Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1998-99 рр.(Група 8)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-1998 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Зірка-Ліцей Кіровоград5:0СКА Одеса
       Авангард Жовті Води2:0Колос Нікополь
     Тур 2 
      20-09-1998 
       ДЮСШ Орджонікідзе2:2Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Зірка-Ліцей Кіровоград
       СКА Одеса0:1Авангард Жовті Води
     Тур 3 
      27-09-1998 
       Зірка-Ліцей Кіровоград1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Авангард Жовті Води1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Кристал-Аметист Олександрія3:1Колос Нікополь
     Тур 4 
      04-10-1998 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл3:0ДЮСШ Орджонікідзе
       СКА Одеса-:+Кристал-Аметист Олександрія
       Зірка-Ліцей Кіровоград0:1Авангард Жовті Води
     Тур 5 
      11-10-1998 
       Авангард Жовті Води2:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮСШ Орджонікідзе3:2Колос Нікополь
       Кристал-Аметист Олександрія3:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 6 
      18-10-1998 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4:1Колос Нікополь
       СКА Одеса4:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Зірка-Ліцей Кіровоград0:0Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 7 
      24-10-1998 
       Колос Нікополь7:0СКА Одеса
      25-10-1998 
       Кристал-Аметист Олександрія1:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 8 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:8СКА Одеса
      01-11-1998 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0Колос Нікополь
       Зірка-Ліцей Кіровоград6:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 9 
      08-11-1998 
       Кристал-Аметист Олександрія2:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       СКА Одеса0:3ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Орджонікідзе1:3Авангард Жовті Води
       Колос Нікополь1:3Зірка-Ліцей Кіровоград
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-1999 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:6ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       СКА Одеса1:7Зірка-Ліцей Кіровоград
       Колос Нікополь1:0Авангард Жовті Води
       Кристал-Аметист Олександрія+:-ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 11 
      25-04-1999 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4:1Кристал-Аметист Олександрія
       Колос Нікополь2:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Зірка-Ліцей Кіровоград0:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 12 
      02-05-1999 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:2Зірка-Ліцей Кіровоград
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Орджонікідзе1:1СКА Одеса
       Колос Нікополь2:2Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 13 
      09-05-1999 
       Колос Нікополь1:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Кристал-Аметист Олександрія5:0СКА Одеса
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг10:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Авангард Жовті Води1:0Зірка-Ліцей Кіровоград
     Тур 14 
      16-05-1999 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл3:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Орджонікідзе2:2Зірка-Ліцей Кіровоград
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг+:-Кристал-Аметист Олександрія
       СКА Одеса+:-Колос Нікополь
     Тур 15 
      23-05-1999 
       СКА Одеса+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Колос Нікополь0:4ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Кристал-Аметист Олександрія0:0Зірка-Ліцей Кіровоград
       Авангард Жовті Води5:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 11 
      29-05-1999 
       Авангард Жовті Води+:-СКА Одеса
     Тур 16 
      30-05-1999 
       ДЮСШ Орджонікідзе+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Авангард Жовті Води2:1Кристал-Аметист Олександрія
       Зірка-Ліцей Кіровоград1:0Колос Нікополь
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг10:0СКА Одеса
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ірич Валерій Юрійович Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл10012
    Першин Володимир Анатолійович Авангард Жовті Води9112
    Полозок Андрій Олександрович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг8012
    Середов Олександр Валерійович Зірка-Ліцей Кіровоград8013
    Пашковський Анатолій Вікторович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг706
    Нікандров Геннадій Ігорович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг6212
    Горбань Роман Сергійович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг508
    Горбаненко Вячеслав Олександрович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг5012
    Вітер Дмитро Іванович Кристал-Аметист Олександрія5010
    Гаврилов Іван Сергійович Кристал-Аметист Олександрія4010
    Полозок Андрій Олександрович СКА Одеса401

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook