Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Кіровоградської області з футболу 2009 р.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      30-06-2009 
       Зоря Гайворон1:1УкрАгроКом Головківка
      11-05-2009 
       Сокіл Кіровоградський район0:3Олімпік Кіровоград
       ФК "Знам`янка" Знам`янка1:1Новатор Бобринець
      12-05-2009 
       Гідросила Кіровоград0:2Степ Долинська
     Тур 2 
      16-05-2009 
       Новатор Бобринець2:1Гідросила Кіровоград
       Олімпік Кіровоград1:1ФК "Знам`янка" Знам`янка
       УкрАгроКом Головківка6:4Сокіл Кіровоградський район
      20-05-2009 
       Аметист Олександрія5:2Зоря Гайворон
     Тур 3 
      23-05-2009 
       Сокіл Кіровоградський район1:0Аметист Олександрія
       ФК "Знам`янка" Знам`янка2:3УкрАгроКом Головківка
       Гідросила Кіровоград0:1Олімпік Кіровоград
       Степ Долинська2:1Новатор Бобринець
     Тур 4 
      30-05-2009 
       Олімпік Кіровоград0:0Степ Долинська
      31-05-2009 
       УкрАгроКом Головківка9:0Гідросила Кіровоград
      30-05-2009 
       Аметист Олександрія3:0ФК "Знам`янка" Знам`янка
      08-06-2009 
       Зоря Гайворон1:0Сокіл Кіровоградський район
     Тур 5 
      03-06-2009 
       ФК "Знам`янка" Знам`янка1:3Зоря Гайворон
      06-06-2009 
       Гідросила Кіровоград0:3Аметист Олександрія
       Степ Долинська1:4УкрАгроКом Головківка
       Новатор Бобринець0:4Олімпік Кіровоград
     Тур 6 
      13-06-2009 
       УкрАгроКом Головківка3:0Новатор Бобринець
       Аметист Олександрія4:0Степ Долинська
      14-06-2009 
       Зоря Гайворон3:0Гідросила Кіровоград
      13-06-2009 
       Сокіл Кіровоградський район3:0ФК "Знам`янка" Знам`янка
     Тур 7 
      20-06-2009 
       Гідросила Кіровоград0:1Сокіл Кіровоградський район
      19-06-2009 
       Степ Долинська1:4Зоря Гайворон
      20-06-2009 
       Новатор Бобринець1:5Аметист Олександрія
       Олімпік Кіровоград1:1УкрАгроКом Головківка
     Тур 8 
      27-06-2009 
       Аметист Олександрія2:1Олімпік Кіровоград
      11-07-2009 
       Зоря Гайворон5:1Новатор Бобринець
      27-06-2009 
       Сокіл Кіровоградський район1:3Степ Долинська
       ФК "Знам`янка" Знам`янка0:1Гідросила Кіровоград
     Тур 9 
      04-07-2009 
       Степ Долинська4:2ФК "Знам`янка" Знам`янка
       Новатор Бобринець2:1Сокіл Кіровоградський район
      05-07-2009 
       Олімпік Кіровоград0:1Зоря Гайворон
      04-07-2009 
       УкрАгроКом Головківка2:2Аметист Олександрія
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-09-2009 
       ФК "Знам`янка" Знам`янка2:0Степ Долинська
       Сокіл Кіровоградський район2:2Новатор Бобринець
       Зоря Гайворон3:0Олімпік Кіровоград
       Аметист Олександрія1:2УкрАгроКом Головківка
     Тур 11 
      12-09-2009 
       Олімпік Кіровоград2:6Аметист Олександрія
       Новатор Бобринець0:4Зоря Гайворон
       Степ Долинська3:0Сокіл Кіровоградський район
       ФК "Знам`янка" Знам`янка0:1Гідросила Кіровоград
     Тур 12 
      19-09-2009 
       Сокіл Кіровоградський район1:3Гідросила Кіровоград
       Зоря Гайворон2:0Степ Долинська
       Аметист Олександрія16:01ФК "Знам`янка" Знам`янка
       УкрАгроКом Головківка3:0Олімпік Кіровоград
     Тур 13 
      26-09-2009 
       Новатор Бобринець0:2УкрАгроКом Головківка
       Степ Долинська3:3Аметист Олександрія
       Гідросила Кіровоград1:1Зоря Гайворон
       ФК "Знам`янка" Знам`янка0:1Сокіл Кіровоградський район
     Тур 14 
      03-10-2009 
       Зоря Гайворон3:0ФК "Знам`янка" Знам`янка
       Аметист Олександрія5:1Гідросила Кіровоград
       УкрАгроКом Головківка3:1Степ Долинська
       Олімпік Кіровоград4:0Новатор Бобринець
     Тур 15 
      10-10-2009 
       Степ Долинська0:3Олімпік Кіровоград
       Гідросила Кіровоград0:3УкрАгроКом Головківка
       Аметист Олександрія3:0Новатор Бобринець
       Зоря Гайворон6:2Сокіл Кіровоградський район
     Тур 16 
      17-10-2009 
       Олімпік Кіровоград7:0Гідросила Кіровоград
       Новатор Бобринець4:3Степ Долинська
       Аметист Олександрія4:2Сокіл Кіровоградський район
       УкрАгроКом Головківка11:01ФК "Знам`янка" Знам`янка
     Тур 17 
      24-10-2009 
       Гідросила Кіровоград3:2Новатор Бобринець
       ФК "Знам`янка" Знам`янка0:2Олімпік Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район1:4УкрАгроКом Головківка
       Зоря Гайворон2:0Аметист Олександрія
     Тур 18 
      31-10-2009 
       УкрАгроКом Головківка1:3Зоря Гайворон
       Олімпік Кіровоград1:1Сокіл Кіровоградський район
       Новатор Бобринець4:0ФК "Знам`янка" Знам`янка
       Степ Долинська0:1Гідросила Кіровоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Оганесов Антон Вячеславович УкрАгроКом Головківка16212
    Янчук Сергій Леонідович Зоря Гайворон13012
    Марущук Андрій Станіславович Аметист Олександрія13014
    Андрієнко Роман Леонідович УкрАгроКом Головківка10015
    Сафонов Олександр Олександрович Аметист Олександрія9014
    Гура Юрій Володимирович УкрАгроКом Головківка7212
    Пономар Денис Васильович Аметист Олександрія708
    Піньковський Андрій Віталійович Новатор Бобринець6210
    Коломойцев Андрій Олександрович Степ Долинська507
    Полярус Артем Ігорович Аметист Олександрія5011
    Гелевер Вячеслав Юрійович Степ Долинська5014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook