Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-15 ГРУПА 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Алустон-98 Алушта2:0ДЮСШ-9 Одеса
       Таврія Сімферополь8:0Юність Каховка
       Азовець Генічеськ0:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ФСК Іллічівець Чорноморськ+:-ДЮСШ Ялта
     Тур 2 
      22-09-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса5:0ДЮСШ Ялта
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.6:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Юність Каховка1:3Азовець Генічеськ
       Алустон-98 Алушта1:0Таврія Сімферополь
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Таврія Сімферополь3:1ДЮСШ-9 Одеса
       Азовець Генічеськ1:1Алустон-98 Алушта
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:1Юність Каховка
      30-09-2001 
       ДЮСШ Ялта0:10ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 4 
      07-10-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса1:4ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Юність Каховка3:1ДЮСШ Ялта
       Алустон-98 Алушта1:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Таврія Сімферополь4:1Азовець Генічеськ
     Тур 5 
      13-10-2001 
       Азовець Генічеськ4:3ДЮСШ-9 Одеса
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:3Таврія Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.8:2Юність Каховка
      14-10-2001 
       ДЮСШ Ялта0:5Алустон-98 Алушта
     Тур 6 
      21-10-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса2:0Юність Каховка
       Алустон-98 Алушта1:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Таврія Сімферополь6:0ДЮСШ Ялта
       Азовець Генічеськ0:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 7 
      27-10-2001 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:2ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ Ялта0:3Азовець Генічеськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:0Таврія Сімферополь
       Юність Каховка1:2Алустон-98 Алушта
    Коло 2 
     Тур 8 
      14-04-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса0:0Алустон-98 Алушта
       Юність Каховка2:2Таврія Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0Азовець Генічеськ
       ДЮСШ Ялта0:5ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 9 
      20-04-2002 
       ДЮСШ Ялта0:3ДЮСШ-9 Одеса
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ0:1Юність Каховка
       Таврія Сімферополь5:0Алустон-98 Алушта
     Тур 10 
      28-04-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса0:2Таврія Сімферополь
       Алустон-98 Алушта4:1Азовець Генічеськ
       Юність Каховка1:4ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-ДЮСШ Ялта
     Тур 11 
      02-05-2002 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.0:1ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ Ялта-:+Юність Каховка
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:0Алустон-98 Алушта
       Азовець Генічеськ0:1Таврія Сімферополь
     Тур 12 
      12-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса3:1Азовець Генічеськ
       Таврія Сімферополь0:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Алустон-98 Алушта+:-ДЮСШ Ялта
       Юність Каховка1:6ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 13 
      18-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса1:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Азовець Генічеськ+:-ДЮСШ Ялта
       Таврія Сімферополь2:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Алустон-98 Алушта+:-Юність Каховка
     Тур 14 
      26-05-2002 
       Юність Каховка2:4ДЮСШ-9 Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.5:0Алустон-98 Алушта
       ДЮСШ Ялта-:+Таврія Сімферополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:1Азовець Генічеськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Людвіковський Сергій Анатолійович Таврія Сімферополь15010
    Тюнін Микола Вікторович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1515
    Іванов Сергій Олександрович ДЮСШ-9 Одеса9013
    Вершинін Олександр Вікторович ФСК Іллічівець Чорноморськ5214
    Гаміловський Олексій Володимирович ДЮСШ-9 Одеса5014
    Ткаченко Олексій Валерійович Таврія Сімферополь5113
    Єзус Євген Леонідович ФСК Іллічівець Чорноморськ5013
    Мовіла Дмитро Андрійович ФСК Іллічівець Чорноморськ407
    Ясний Антон Дмитрович Таврія Сімферополь4011
    Головко Віталій Анатолійович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4114
    Гутник Микола Євгенович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook