Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2009/2010 Вища ліга U-16 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2009 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0Динамо Київ
       Юність Чернігів1:1Зірка Київ
       Зміна-Оболонь Київ1:2Арсенал Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:3КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Атлет Київ3:1МФК Кремінь Кременчук
     Тур 2 
      12-09-2009 
       Динамо Київ8:0МФК Кремінь Кременчук
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:2Атлет Київ
       Арсенал Київ1:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Зірка Київ2:0Зміна-Оболонь Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:1Юність Чернігів
     Тур 3 
      19-09-2009 
       Юність Чернігів0:1Динамо Київ
       Зміна-Оболонь Київ3:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ОК ім.І.Піддубного Київ5:0Зірка Київ
       Атлет Київ0:0Арсенал Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 4 
      26-09-2009 
       Динамо Київ2:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Арсенал Київ0:1МФК Кремінь Кременчук
       Зірка Київ4:4Атлет Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів2:0Зміна-Оболонь Київ
     Тур 5 
      03-10-2009 
       Зміна-Оболонь Київ0:3Динамо Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:1Юність Чернігів
       Атлет Київ0:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       МФК Кремінь Кременчук4:1Зірка Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:0Арсенал Київ
     Тур 6 
      10-10-2009 
       Динамо Київ0:1Арсенал Київ
       Зірка Київ0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:1МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів0:0Атлет Київ
       Зміна-Оболонь Київ0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 7 
      17-10-2009 
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:2Динамо Київ
       Атлет Київ1:1Зміна-Оболонь Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:3Юність Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Арсенал Київ3:1Зірка Київ
     Тур 8 
      24-10-2009 
       Динамо Київ9:1Зірка Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:2Арсенал Київ
       Юність Чернігів3:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ2:0МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ4:0Атлет Київ
     Тур 9 
      31-10-2009 
       Атлет Київ0:3Динамо Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:2Зміна-Оболонь Київ
       Арсенал Київ4:3Юність Чернігів
      10-04-2010 
       Зірка Київ2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2010 
       Динамо Київ12:00КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зірка Київ3:2Юність Чернігів
       Арсенал Київ1:0Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:1Атлет Київ
     Тур 11 
      24-04-2010 
       МФК Кремінь Кременчук0:1Динамо Київ
       Атлет Київ0:3КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Арсенал Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:1Зірка Київ
       Юність Чернігів3:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 12 
      01-05-2010 
       Динамо Київ6:2Юність Чернігів
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:+Зміна-Оболонь Київ
       Зірка Київ0:4ОК ім.І.Піддубного Київ
       Арсенал Київ2:3Атлет Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:1МФК Кремінь Кременчук
     Тур 13 
      08-05-2010 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:5Динамо Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:2Арсенал Київ
       Атлет Київ3:2Зірка Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зміна-Оболонь Київ3:2Юність Чернігів
     Тур 14 
      15-05-2010 
       Динамо Київ3:0Зміна-Оболонь Київ
       Юність Чернігів2:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:3Атлет Київ
       Зірка Київ2:2МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Київ4:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 15 
      22-05-2010 
       Арсенал Київ1:2Динамо Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:0Зірка Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Атлет Київ1:2Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:0Зміна-Оболонь Київ
     Тур 16 
      29-05-2010 
       Динамо Київ4:4ОК ім.І.Піддубного Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:2Атлет Київ
       Юність Чернігів3:0МФК Кремінь Кременчук
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зірка Київ2:1Арсенал Київ
     Тур 17 
      05-06-2010 
       Зірка Київ0:4Динамо Київ
       Арсенал Київ3:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:0Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук1:0Зміна-Оболонь Київ
       Атлет Київ1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 18 
      12-06-2010 
       Динамо Київ2:5Атлет Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ+:-МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ6:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Юність Чернігів3:2Арсенал Київ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Зірка Київ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Хобленко Олексій Сергійович Динамо Київ21017
    Ісраілов Ахлідін - Динамо Київ17015
    Хльобас Дмитро Вікторович Динамо Київ14015
    Гемега Віталій Анатолійович Динамо Київ12017
    Савчук Андрій Михайлович ОК ім.І.Піддубного Київ12317
    Коровіков Віктор Едуардович Атлет Київ10415
    Січінава Ніка - Юність Чернігів10018
    Койдан Вячеслав Станіславович Юність Чернігів8218
    Урюпін Олександр Анатолійович Динамо Київ8016
    Петряк Іван Євгенович КОДЮСШ-Арсенал Щасливе7110
    Фаворов Артем Володимирович Динамо Київ7115

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook