Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

18-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-05-2007 
       Зоря ГайворонОлімпік Кіровоград
      03-05-2008 
       Степ ДолинськаНоватор Бобринець
       Сокіл Кіровоградський районГідросила Кіровоград
     Тур 2 
      07-05-2008 
       Олімпік КіровоградСтеп Долинська
      10-05-2008 
       Ятрань НовоархангельськФК Новоукраїнка -
       Гідросила КіровоградФК "Знам`янка" Знам`янка
       Новатор БобринецьСокіл Кіровоградський район
       Аметист ОлександріяЗоря Гайворон
     Тур 3 
      17-05-2008 
       Зоря ГайворонЯтрань Новоархангельськ
       Сокіл Кіровоградський районОлімпік Кіровоград
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаНоватор Бобринець
      20-05-2008 
       Степ ДолинськаАметист Олександрія
     Тур 4 
      23-05-2008 
       Новатор БобринецьФК Новоукраїнка -
      24-05-2008 
       Олімпік КіровоградФК "Знам`янка" Знам`янка
       Аметист ОлександріяСокіл Кіровоградський район
       Зоря ГайворонСтеп Долинська
      25-05-2008 
       Ятрань НовоархангельськГідросила Кіровоград
     Тур 5 
      31-05-2008 
       Степ ДолинськаЯтрань Новоархангельськ
       Сокіл Кіровоградський районЗоря Гайворон
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаАметист Олександрія
       ФК Новоукраїнка -Олімпік Кіровоград
       Гідросила КіровоградНоватор Бобринець
     Тур 1 
      05-06-2008 
       Аметист ОлександріяЯтрань Новоархангельськ
     Тур 6 
      07-06-2008 
       Ятрань НовоархангельськНоватор Бобринець
       Олімпік КіровоградГідросила Кіровоград
       Аметист ОлександріяФК Новоукраїнка -
       Степ ДолинськаСокіл Кіровоградський район
     Тур 7 
      14-06-2008 
       Сокіл Кіровоградський районЯтрань Новоархангельськ
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаСтеп Долинська
       ФК Новоукраїнка -Зоря Гайворон
       Гідросила КіровоградАметист Олександрія
       Новатор БобринецьОлімпік Кіровоград
     Тур 8 
      21-06-2008 
       Ятрань НовоархангельськОлімпік Кіровоград
       Аметист ОлександріяНоватор Бобринець
       Зоря ГайворонГідросила Кіровоград
       Степ ДолинськаФК Новоукраїнка -
       Сокіл Кіровоградський районФК "Знам`янка" Знам`янка
     Тур 9 
      28-06-2008 
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаЯтрань Новоархангельськ
       ФК Новоукраїнка -Сокіл Кіровоградський район
       Гідросила КіровоградСтеп Долинська
       Новатор БобринецьЗоря Гайворон
     Тур 3 
      03-07-2008 
       ФК Новоукраїнка -Гідросила Кіровоград
     Тур 6 
      05-07-2008 
       Зоря ГайворонФК "Знам`янка" Знам`янка
     Тур 1 
      12-07-2008 
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаФК Новоукраїнка -
    Коло 2 
     Тур 10 
      23-08-2008 
       Зоря ГайворонНоватор Бобринець
       Степ ДолинськаГідросила Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський районФК Новоукраїнка -
       Ятрань НовоархангельськФК "Знам`янка" Знам`янка
     Тур 11 
      30-08-2008 
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаСокіл Кіровоградський район
       ФК Новоукраїнка -Степ Долинська
       Гідросила КіровоградЗоря Гайворон
       Новатор БобринецьАметист Олександрія
       Олімпік КіровоградЯтрань Новоархангельськ
     Тур 12 
      03-09-2008 
       Зоря ГайворонФК Новоукраїнка -
      06-09-2008 
       Олімпік КіровоградНоватор Бобринець
       Аметист ОлександріяГідросила Кіровоград
       Степ ДолинськаФК "Знам`янка" Знам`янка
       Ятрань НовоархангельськСокіл Кіровоградський район
     Тур 13 
      13-09-2008 
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаЗоря Гайворон
       ФК Новоукраїнка -Аметист Олександрія
       Гідросила КіровоградОлімпік Кіровоград
       Новатор БобринецьЯтрань Новоархангельськ
     Тур 14 
      20-09-2008 
       Зоря ГайворонСокіл Кіровоградський район
     Тур 13 
      24-09-2008 
       Сокіл Кіровоградський районСтеп Долинська
     Тур 14 
      25-09-2008 
       Олімпік КіровоградФК Новоукраїнка -
     Тур 15 
      27-09-2008 
       Степ ДолинськаЗоря Гайворон
       Сокіл Кіровоградський районАметист Олександрія
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаОлімпік Кіровоград
       ФК Новоукраїнка -Новатор Бобринець
       Гідросила КіровоградЯтрань Новоархангельськ
     Тур 16 
      04-10-2008 
       Гідросила КіровоградФК Новоукраїнка -
       Новатор БобринецьФК "Знам`янка" Знам`янка
       Олімпік КіровоградСокіл Кіровоградський район
       Ятрань НовоархангельськЗоря Гайворон
     Тур 10 
      08-10-2008 
       Аметист ОлександріяОлімпік Кіровоград
     Тур 17 
      11-10-2008 
       Зоря ГайворонАметист Олександрія
       Степ ДолинськаОлімпік Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський районНоватор Бобринець
       ФК "Знам`янка" Знам`янкаГідросила Кіровоград
       ФК Новоукраїнка -Ятрань Новоархангельськ
     Тур 18 
      18-10-2008 
       ФК Новоукраїнка -ФК "Знам`янка" Знам`янка
       Гідросила КіровоградСокіл Кіровоградський район
       Новатор БобринецьСтеп Долинська
       Олімпік КіровоградЗоря Гайворон
       Ятрань НовоархангельськАметист Олександрія
     Тур 14 
      25-10-2008 
       Аметист ОлександріяФК "Знам`янка" Знам`янка
       Ятрань НовоархангельськСтеп Долинська
      26-10-2008 
       Новатор БобринецьГідросила Кіровоград
    Коло 1 
     Тур 9 
      29-10-2008 
       Олімпік КіровоградАметист Олександрія
    Коло 2 
     Тур 16 
      09-11-2008 
       Аметист ОлександріяСтеп Долинська
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook