Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-07-2009 
       Енергетик Бурштин0:1Кримтеплиця Молодіжне
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
      18-07-2009 
       ФК Севастополь -4:0Зірка Кропивницький
       Нива Тернопіль0:4Верес Рівне -
      19-07-2009 
       Десна Чернігів1:1Геліос Харків
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія 0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Одеса -1:5Волинь Луцьк
     Тур 2 
      25-07-2009 
       ФК Севастополь -3:1Нива Тернопіль
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:1ФК Олександрія
       Верес Рівне -2:0Десна Чернігів
       Зірка Кропивницький2:2Волинь Луцьк
      26-07-2009 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:2ФК Одеса -
       Кримтеплиця Молодіжне1:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       Геліос Харків1:0Енергетик Бурштин
     Тур 3 
      31-07-2009 
       Енергетик Бурштин1:0Верес Рівне -
       Волинь Луцьк1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      01-08-2009 
       Нива Тернопіль1:1Зірка Кропивницький
       Десна Чернігів0:0ФК Севастополь -
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:1Геліос Харків
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:2Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія 5:0ФК Харків Харків
       ФК Одеса -2:2Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 4 
      09-08-2009 
       Зірка Кропивницький1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1Волинь Луцьк
       Сталь Алчевськ2:1ФК Олександрія
       Геліос Харків0:3Динамо-2 Київ
       Верес Рівне -0:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Севастополь -4:0Енергетик Бурштин
       Нива Тернопіль0:1Десна Чернігів
       Кримтеплиця Молодіжне4:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
      10-08-2009 
       ФК Харків Харків1:3ФК Одеса -
     Тур 5 
      21-08-2009 
       Енергетик Бурштин1:1Нива Тернопіль
       Динамо-2 Київ2:1Верес Рівне -
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2Геліос Харків
       ФК Олександрія 0:3Кримтеплиця Молодіжне
       Волинь Луцьк2:0ФК Харків Харків
      22-08-2009 
       Десна Чернігів2:1Зірка Кропивницький
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:7ФК Севастополь -
       ФК Одеса -0:2Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 6 
      25-08-2009 
       Геліос Харків2:2ФК Олександрія
      26-08-2009 
       Зірка Кропивницький2:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Харків Харків1:4Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Алчевськ0:1Волинь Луцьк
       Кримтеплиця Молодіжне0:0ФК Одеса -
       Верес Рівне -4:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Севастополь -5:0Динамо-2 Київ
       Нива Тернопіль0:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Десна Чернігів0:1Енергетик Бурштин
     Тур 7 
      30-08-2009 
       Енергетик Бурштин0:1Зірка Кропивницький
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:2Десна Чернігів
       ФК Олександрія 0:0Верес Рівне -
       ФК Одеса -1:2Геліос Харків
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2Сталь Алчевськ
      31-08-2009 
       Динамо-2 Київ3:2Нива Тернопіль
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1ФК Севастополь -
       Волинь Луцьк0:0Кримтеплиця Молодіжне
       Фенікс-Іллічовець Калініне4:2ФК Харків Харків
     Тур 8 
      06-09-2009 
       Зірка Кропивницький2:2ФК Харків Харків
       Сталь Алчевськ3:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Геліос Харків2:2Волинь Луцьк
       Верес Рівне -3:0ФК Одеса -
       Нива Тернопіль1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
      07-09-2009 
       ФК Севастополь -1:0ФК Олександрія
     Тур 9 
      11-09-2009 
       Динамо-2 Київ1:2Енергетик Бурштин
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1Десна Чернігів
      12-09-2009 
       ФК Олександрія 3:0Нива Тернопіль
       ФК Одеса -4:1ФК Севастополь -
      13-09-2009 
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Зірка Кропивницький
       Геліос Харків1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 1 
      15-09-2009 
       Динамо-2 Київ2:1ФК Харків Харків
     Тур 10 
      18-09-2009 
       Зірка Кропивницький1:0Сталь Алчевськ
       Геліос Харків3:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Севастополь -1:1Волинь Луцьк
       Енергетик Бурштин1:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Десна Чернігів2:1ФК Олександрія
      19-09-2009 
       Кримтеплиця Молодіжне4:1ФК Харків Харків
       Верес Рівне -2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Тернопіль2:0ФК Одеса -
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Динамо-2 Київ
     Тур 11 
      22-09-2009 
       ФК Харків Харків0:5Геліос Харків
      23-09-2009 
       Динамо-2 Київ2:0Зірка Кропивницький
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Олександрія 4:1Енергетик Бурштин
       ФК Одеса -2:1Десна Чернігів
       Волинь Луцьк2:1Нива Тернопіль
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1ФК Севастополь -
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:0Верес Рівне -
       Сталь Алчевськ0:0Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 12 
      27-09-2009 
       Зірка Кропивницький2:1Кримтеплиця Молодіжне
       Верес Рівне -2:1ФК Харків Харків
       ФК Севастополь -3:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Нива Тернопіль0:4Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів2:1Волинь Луцьк
       Енергетик Бурштин2:1ФК Одеса -
      28-09-2009 
       Геліос Харків1:1Сталь Алчевськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква3:0ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ3:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 13 
      02-10-2009 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 2:1Динамо-2 Київ
      03-10-2009 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Десна Чернігів
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:0Нива Тернопіль
       Сталь Алчевськ0:2Верес Рівне -
      04-10-2009 
       ФК Одеса -1:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Харків Харків0:3ФК Севастополь -
       Кримтеплиця Молодіжне0:1Геліос Харків
      05-10-2009 
       Волинь Луцьк4:1Енергетик Бурштин
     Тур 14 
      09-10-2009 
       Енергетик Бурштин0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:0Волинь Луцьк
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2ФК Олександрія
      10-10-2009 
       Зірка Кропивницький1:1Геліос Харків
       Верес Рівне -3:1Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Севастополь -3:4Сталь Алчевськ
       Нива Тернопіль1:0ФК Харків Харків
       Динамо-2 Київ0:2ФК Одеса -
      11-10-2009 
       Десна Чернігів0:0Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 9 
      14-10-2009 
       ФК Харків Харків0:1Сталь Алчевськ
       Волинь Луцьк0:0Верес Рівне -
     Тур 15 
      17-10-2009 
       ФК Одеса -5:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Волинь Луцьк1:1Динамо-2 Київ
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:0Енергетик Бурштин
       ФК Олександрія 1:1Зірка Кропивницький
      18-10-2009 
       ФК Харків Харків0:4Десна Чернігів
       Сталь Алчевськ1:0Нива Тернопіль
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Кримтеплиця Молодіжне1:2ФК Севастополь -
      19-10-2009 
       Геліос Харків3:3Верес Рівне -
     Тур 2 
      21-10-2009 
       Сталь Алчевськ1:0Динамо-2 Київ
     Тур 9 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:0Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 16 
      23-10-2009 
       Енергетик Бурштин1:1ФК Харків Харків
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2Волинь Луцьк
      24-10-2009 
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Олександрія 2:1ФК Одеса -
      25-10-2009 
       Нива Тернопіль0:1Кримтеплиця Молодіжне
       Зірка Кропивницький0:1Верес Рівне -
       ФК Севастополь -4:2Геліос Харків
       Динамо-2 Київ2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      26-10-2009 
       Десна Чернігів0:1Сталь Алчевськ
     Тур 17 
      01-11-2009 
       Кримтеплиця Молодіжне0:0Десна Чернігів
      02-11-2009 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1Динамо-2 Київ
     Тур 3 
      11-03-2010 
       Динамо-2 Київ1:1Кримтеплиця Молодіжне
     Тур 17 
      14-03-2010 
       ФК Одеса -0:0Зірка Кропивницький
       Геліос Харків2:0Нива Тернопіль
     Тур 8 
      15-03-2010 
       Динамо-2 Київ0:1Десна Чернігів
     Тур 17 
       ФК Харків Харків0:4Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Сталь Алчевськ0:0Енергетик Бурштин
       Волинь Луцьк1:3ФК Олександрія
    Коло 2 
     Тур 18 
      19-03-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Енергетик Бурштин
       Зірка Кропивницький0:0ФК Севастополь -
       Геліос Харків0:0Десна Чернігів
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Волинь Луцьк3:0ФК Одеса -
      20-03-2010 
       Верес Рівне -3:0Нива Тернопіль
       ФК Харків Харків0:1Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ1:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1ФК Олександрія
     Тур 19 
      24-03-2010 
       ФК Одеса -0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Олександрія 2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Десна Чернігів0:0Верес Рівне -
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:1ФК Харків Харків
       Динамо-2 Київ1:2Сталь Алчевськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:1Кримтеплиця Молодіжне
       Енергетик Бурштин0:0Геліос Харків
       Нива Тернопіль0:2ФК Севастополь -
     Тур 20 
      28-03-2010 
       ФК Харків Харків1:1ФК Олександрія
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:1ФК Одеса -
       Зірка Кропивницький3:1Нива Тернопіль
       Верес Рівне -3:1Енергетик Бурштин
      29-03-2010 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:3Волинь Луцьк
       ФК Севастополь -1:0Десна Чернігів
       Геліос Харків1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Кримтеплиця Молодіжне1:0Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 21 
      03-04-2010 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Зірка Кропивницький
       Волинь Луцьк4:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Одеса -2:0ФК Харків Харків
       ФК Олександрія 1:2Сталь Алчевськ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1Кримтеплиця Молодіжне
       Динамо-2 Київ2:2Геліос Харків
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:3Верес Рівне -
       Енергетик Бурштин1:2ФК Севастополь -
       Десна Чернігів4:0Нива Тернопіль
     Тур 22 
      07-04-2010 
       Зірка Кропивницький2:0Десна Чернігів
       Нива Тернопіль2:2Енергетик Бурштин
       Верес Рівне -3:0Динамо-2 Київ
       Кримтеплиця Молодіжне3:0ФК Олександрія
       Сталь Алчевськ1:0ФК Одеса -
       ФК Харків Харків1:3Волинь Луцьк
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      08-04-2010 
       ФК Севастополь -2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Геліос Харків2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 23 
      11-04-2010 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Зірка Кропивницький
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1ФК Харків Харків
       Енергетик Бурштин1:1Десна Чернігів
      13-04-2010 
       Волинь Луцьк1:1Сталь Алчевськ
       ФК Одеса -0:2Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Олександрія 3:2Геліос Харків
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:0Верес Рівне -
       Динамо-2 Київ1:0ФК Севастополь -
       Арсенал-Київщина Біла Церква4:0Нива Тернопіль
     Тур 24 
      17-04-2010 
       Зірка Кропивницький2:1Енергетик Бурштин
       Десна Чернігів2:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нива Тернопіль0:1Динамо-2 Київ
       ФК Севастополь -3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Верес Рівне -1:2ФК Олександрія
       Геліос Харків2:2ФК Одеса -
       Кримтеплиця Молодіжне3:2Волинь Луцьк
       Сталь Алчевськ0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Харків Харків1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 25 
      21-04-2010 
       ФК Харків Харків0:0Зірка Кропивницький
       Фенікс-Іллічовець Калініне3:4Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Кримтеплиця Молодіжне
       Волинь Луцьк4:0Геліос Харків
       ФК Одеса -0:1Верес Рівне -
       ФК Олександрія 2:1ФК Севастополь -
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:1Нива Тернопіль
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Енергетик Бурштин
      22-04-2010 
       Десна Чернігів0:0Динамо-2 Київ
     Тур 26 
      25-04-2010 
       Зірка Кропивницький1:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нива Тернопіль0:2ФК Олександрія
       Верес Рівне -0:1Волинь Луцьк
       Кримтеплиця Молодіжне3:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Сталь Алчевськ2:1ФК Харків Харків
      26-04-2010 
       Десна Чернігів4:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Севастополь -2:0ФК Одеса -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Геліос Харків
    Коло 1 
     Тур 2 
      29-04-2010 
       ФК Харків Харків1:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 19 
       Волинь Луцьк4:0Зірка Кропивницький
     Тур 27 
      02-05-2010 
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:0Геліос Харків
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Верес Рівне -
       ФК Олександрія 1:1Десна Чернігів
      03-05-2010 
       ФК Харків Харків1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1Енергетик Бурштин
       Сталь Алчевськ3:3Зірка Кропивницький
       Волинь Луцьк2:1ФК Севастополь -
       ФК Одеса -4:1Нива Тернопіль
     Тур 28 
      07-05-2010 
       Зірка Кропивницький0:1Динамо-2 Київ
       Арсенал-Київщина Біла Церква3:4Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Енергетик Бурштин2:1ФК Олександрія
       Десна Чернігів1:2ФК Одеса -
       Нива Тернопіль1:2Волинь Луцьк
       Геліос Харків0:1ФК Харків Харків
      08-05-2010 
       ФК Севастополь -2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Верес Рівне -1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Кримтеплиця Молодіжне3:2Сталь Алчевськ
     Тур 29 
      11-05-2010 
       ФК Одеса -1:1Енергетик Бурштин
      12-05-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне1:1Зірка Кропивницький
       Сталь Алчевськ3:0Геліос Харків
       Волинь Луцьк2:1Десна Чернігів
       ФК Олександрія 5:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0Динамо-2 Київ
      13-05-2010 
       ФК Харків Харків1:0Верес Рівне -
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1ФК Севастополь -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:0Нива Тернопіль
     Тур 26 
      15-05-2010 
       Енергетик Бурштин3:4Динамо-2 Київ
     Тур 30 
      18-05-2010 
       ФК Севастополь -1:0ФК Харків Харків
       Десна Чернігів1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Геліос Харків0:4Кримтеплиця Молодіжне
      19-05-2010 
       Зірка Кропивницький3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Динамо-2 Київ0:3ФК Олександрія
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0ФК Одеса -
       Енергетик Бурштин0:3Волинь Луцьк
       Нива Тернопіль1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Верес Рівне -3:2Сталь Алчевськ
     Тур 31 
      23-05-2010 
       Геліос Харків1:2Зірка Кропивницький
       Сталь Алчевськ2:1ФК Севастополь -
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Десна Чернігів
       ФК Олександрія 4:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
      24-05-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне0:1Верес Рівне -
       ФК Харків Харків1:0Нива Тернопіль
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Енергетик Бурштин
       Волинь Луцьк3:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Одеса -3:1Динамо-2 Київ
     Тур 32 
      28-05-2010 
       Динамо-2 Київ0:2Волинь Луцьк
       Арсенал-Київщина Біла Церква4:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      29-05-2010 
       Зірка Кропивницький0:2ФК Олександрія
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:2ФК Одеса -
       Енергетик Бурштин1:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Десна Чернігів3:1ФК Харків Харків
       Нива Тернопіль0:3Сталь Алчевськ
       ФК Севастополь -3:2Кримтеплиця Молодіжне
       Верес Рівне -1:0Геліос Харків
     Тур 27 
      01-06-2010 
       Динамо-2 Київ0:1Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 34 
       Енергетик Бурштин2:2Сталь Алчевськ
    Коло 1 
     Тур 17 
      02-06-2010 
       Верес Рівне -0:1ФК Севастополь -
    Коло 2 
     Тур 33 
      05-06-2010 
       Верес Рівне -2:1Зірка Кропивницький
       Геліос Харків0:1ФК Севастополь -
       Кримтеплиця Молодіжне4:0Нива Тернопіль
       Сталь Алчевськ3:0Десна Чернігів
       ФК Харків Харків0:3Енергетик Бурштин
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Динамо-2 Київ
       Волинь Луцьк5:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Одеса -0:1ФК Олександрія
     Тур 34 
      10-06-2010 
       Зірка Кропивницький1:2ФК Одеса -
       ФК Олександрія 0:1Волинь Луцьк
       Прикарпаття Ів.-Франківськ3:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Динамо-2 Київ0:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Арсенал-Київщина Біла Церква4:1ФК Харків Харків
       Десна Чернігів1:1Кримтеплиця Молодіжне
       Нива Тернопіль1:2Геліос Харків
       ФК Севастополь -1:0Верес Рівне -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кучеренко Сергій Сергійович Кримтеплиця Молодіжне19333
    Плешаков Юрій Сергійович ФК Севастополь -16031
    Полтавець Валентин Миколайович ФК Одеса -14533
    Грибанов Сергій Олегович Десна Чернігів14329
    Перейра де Олівейра Майкон - Волинь Луцьк13418
    Шевчук Андрій Володимирович ФК Севастополь -12532
    Діабі Сулейман - Кримтеплиця Молодіжне11024
    Павлов Євген Степанович Волинь Луцьк11019
    Мандзюк Олександр Васильович Верес Рівне -11125
    Муховиков Антон Володимирович Сталь Алчевськ10030
    Окана-Стазі Бюрнель - Сталь Алчевськ9331

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook