава4:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
      24-05-2009 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава4:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР Черкаси3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1Дніпро-80 Черкаси
       Нафтовик Охтирка2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 18 
      31-05-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3Нафтовик Охтирка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-80 Черкаси6:1Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1СДЮШОР Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Зам'ятін Володимир Миколайович Дніпро-80 Черкаси14018
    Цимбаленко Денис Віталійович Дніпро-80 Черкаси13018
    Твердоух Сергій Володимирович Олекс.-Аметист Олександрія10017
    Жила Олександр Вячеславович Нафтовик Охтирка10017
    Січкарук Богдан Вікторович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь10018
    Гриняк Сергій Васильович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь10016
    Бочак Роман Борисович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький9010
    Кадурін Максим Валерійович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава8017
    Нагорний Ігор Олексійович Молодь Полтава7018
    Глива Віталій Вікторович Нафтовик Охтирка7014
    Аджубей Владислав Васильович Дніпро-80 Черкаси7118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook