Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-17 ГРУПА 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Авангард Жовті Води0:0ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ Лубни4:0Динамо-Олімп Світловодськ
       Олімпія Южноукраїнськ0:0Земля К Миргород
     Тур 2 
      22-09-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:0Земля К Миргород
      23-09-2001 
       Динамо-Олімп Світловодськ1:0Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Зеленодольськ0:3ДЮСШ Лубни
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Авангард Жовті Води1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпія Южноукраїнськ3:0ДЮСШ Зеленодольськ
       Земля К Миргород3:0Динамо-Олімп Світловодськ
     Тур 4 
      06-10-2001 
       ДЮСШ Зеленодольськ1:0Земля К Миргород
      07-10-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:0Динамо-Олімп Світловодськ
       Авангард Жовті Води2:0ДЮСШ Лубни
     Тур 5 
      13-10-2001 
       ДЮСШ Лубни2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо-Олімп Світловодськ1:3ДЮСШ Зеленодольськ
      14-10-2001 
       Олімпія Южноукраїнськ1:0Авангард Жовті Води
     Тур 6 
      20-10-2001 
       Авангард Жовті Води1:1Земля К Миргород
      21-10-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ Лубни2:0Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 7 
      27-10-2001 
       Олімпія Южноукраїнськ0:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Земля К Миргород0:1ДЮСШ Лубни
       Динамо-Олімп Світловодськ0:3Авангард Жовті Води
    Коло 2 
     Тур 8 
      20-04-2002 
       ДЮСШ Зеленодольськ0:1Авангард Жовті Води
       Динамо-Олімп Світловодськ1:6ДЮСШ Лубни
       Земля К Миргород2:2Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 9 
      27-04-2002 
       Земля К Миргород0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
      28-04-2002 
       Олімпія Южноукраїнськ5:0Динамо-Олімп Світловодськ
       ДЮСШ Лубни4:0ДЮСШ Зеленодольськ
     Тур 10 
      02-05-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Зеленодольськ1:1Олімпія Южноукраїнськ
       Динамо-Олімп Світловодськ1:3Земля К Миргород
     Тур 11 
      09-05-2002 
       Земля К Миргород+:-ДЮСШ Зеленодольськ
       Динамо-Олімп Світловодськ1:6Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ Лубни4:2Авангард Жовті Води
     Тур 12 
      12-05-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1ДЮСШ Лубни
       ДЮСШ Зеленодольськ6:0Динамо-Олімп Світловодськ
       Авангард Жовті Води1:1Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 13 
      18-05-2002 
       Земля К Миргород1:0Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Зеленодольськ2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпія Южноукраїнськ1:1ДЮСШ Лубни
     Тур 14 
      25-05-2002 
       ДЮСШ Лубни2:1Земля К Миргород
      26-05-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Олімпія Южноукраїнськ
       Авангард Жовті Води6:0Динамо-Олімп Світловодськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Таран Олексій Олександрович ДЮСШ Лубни14112
    Тупоровський Петро Володимирович ДЮСШ Лубни9012
    Барзіон Віктор Миколайович Авангард Жовті Води8012
    Капиніс Іван Анатолійович ДЮСШ Зеленодольськ7010
    Палеха Олександр Олександрович Гірник-Спорт Горішні Плавні6011
    Ізбаш Віктор Вікторович Олімпія Южноукраїнськ5012
    Сизов Андрій Володимирович Гірник-Спорт Горішні Плавні4012
    Герко Ігор Ігорович Гірник-Спорт Горішні Плавні4011
    Сидоренко Олександр Юрійович Земля К Миргород3010
    Гришанович Марк Анатолійович ДЮСШ Лубни3010
    Кручко Андрій Олександрович Гірник-Спорт Горішні Плавні3012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook