Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      25-07-2009 
       ФК Суми -1:1Кремінь Кременчук
       ФК Полтава -4:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Шахтар-3 Донецьк
       Титан Армянськ1:0Шахтар Свердловськ
       Олімпік Донецьк1:5Гірник Кривий Ріг
       ОЛКОМ Мелітополь3:1Металург-2 Запоріжжя
       Сталь Кам`янське2:1Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 2 
      01-08-2009 
       Кремінь Кременчук2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Металург-2 Запоріжжя0:2Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг1:0ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар Свердловськ0:1Олімпік Донецьк
       Шахтар-3 Донецьк1:1Титан Армянськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Суми -0:1ФК Полтава -
     Тур 3 
      08-08-2009 
       Олімпік Донецьк4:1Шахтар-3 Донецьк
      09-08-2009 
       ФК Полтава -1:1Кремінь Кременчук
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ФК Суми -
       Титан Армянськ2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ОЛКОМ Мелітополь1:3Шахтар Свердловськ
       Сталь Кам`янське2:0Гірник Кривий Ріг
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Металург-2 Запоріжжя
     Тур 4 
      15-08-2009 
       Кремінь Кременчук2:0Металург-2 Запоріжжя
       Гірник Кривий Ріг2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар-3 Донецьк4:2ОЛКОМ Мелітополь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1Олімпік Донецьк
       ФК Суми -1:3Титан Армянськ
     Тур 5 
      21-08-2009 
       Сталь Кам`янське2:1Шахтар-3 Донецьк
      22-08-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Кремінь Кременчук
       Титан Армянськ1:0ФК Полтава -
       Олімпік Донецьк4:3ФК Суми -
       ОЛКОМ Мелітополь0:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя2:1Гірник Кривий Ріг
      23-08-2009 
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Шахтар Свердловськ
     Тур 6 
      28-08-2009 
       ФК Полтава -1:0Олімпік Донецьк
      29-08-2009 
       Кремінь Кременчук4:1Гірник Кривий Ріг
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1Сталь Кам`янське
       ФК Суми -3:1ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Титан Армянськ
     Тур 7 
      05-09-2009 
       Титан Армянськ3:1Кремінь Кременчук
       Олімпік Донецьк4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ОЛКОМ Мелітополь1:1ФК Полтава -
       Сталь Кам`янське1:1ФК Суми -
       Іллічівець-2 Маріуполь2:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя1:4Шахтар-3 Донецьк
       Гірник Кривий Ріг0:1Шахтар Свердловськ
     Тур 8 
      12-09-2009 
       Кремінь Кременчук1:1Шахтар Свердловськ
       Титан Армянськ2:1Олімпік Донецьк
      13-09-2009 
       Шахтар-3 Донецьк4:2Гірник Кривий Ріг
       Дніпро-75 Дніпропетровськ4:1Металург-2 Запоріжжя
       ФК Суми -4:1Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Полтава -2:0Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 9 
      17-09-2009 
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0ФК Полтава -
      18-09-2009 
       Олімпік Донецьк2:2Кремінь Кременчук
       ОЛКОМ Мелітополь6:1Титан Армянськ
       Сталь Кам`янське2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Металург-2 Запоріжжя0:2ФК Суми -
       Гірник Кривий Ріг1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Шахтар Свердловськ4:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 10 
      25-09-2009 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Шахтар Свердловськ
      27-09-2009 
       Кремінь Кременчук2:1Шахтар-3 Донецьк
       ФК Суми -0:1Гірник Кривий Ріг
       ФК Полтава -6:0Металург-2 Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Титан Армянськ0:0Сталь Кам`янське
       Олімпік Донецьк2:1ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 11 
      03-10-2009 
       ОЛКОМ Мелітополь0:4Кремінь Кременчук
       Сталь Кам`янське2:0Олімпік Донецьк
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Титан Армянськ
       Металург-2 Запоріжжя0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Гірник Кривий Ріг1:2ФК Полтава -
       Шахтар Свердловськ0:0ФК Суми -
       Шахтар-3 Донецьк1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 6 
      06-10-2009 
       Шахтар Свердловськ2:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 12 
      10-10-2009 
       Кремінь Кременчук2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Суми -1:0Шахтар-3 Донецьк
       ФК Полтава -0:0Шахтар Свердловськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Гірник Кривий Ріг
       Титан Армянськ6:0Металург-2 Запоріжжя
       Олімпік Донецьк2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Сталь Кам`янське
     Тур 13 
      16-10-2009 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:0ОЛКОМ Мелітополь
      18-10-2009 
       Сталь Кам`янське2:2Кремінь Кременчук
       Металург-2 Запоріжжя1:2Олімпік Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:5Титан Армянськ
       Шахтар Свердловськ2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Шахтар-3 Донецьк1:2ФК Полтава -
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1ФК Суми -
     Тур 4 
      21-10-2009 
       Шахтар Свердловськ0:0Сталь Кам`янське
       ФК Полтава -1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
    Коло 2 
     Тур 14 
      24-10-2009 
       Кремінь Кременчук2:1ФК Суми -
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:0ФК Полтава -
       Шахтар Свердловськ0:1Титан Армянськ
       Гірник Кривий Ріг0:3Олімпік Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя1:2ОЛКОМ Мелітополь
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Сталь Кам`янське
     Тур 15 
      01-11-2009 
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Кремінь Кременчук
       Сталь Кам`янське3:1Металург-2 Запоріжжя
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Гірник Кривий Ріг
       Олімпік Донецьк3:0Шахтар Свердловськ
       Титан Армянськ2:1Шахтар-3 Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ФК Полтава -1:0ФК Суми -
    Коло 1 
     Тур 6 
      14-03-2010 
       Шахтар-3 Донецьк1:0Іллічівець-2 Маріуполь
    Коло 2 
     Тур 16 
      19-03-2010 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+Титан Армянськ
       Шахтар-3 Донецьк0:0Олімпік Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:2Сталь Кам`янське
       Металург-2 Запоріжжя3:0Іллічівець-2 Маріуполь
      20-03-2010 
       Кремінь Кременчук1:0ФК Полтава -
     Тур 17 
      27-03-2010 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:2Гірник Кривий Ріг
       Сталь Кам`янське1:0Шахтар Свердловськ
       Олімпік Донецьк+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Титан Армянськ1:0ФК Суми -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1ФК Полтава -
     Тур 18 
      03-04-2010 
       Кремінь Кременчук0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Полтава -2:1Титан Армянськ
       ФК Суми -0:0Олімпік Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар Свердловськ2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Гірник Кривий Ріг2:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 16 
      07-04-2010 
       Шахтар Свердловськ1:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 17 
       Металург-2 Запоріжжя1:2Кремінь Кременчук
     Тур 19 
      10-04-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь1:1ФК Суми -
       Олімпік Донецьк1:0ФК Полтава -
       Титан Армянськ2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
      11-04-2010 
       Гірник Кривий Ріг0:0Кремінь Кременчук
       Металург-2 Запоріжжя0:2Шахтар Свердловськ
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 20 
      17-04-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Олімпік Донецьк
       ФК Полтава -2:1ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар-3 Донецьк5:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар Свердловськ0:0Гірник Кривий Ріг
      18-04-2010 
       Кремінь Кременчук0:0Титан Армянськ
       ФК Суми -2:1Сталь Кам`янське
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 16 
      21-04-2010 
       ФК Суми -2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 17 
       ОЛКОМ Мелітополь0:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 21 
      24-04-2010 
       Шахтар Свердловськ0:0Кремінь Кременчук
       Металург-2 Запоріжжя+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2ФК Суми -
       Сталь Кам`янське4:0ФК Полтава -
       Олімпік Донецьк1:2Титан Армянськ
      25-04-2010 
       Гірник Кривий Ріг1:1Шахтар-3 Донецьк
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 22 
      01-05-2010 
       Кремінь Кременчук2:1Олімпік Донецьк
       Титан Армянськ3:1ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Сталь Кам`янське
       ФК Полтава -1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Суми -3:2Металург-2 Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+Гірник Кривий Ріг
       Шахтар-3 Донецьк0:1Шахтар Свердловськ
     Тур 23 
      08-05-2010 
       Іллічівець-2 Маріуполь0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Шахтар-3 Донецьк2:1Кремінь Кременчук
       Сталь Кам`янське0:2Титан Армянськ
      09-05-2010 
       Шахтар Свердловськ+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Гірник Кривий Ріг3:1ФК Суми -
       Металург-2 Запоріжжя1:2ФК Полтава -
       ОЛКОМ Мелітополь2:1Олімпік Донецьк
     Тур 18 
      12-05-2010 
       Шахтар-3 Донецьк0:1Сталь Кам`янське
     Тур 24 
      15-05-2010 
       Кремінь Кременчук3:1ОЛКОМ Мелітополь
       Титан Армянськ1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Металург-2 Запоріжжя
       ФК Полтава -2:1Гірник Кривий Ріг
       ФК Суми -1:1Шахтар Свердловськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+Шахтар-3 Донецьк
      16-05-2010 
       Олімпік Донецьк3:3Сталь Кам`янське
     Тур 14 
      19-05-2010 
       Шахтар-3 Донецьк0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 25 
      23-05-2010 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+Кремінь Кременчук
       Шахтар-3 Донецьк4:0ФК Суми -
       Шахтар Свердловськ1:2ФК Полтава -
       Гірник Кривий Ріг2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Металург-2 Запоріжжя1:4Титан Армянськ
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське1:0ОЛКОМ Мелітополь
     Тур 26 
      29-05-2010 
       Кремінь Кременчук2:1Сталь Кам`янське
       ОЛКОМ Мелітополь3:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Олімпік Донецьк3:0Металург-2 Запоріжжя
       Титан Армянськ3:1Гірник Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Шахтар Свердловськ
       ФК Полтава -0:0Шахтар-3 Донецьк
       ФК Суми -+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Клімов Василь Ігорович Кремінь Кременчук13223
    Візьонок Костянтин Петрович Титан Армянськ12321
    Шаврін Вадим Олегович Олімпік Донецьк9315
    Кривий Дмитро Юрійович Сталь Кам`янське9418
    Панін Костянтин Юрійович Титан Армянськ7014
    Бермудес Дмитро Валерійович ФК Суми -7218
    Гельзін Владислав Григорійович Олімпік Донецьк7113
    Ткачов Євген Анатолійович ОЛКОМ Мелітополь6022
    Ключик Андрій Сергійович Металург-2 Запоріжжя6121
    Шарко Антон Анатолійович Гірник-Спорт Горішні Плавні6114
    Кравченко Сергій Олександрович Гірник-Спорт Горішні Плавні6125

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook