Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2009/2010 Вища ліга U-17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2009 
       МФК Кремінь Кременчук0:1Атлет Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       Арсенал Київ2:4Зміна-Оболонь Київ
       Зірка Київ2:3Юність Чернігів
       Динамо Київ5:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 2 
      12-09-2009 
       Атлет Київ3:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Юність Чернігів1:1Динамо Київ
       Зміна-Оболонь Київ1:1Зірка Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:0Арсенал Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 3 
      19-09-2009 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе3:1Атлет Київ
       Арсенал Київ1:0МФК Кремінь Кременчук
       Зірка Київ0:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       Динамо Київ2:0Зміна-Оболонь Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:2Юність Чернігів
     Тур 4 
      26-09-2009 
       Атлет Київ2:1Юність Чернігів
       Зміна-Оболонь Київ2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:2Динамо Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:0Зірка Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:1Арсенал Київ
     Тур 5 
      03-10-2009 
       Арсенал Київ2:2Атлет Київ
       Зірка Київ2:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Динамо Київ9:0МФК Кремінь Кременчук
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів0:1Зміна-Оболонь Київ
     Тур 6 
      10-10-2009 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:3Динамо Київ
       Атлет Київ2:2Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Арсенал Київ2:1Зірка Київ
     Тур 7 
      17-10-2009 
       Зірка Київ1:4Атлет Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Юність Чернігів2:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ1:2ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 8 
      24-10-2009 
       Атлет Київ3:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:2Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:4Юність Чернігів
       Арсенал Київ2:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зірка Київ0:3Динамо Київ
     Тур 9 
      31-10-2009 
       Динамо Київ1:1Атлет Київ
       Юність Чернігів1:1Арсенал Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ОК ім.І.Піддубного Київ5:0МФК Кремінь Кременчук
      10-04-2010 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0Зірка Київ
     Тур 7 
       Динамо Київ4:1Арсенал Київ
    Коло 2 
     Тур 18 
       МФК Кремінь Кременчук0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 10 
      17-04-2010 
       Атлет Київ3:2МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ2:0Арсенал Київ
       Юність Чернігів4:0Зірка Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:2Динамо Київ
     Тур 11 
      24-04-2010 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Атлет Київ
       Динамо Київ5:0Юність Чернігів
       Зірка Київ0:3Зміна-Оболонь Київ
       Арсенал Київ2:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:2МФК Кремінь Кременчук
     Тур 12 
      01-05-2010 
       Атлет Київ3:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук0:2Арсенал Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Зірка Київ
       Зміна-Оболонь Київ0:0Динамо Київ
       Юність Чернігів3:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 13 
      08-05-2010 
       Юність Чернігів1:3Атлет Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:3Зміна-Оболонь Київ
       Динамо Київ1:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Зірка Київ1:0МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Київ2:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 14 
      15-05-2010 
       Атлет Київ1:0Арсенал Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:0Зірка Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:5Динамо Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зміна-Оболонь Київ2:0Юність Чернігів
     Тур 17 
      19-05-2010 
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:0Атлет Київ
     Тур 15 
      22-05-2010 
       Зміна-Оболонь Київ0:1Атлет Київ
       Юність Чернігів1:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0МФК Кремінь Кременчук
       Динамо Київ0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зірка Київ1:5Арсенал Київ
     Тур 16 
      29-05-2010 
       Атлет Київ3:0Зірка Київ
       Арсенал Київ1:5Динамо Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       МФК Кремінь Кременчук2:1Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Зміна-Оболонь Київ
     Тур 17 
      05-06-2010 
       Зміна-Оболонь Київ2:0МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів1:3КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:2Арсенал Київ
       Динамо Київ4:0Зірка Київ
     Тур 18 
      12-06-2010 
       Атлет Київ1:3Динамо Київ
       Зірка Київ2:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Арсенал Київ1:1Юність Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:4Зміна-Оболонь Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Швидкий Артем Геннадійович Динамо Київ14014
    Гриб Олександр Ігорович Атлет Київ9217
    Згортюк Сергій Олександрович Атлет Київ7017
    Тетерук Владислав Романович Зміна-Оболонь Київ7018
    Яковенко Юрій Павлович Арсенал Київ7011
    Панфілов Вячеслав В'ячеславович Динамо Київ6016
    Кошеваров Олексій Леонідович Зміна-Оболонь Київ6016
    Шемет Єгор Юрійович Юність Чернігів6018
    Скакун Дмитро Олегович Динамо Київ6017
    Калініченко Олександр Олександрович ОК ім.І.Піддубного Київ5016
    Грищенко Артем Олександрович Юність Чернігів5017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook