Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2009/2010 Вища ліга U-15 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2009 
       МФК Кремінь Кременчук0:0Атлет Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Арсенал Київ1:0Зміна-Оболонь Київ
       Зірка Київ3:6Юність Чернігів
       Динамо Київ3:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 2 
      12-09-2009 
       Атлет Київ6:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Юність Чернігів0:4Динамо Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:0Зірка Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0Арсенал Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:4КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 3 
      19-09-2009 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:3Атлет Київ
       Арсенал Київ0:0МФК Кремінь Кременчук
       Зірка Київ0:7ОК ім.І.Піддубного Київ
       Динамо Київ3:2Зміна-Оболонь Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:3Юність Чернігів
     Тур 4 
      26-09-2009 
       Атлет Київ1:1Юність Чернігів
       Зміна-Оболонь Київ3:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Динамо Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:2Зірка Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:0Арсенал Київ
     Тур 5 
      03-10-2009 
       Арсенал Київ3:0Атлет Київ
       Зірка Київ1:4КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Динамо Київ10:00МФК Кремінь Кременчук
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:4ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів1:4Зміна-Оболонь Київ
     Тур 6 
      10-10-2009 
       Атлет Київ4:0Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:2Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:2Динамо Київ
       Арсенал Київ3:0Зірка Київ
     Тур 7 
      17-10-2009 
       Зірка Київ3:4Атлет Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Юність Чернігів2:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 8 
      24-10-2009 
       Атлет Київ1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:1Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе5:3Юність Чернігів
       Арсенал Київ6:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зірка Київ0:1Динамо Київ
     Тур 9 
      31-10-2009 
       Динамо Київ6:0Атлет Київ
       Юність Чернігів0:2Арсенал Київ
       Зміна-Оболонь Київ0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0МФК Кремінь Кременчук
      10-04-2010 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:1Зірка Київ
     Тур 7 
       Динамо Київ2:2Арсенал Київ
    Коло 2 
     Тур 18 
       МФК Кремінь Кременчук0:5ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 10 
      17-04-2010 
       Атлет Київ5:1МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ4:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ0:0Арсенал Київ
       Юність Чернігів1:0Зірка Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь00:10Динамо Київ
     Тур 11 
      24-04-2010 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Атлет Київ
       Динамо Київ7:0Юність Чернігів
       Зірка Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       Арсенал Київ0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе4:0МФК Кремінь Кременчук
     Тур 12 
      01-05-2010 
       Атлет Київ0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук1:1Арсенал Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ5:0Зірка Київ
       Зміна-Оболонь Київ0:4Динамо Київ
       Юність Чернігів0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 13 
      08-05-2010 
       Юність Чернігів1:1Атлет Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:1Зміна-Оболонь Київ
       Динамо Київ2:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Зірка Київ0:2МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Київ1:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 14 
      15-05-2010 
       Атлет Київ1:2Арсенал Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе-:+Зірка Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:6Динамо Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ5:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зміна-Оболонь Київ2:2Юність Чернігів
     Тур 15 
      22-05-2010 
       Зміна-Оболонь Київ1:2Атлет Київ
       Юність Чернігів1:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:2МФК Кремінь Кременчук
       Зірка Київ0:0Арсенал Київ
     Тур 16 
      29-05-2010 
       Атлет Київ0:1Зірка Київ
       Арсенал Київ1:0Динамо Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       МФК Кремінь Кременчук3:2Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ7:0Зміна-Оболонь Київ
     Тур 17 
      05-06-2010 
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0Атлет Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:0МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:3Арсенал Київ
       Динамо Київ2:0Зірка Київ
     Тур 15 
      08-06-2010 
       Динамо Київ3:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 18 
      12-06-2010 
       Атлет Київ0:1Динамо Київ
       Зірка Київ3:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Арсенал Київ6:2Юність Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе4:0Зміна-Оболонь Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сокол Богдан Олегович ОК ім.І.Піддубного Київ14017
    Харатін Ігор Ігорович Динамо Київ11011
    Яремчук Роман Олегович Динамо Київ11018
    Каретник Сергій Володимирович Динамо Київ11018
    Погранічний Тимур Геннадійович ОК ім.І.Піддубного Київ11016
    Чумак Євген Анатолійович Динамо Київ10015
    Безпалий Олександр Юрійович ОК ім.І.Піддубного Київ10017
    Гребенюк Іван Юрійович Атлет Київ10016
    Банасевич Максим Валерійович КОДЮСШ-Арсенал Щасливе10011
    Тищенко Максим Сергійович Динамо Київ9011
    Гаврилюк Вадим Владиславович Динамо Київ9115

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook